Jump to content

PEYGAMBERİN BİR MUCİZESİ DAHA: TIBBI NEBEVİ >>

Recommended Posts

• İleti 123
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Yıllar önce ketojenik diyetle iyileşmiştim . Şimdi anlıyorum ki yaptığım şey peygamber tıbbıymış , modern tıp ve bilimin yalan olduğunu anladıktan sonra bir gücün varlığını sezmiştim.

Ayrı başlık açma gereksinimi duymuyorum çünkü bu konular yeterince konuşuldu bu forumda.

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, Gerçeğibulmak2 yazdı:

Bu ülkede yıllardır doktorum ilaçla iyileşen hasta görmedim diyen binlerce doktor var .

https://eksisozluk.com/entry/79767219

@Türk Ateist  

Bu yazıyı hacının ekşi hesabında buldum .  

Doğruyu yazmış. Bunda ne tuhaflık var? 

Alıntı

"yıllardır doktorum, ilaçla iyileşen hastaya rastlamadım,"

rastlamazsın tabii. infeksiyöz hastalıkların ve cerrahi yöntemle tedavi edilen bazı hastalıkların dışında ilaçla tedavi edilip şifa bulunan bir hastalık yoktur. ilaçlar kullanıldığı süre hastalıklar baskı altına alınır. hastalıkların çoğu (diyabet, hipertansiyon, artritler, kalp ve mide bağırsak hastalıkları, endokrin sistemin hastalıkları, genital sistemin hastalıkları ve diğerleri) o kategoriye düşerler. hastalar ilaçları ömür boyu almak zorundadırlar. ilaçlar hastalıklardan kurtulmak için kullanılmazlar. hastalıkların belirtilerini ve zararlı etkilerini önlemek için kullanılırlar. antibiyotikler dışında henüz hastalıkları tedavi eden ve tekrarlamalarını önleyen bir ilaç yoktur diyebiliriz.

Eğer bu gerçek senin Allah'a inanıp evrim teorisinin kurmaca olduğuna inanmanı sağlayan bir referans oldu ise git ol. Duayla, namazla, garip garip diyetlerle tedavi et bundan sonra kendini...

Hacı buna hiç üzülmezdi emin ol.

Herkes kendi aklıyla yaşar. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...