Jump to content

Beyninizi kimler yönetiyor!

Recommended Posts

arkadaşlara şu kiatbı tavsiye ederim

bulentakyurek.jpg

içinizdeki öküze oha deyin

Bülent Akyürek

yazar arkadaşla bi kitap fuarında tanışmıştık ankarada sohbetleri de oluyor katılmak isteyenler için

bi de yeni bi kitap üzerinde çalışıyor yeni kitabının adı da:

"öğlen namazına nasıl kalkılır?"

:crazy:

Sitelerde Paylaş

Zeitgeist belgeselinin son 15 dakkasını koymuş adam. Zeitgeist belgesellerinin kar amaçlı olmamasından dolayı bunları kitap haline getirip kendileri bulmuş gibi satmaya çalışan insanlar da var ülkemizde.

Bu arada Zeitgeist hareketine niye takıksınız bu kadar ? Eski solcuların hangileri Zeitgeistçi oldu? Ben bu oluşumun içinde bulunan bir insanım. Eski solculardan ziyade yeni nesil ilgili Zeitgeistle.

Sitelerde Paylaş

Zeitgeist belgesellerinin kar amaçlı olmadığı konusunda şüpheler var...

http://www.conspiracyscience.com/articles/zeitgeist/cost/

Dinlere niye takıksam Zeitgeist hareketine de ondan takığım. Yalan!

Sitelerde Paylaş

Peki sana mantıklı geliyor mu sitedeki gibi 5 $ a dvd olarak filmlerin satılması.

1-) bedava download

2-) bu insanlar eylemlere katılıyor, seslerini duyurmaya çalışıyor. Bunun için neye ihtiyaçları var ? Paraya. Malesef para olmadan sesinizi duyuramazsını. Bağışlar ve satılan tişörtlerle Venüs projesine katkı sağlanmaya çalışılınıyor.

Yeterince araştırma yapmadan önyargılarınızla saldırmayın. Activis orientation guide, diye ek bir film var. Sadece Zeitgeist Hareketini tanıtma amaçlı. Bağış yapma ve paranın gelir giderleri ayrıntılı biçimde anlatılıyor.

Biraz araştırma.

Sitelerde Paylaş

Politik güç kazanmak için cebinden milyonlarca dolar harcayan insanlar yok mu? :)

Download baştan paralı olsaydı bu zeitgeist filmleri hayatta bu kadar yayılamazdı, yayıldıktan sonra zaten bağış, tişört satışı vs. işleri başlıyor.

Sitelerde Paylaş

Zeitgest denen şey nedir solculıkla ne alakası vardır biri bana anlatsaya

Başlıktaki linke göz atınca solculuk değilde nurculuk var gibime geldi.Biraz H.Y organizasyonu biraz küçük burjuva fantazisi birazda nurcu hümanizmi var gibime geldi.Amma solculuk nersinde göremedim.

Bu konuda cahalam aydınlatın

Sitelerde Paylaş
Gene mi zeitgeist? Bu saçmalıklara sadece aptallar inanıyor. Dünyamızda da aptallar bol bulunuyor maalesef.

Bu forum kendi içerisinde evrime uğramış anlaşılan,unutmayınki;burdaki özgürlüğünüzü dışarda gösteremiyorsunuz.Herkesin sizin kadar duyarlı olacağını düşünerek "gene mi zeitgeist" haklı tepkileinizi vermişsiniz.Burdaki özgürlüğünüzü dışarıya yansıtmak adına bir tartışma forumu oluşturacağını düşünmüştüm.Peki bu anti zeitgeist fikirlerinizi hangi mantıkla dış dünyaya anlatmayı düşünüyorsunuz.

Sitelerde Paylaş
Politik güç kazanmak için cebinden milyonlarca dolar harcayan insanlar yok mu? :)

Download baştan paralı olsaydı bu zeitgeist filmleri hayatta bu kadar yayılamazdı, yayıldıktan sonra zaten bağış, tişört satışı vs. işleri başlıyor.

Peter joseph belgesellerin yapımcısı ve yönetmeni.

Araştır bakalım kimmiş nasıl bir insanmış.

Zeitgeist hareketi neyi savunuyor, ne yapmaya çalışıyor ? Adam akıllı araştırın yansız kaynaklardan bilgilerinizi sunun. Ondan sonra gelin.

Hala anlayamadığım konu; çıkar amaçlı olduğunu düşündüğünüz için mi bu harekete karşısınız yoksa başka bir şey mi var benim bilmediğim. Söyleyin de yardımcı olalım.

Eğer çıkar amaçlı olduğunu düşündüğünüz için karşıysanız gülerim.

Sitelerde Paylaş

Uydurma saçmalıklar olduğundan karşıyım arkadaşım yukarıda da yazdım, forumda 100 kere tartışıldı bu zeitgeist işi, arama butonunu kullanıp tartışmaları görebilirsin.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...