Jump to content

AYIN KAFİRİ YARIŞMASI

Recommended Posts

• İleti 53
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Kafir arapçadaki "gerçeği örten" manasındaysa bu yarışmaya ne ateistler ne deistler ne de diğer dinsizler katılamaz :) buna tesitler katılmalı,çünkü gerçeği örten,gizleyen onlar :)

Ama Türkçedeki manasında ise ben de adayım :)

Sitelerde Paylaş
Ayın ateisti demek yetmiyor mu?

Yetemez cunku o zaman hic sansiniz yok. Secsenizde, secmesenizde, en orjinal nickle, oz ateist olarak, tum zamanlarin ateist sampiyonu benim.

Tabii, ateist 1, ateist 7, ateist 31(kizma) ve daha en ve oz ateist olmaya calisanlar olduysada, ben ateistlerin en ozuyum.

Sitelerde Paylaş

dün gece allahı yatağıma aldım. inkarında ötesine geçtim, bu da yetmiyormuş gibi.....

üstelik allah yanımdayken, onun üstünü bir güzel örttüm. ne yalan söyliyim gözükmedi..

benden büyük gerçeği örten mi olur arkadaşlar.. hakkımı istiyorum..

Sitelerde Paylaş
dün gece allahı yatağıma aldım. inkarında ötesine geçtim, bu da yetmiyormuş gibi.....

üstelik allah yanımdayken, onun üstünü bir güzel örttüm. ne yalan söyliyim gözükmedi..

benden büyük gerçeği örten mi olur arkadaşlar.. hakkımı istiyorum..

john, sen ayın kafiri olamazsın, dine, kutsal değerlere karşı en saygısız en münasebetsiz olabilirsin ama kafir olamazsın, hiç bi ateist olamaz/olmamalı.

küfür gerçeğin üstünü örtmektir, dedin...

daha da ötesi "küfür" kelimesinin kökeninde, benim araştırmama göre bozmak, içini boşaltmak var. o yüzden gerçek bir ateist kafir olamaz. inanmadığı şeyin içini boşaltamaz. Kafir müslüman ve hristiyanlardan olur. (forumda musevi yok nedense)

anketinizin ismini başka bişey koyun.

tarihinde templet tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...