Jump to content

Allah acıyan ve esirgeyendir

Recommended Posts

İlk yanıt benden olsun tolon efendi

diğer dinsiz sitedeki her şeyi getirip buraya koy ama çok tembellik ediyorsun

biraz daha yaratıcı ol,

gelelim mevzuya ben bu fotonun phtotshop olduğunu düşündüm ama öyle olmadığını varsayıyorum

elbette her canlı ölümü tadacaktır kimisi hastalıktan kimisi kaza vb den

en acı ihtimali yukarıdaki çocuk diyelim öldü bu Allahın Rahmetini merhametini itham etmek için yeterli delil değildir

çünkü tüm dünyada bu çocuk gibi bundan küçük ve büyük ve daha acı veya farklı yollarla insanlar ölüyor buyur:

(senin konuna yardım edeyim ve geliştireyim)

fft5_mf49968.jpg

losemi.jpg

p_00866_o.jpg

Demek ölüm de doğum gibi Cenabı Hakkın Bir düsturu bir kanunu ve sünnetullahıdır

Elbette herkes ölümü tadacaktır ancak bir zenci çocuk açlık çekti diye

(ki bu çocuk bm merkezinde gıda yardımıyla kurtulmuştur fotoğraf pulitzer ödülü almış araştırsanız googleden bulursunuz)

Cenabı Hakkın tüm kainatta geçerli ve milyonlar meyvesi olan kanunların görmezden gelmek

hem Cenabı Hakkın hayvandan bitkiye ve insana geçerli Rahimi Kerim İsmini inkar etmek güneşe gözünü kapatmaktır

daha ayrıntılı bilgiyi açtığım şu konudan edinebilrisniz:

Ateistlerin 2.Hatası:"Her şey kusursuz zahmetsiz mükemmel olmalı", "Dünyada açlık, savaş, hastalık, haksızlık olmamalı":

http://forum.ateizm2.org/index.php?showtopic=25965

tarihinde AhmetBaha tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu kurbanlar neden çocuklar oluyor.Neden sen olmuyorsun? Senin üstünlüğün ne ? Banka hortumlayanların,denizfenerini hüpleyenlerin,kombasancıların,camilerde taciz eden hocaların başına neden gelmiyor.Ben nerden anlayacağım o zaman müslüm adaletini ? Zombi!!! salla salla ne kadar sallarsan sallaaa.............meydan boş sanma!!!!

Sitelerde Paylaş
Bu kurbanlar neden çocuklar oluyor.Neden sen olmuyorsun? Senin üstünlüğün ne ? Banka hortumlayanların,denizfenerini hüpleyenlerin,kombasancıların,camilerde taciz eden hocaların başına neden gelmiyor.Ben nerden anlayacağım o zaman müslüm adaletini ? Zombi!!! salla salla ne kadar sallarsan sallaaa.............meydan boş sanma!!!!

Onların başına gelmediğini ne biliyorsun. Sen eskiden bu kadar çirkinleşmezdin. Bu forum sana yaramamış.

Sitelerde Paylaş
Onların başına gelmediğini ne biliyorsun. Sen eskiden bu kadar çirkinleşmezdin. Bu forum sana yaramamış.

Bir ceylan ,bir aslan tarafından neden parça pinçik edilir hiç düşündün mü? Yani acımasız bir dünyada yaşıyoruz.Bizim insan olarak farkımız,kendi hukuk sistemimizi yaratmamızdır.Bu hukuk sistemi mükemmel işlemiyor ama siz hiç işlememesi için elinizden geleni yapıyorsunuz.Senin tanrın adaletlin olsa, o ceylanı yem olmaktan kurtarırdı.İnsanı vahşi tabiatın eline teslim edersen kimse yardım edemez,müslümanlara teslim edersen sizin allahınız bile yardım edemez.Bilmem anlatabildim mi?

Sitelerde Paylaş
Senin aptal çıkarımına göre ceylanın nesli bitmiş olmalıydı. Bir de biz ateistler akıllıyız çok okuruz diye biz müslümanlara çalım atmazlar mı! :fool:

Senin zaman kavramına hastayım.Sen bütün evrendeki zamanı kendi ömrün kadar sanıyorsun.Nerden biliyorsun nesillerinin tükenmeyeceğini? Arada bir ateistlere saldırıyorsun farkındamısın? Forumdaki ateistlerin bombardımanına uğramak istemezsin,nede olsa bilime önem veren insanlarız.

Sitelerde Paylaş
İzahatı yazdım neresi yanlış?

zaten yanlış olsa eleştirirdiniz

çocuklar için yaşlılar için yada sadece müslümanlar için

Cenabı Hak Evrensel yasalarını değiştirdi

müslümanlara zarar gelmez çocuklar ölmez oh ne güzel vb

nerede imtihan?

Başına göktaşı düşse,O da allahtandır diyeceksin.Sizde kılıf çok.(minarede çok)

Sitelerde Paylaş
Senin zaman kavramına hastayım.Sen bütün evrendeki zamanı kendi ömrün kadar sanıyorsun.Nerden biliyorsun nesillerinin tükenmeyeceğini? Arada bir ateistlere saldırıyorsun farkındamısın? Forumdaki ateistlerin bombardımanına uğramak istemezsin,nede olsa bilime önem veren insanlarız.

Tükenseydi tavuskuşunun ki tükenirdi. Neden tükenmedi bir araştır bana cevap ver bekliyorum, boş atıp boş tutan.

Sitelerde Paylaş
Tükenseydi tavuskuşunun ki tükenirdi. Neden tükenmedi bir araştır bana cevap ver bekliyorum, boş atıp boş tutan.

Kaç tane yaşayan dinazor tanıyorsun? Hala diyorum, Bazı canlıların koruma sistemleri diğerlerine nazaran daha gelişmiş olabilir.Onlarda varlıklarını uzun zamandan beri sürdüre gelebilmektedir.Akrepler,en eski türlerden biridir.Yok mu oldu? Yani bir iki tür varyasyonunu uzun sürdürüyor diye yok olmayacak anlamına gelmeyecek.Bir gün insan ırkıda son bulabilir.Nerden biliyorsun olmayacağını? Milyar yıllardan bahsediyoruz.Zaman ayarını yapsan ii olur!

Sitelerde Paylaş
Kaç tane yaşayan dinazor tanıyorsun? Hala diyorum, Bazı canlıların koruma sistemleri diğerlerine nazaran daha gelişmiş olabilir.Onlarda varlıklarını uzun zamandan beri sürdüre gelebilmektedir.Akrepler,en eski türlerden biridir.Yok mu oldu? Yani bir iki tür varyasyonunu uzun sürdürüyor diye yok olmayacak anlamına gelmeyecek.Bir gün insan ırkıda son bulabilir.Nerden biliyorsun olmayacağını? Milyar yıllardan bahsediyoruz.Zaman ayarını yapsan ii olur!

Tavuskuşunu sordum sana.

Sitelerde Paylaş
Bir ceylan ,bir aslan tarafından neden parça pinçik edilir hiç düşündün mü? Yani acımasız bir dünyada yaşıyoruz.Bizim insan olarak farkımız,kendi hukuk sistemimizi yaratmamızdır.Bu hukuk sistemi mükemmel işlemiyor ama siz hiç işlememesi için elinizden geleni yapıyorsunuz.Senin tanrın adaletlin olsa, o ceylanı yem olmaktan kurtarırdı.İnsanı vahşi tabiatın eline teslim edersen kimse yardım edemez,müslümanlara teslim edersen sizin allahınız bile yardım edemez.Bilmem anlatabildim mi?

Loneliss bana söylermisin eğer doanın kuralları uygulanmasa ( aslan - ceylan )

aslan nasıl dünyada kalıcak ?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...