Jump to content

3. Dünya Savaşı

Recommended Posts

Kimin barışına !!!!

Bellum Justum.

Ne fark eder? Barış içinde yaşayabilen herkesin barışıdır barış.

Adil savaş olan hangisi? Senin UFO'lara, yel değirmenlerine, masonlara ve Yahudilere açtığın savaş değil herhalde?

İki kelime latince öğrendin de hava mı atıyorsun aklınca, ne ayaksın sen :D

Sitelerde Paylaş
Ne fark eder? Barış içinde yaşayabilen herkesin barışıdır barış.

Adil savaş olan hangisi? Senin UFO'lara, yel değirmenlerine, masonlara ve Yahudilere açtığın savaş değil herhalde?

İki kelime latince öğrendin de hava mı atıyorsun aklınca, ne ayaksın sen :D

Sen çakma dil ingilizce linkler atıp durunca bende latince atmaya karar verdim.Bize ilkokulda bunu gösterdiler. :D

Sitelerde Paylaş
Sen çakma dil ingilizce linkler atıp durunca bende latince atmaya karar verdim.Bize ilkokulda bunu gösterdiler. :D

Hangi dilin "çakma" olduğuna nasıl karar veriyorsun gülüm?

Sitelerde Paylaş
3. Dünya savaşı çıksın bence. Böylelikle yeni pc oyunları çıkar, hepbirlikte oynarız :) Call of Duty World war III :D

Call of duty 2 bir efsane dostum, diğerlerinden o derece keyif almadım. 4'ü de çıktı, ama sevmedim:) Bence 2. seriyi 3d grafik desteğiyle yeniden piyasaya sürseler süper bir iş yapmış olurlar :D

Sitelerde Paylaş

atom bombası binlerce insanın canını alsa da

2. dünya savaşını bitirdi

ve bence muhtemel büyük çapta savaşların da bir daha yaşanmamasının garantisi oldu

soğuk savaşın hep soğuk kalmasını sağladı

mevcut teknolojilerle saydığınız bu devletlerin sıcak savaşa girmesi intihar demektir

insanlar ancak cinnet anlarında öleceklerini bilseler bile saldırmaktan vazgeçmezler ancak devletler cinnet geçirmezler hele bu süper güçler asla cinnet geçirmez

mesela iranın böyle cinnet geçirme gibi bir ihtimali var bu yüzden nükleer güce sahip olmaması için çalışıyorlar

şahsen islam ülkelerinin hepsinde bu ihtimali yüksek görüyorum çünkü kuran baştan sona çatışma kavga gürültü beddua ile dolu bir kitaptır muhammedin obsesif karakterinin bir yansımasıdır bu kitabın yarattığı mantalite ile yetişen insanın barış huzur ve güvenlik için yapacağı olumlu bir şey olamaz

bir ateist olarak bütün dinlere karşı olsam da bu noktada benim için incil içinde barındırdığı budizmden aşırma humanist hususlarıyla ön plana çıkıyor

dini veya ideolojik kitaplarla bölünen dünyamızın farklı yerlerinde sırf bu yüzden ufak çapta çatışmalar devam edecek gibi ama

dünya savaşı ihtimal dahilinde değil

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...