Jump to content

Ateistleri imana getirme çalışmaları

Recommended Posts

Aynı şeyi düşündüğümüze sevindim ;)

bu durumda şöyle diyelim ..

Çıkar'ı her insanda bulunan bi kavram olarak düşünürsek ve insanın doğasında bulunması bu kavramı bi erdem mertebesine çıkarırsaa ..

müslüman ahlakı gerçekten biraz ağır kaçıyo bu olaya .. ve gerçekten müslümanların bu durumlarını görünce benim tek hissettiğim şey ''iğrenti''

nietzsche nin şu sözüyle bitirelim o zaman ''tek erdem, iki erdemden daha çok erdemdir'' ;)

Kesinlikle sangreal, aynı şeyden bahsediyoruz. Çıkar her insanda bulunan bir kavramdır. Fakat müslimlerin çıkarları farklı amaçlar güder, iğrenç amaçlar...

Yani onların çıkarları şöyle değildir:

"insanları sevdiğinizi söylüyorsunuz! ama daha derine indiğinizde sevdiğinizin onlar olmadığını göreceksiniz. siz bu sevginin içinizde yarattığı duyguları seviyorsunuz...!!!" nietzsche

;)

tarihinde rasyonel tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

XİSLAM HADDİNİ BİL RESMEN BİZE İFTİRA ATIYORSUN. ÇIKARCIYMIŞIZ HADİ ORADAN SENDE BEN SENİ GÖRECEM RABBİMİN KARŞISINDA CEHENNEME ATILIŞIN GÖZÜMÜN ÖNÜNE GELİYORDA ÇOK ŞÜKÜR MÜSLÜMANIM DİYORUM.BİZİMLE ALAY EDİN Sİ ŞİMDİLİK YARIN AZRAİL DİKİLDİĞİNDE KARŞINA O ZAMAN NE YAPACAKSIN ACEP.FİRAVUN GİBİ OLMAZSIN İNŞALLAH ÖLMEDEN DÖNERSİN DAVANDAN.AMA ALLAH SANA ATEİST OLMANI UYGUN GÖRMÜŞSE VARDIR BİR HİKMET FAZLA ÜZÜLMEMEK GEREK.BÜYÜK BİR SABIRLA BANA BİZE ÇIKARCI DEYİŞİNİN HESABINI SORMAYI BEKLEYECEĞİM ÇÜNKÜ İNTİKAM YEMEĞİ SOĞUK YENİR.AMA HER NAMAZIMIN ARKASINA DUA EDİYORUM YİNE DE KİMSE GİRMESİN CEHENNEME DİYE İŞTE MÜSLÜMANLIK SEVMEDİĞİN İNSANA BİLE DUA ETMEKTİR SEN DİL UZATIYONDA SEN AFFEDİYON MU SEVMEDİKLERİNİ BİLEMİYORUM İŞTE ARAMIZDAKİ FARK BİRDE KARŞIMIZA GEÇMİŞ KENDİNİZDEN BAHSEDİYORSINUZ

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...