Jump to content

Ateistlikteki cazibe!

Recommended Posts

Biz Burada Hayatta Bayan Arkadaşlarımınızın Başına Gelebilecek Durumlardan Bahsediyoruz ...

ama SEN onu cinsel bir durum olarak algıladıysan aynen devam et !!!

Aişe'nin başına gelen gelmiş zaten. Bundan daha beteri de mi var yoksam....
Sitelerde Paylaş
  • İleti 134
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Öncelikle Şunu Kesinliğe Kavuşturiyim ...

" ELHAMDÜLİLLAH MÜSLÜMANIM "

Ama ateistforum ' un coğunun düşündüğü gibi bir müslüman değil Modern Bir "MÜSLÜMAN"

2. şunu bilin ateist kardeşlerim ki " HÜSEYİN ÜZMEZ " Gibi sapıklara ben sizden daha cok karşıyım ;)

Gözünle gördün mü birader Üzmez'i de, sapık ilan ediyorsun. Görmediysen iftira atmış olabilirsin.

Sitelerde Paylaş
Aldığınız alınhtı ile bu yanıtın ne alakası var..

Doğru din bir yaşam tarzıdır, "su içerken şu kadının da dinsel bilgilerini geliştirmek bana nasip olsun diye bir ayet indirsem" diyebilmektir...

Din diye yutturulan budur...

su içinimden , cinsel hayata, memleket yönetiminden , sağlık konularına kadar her şeyde malumat vermiştir islam. ve bunlar için herşeyi yaşamış bir peygamber olmalı

Sitelerde Paylaş
su içinimden , cinsel hayata, memleket yönetiminden , sağlık konularına kadar her şeyde malumat vermiştir islam. ve bunlar için herşeyi yaşamış bir peygamber olmalı

İşte müminleri anası bebek Ayşe'nin düğün günü çekilmiş bir fotoğrafı.Müslümanlar yatak adabını bu bebe sayesinde öğrendiler, allahın rızasına erdiler. Ne mutlu onlara

images45f.jpg

Sitelerde Paylaş
Nasıl yaniiiiii??? Peygamber yaşadı diye 12 evlilik ve cariye sistemini savunmazsınız umarım. Peygamberiniz böyle yaşadı da...!!
Sitelerde Paylaş
Aişe'nin başına gelen gelmiş zaten. Bundan daha beteri de mi var yoksam....

Vayy Vay Vayy Demek Aişenin Başına Gelmiş ;

Hallaç Dostum Sen Herhalde Peygamber Efendimiz Zamanında Yaşamış Birisisin... :)

Ya Nasıl Oluyorda Böyle Saçma bir yalan inanıyorsun ?

AAA Pardon Sen Ateist ' tin dimi ? :D

Sitelerde Paylaş
iyi ama normal bir şey olduğunu sizde kabul ettiniz. maksat "regl dönemlerinde kadınların dini yaşayış biçimi nasıl"ı öğretmekse ve bu bir din olacaksa ve asırlar boyu milyonlarca müdaimleri olacaksa elbette normaldir. çok kısır fikirleriniz var bayanlar lütfen

Kocaya söylemenin normal bişey olduğunu mu?Evet normal bişey...

Sen de dedelerin regl bile olmamış çocuklarla evlenmesinin normal bişey olduğunu kabul ediyorsun yani..Harika:)

Kadınların regl döneminde yaşayışını kadınlardan daha iyi kim bilebilir Sadeceta?Bu eğer teferruatlı öğrenilecek bir şeyse

tek adres çocuğun annesidir..Olmadı ablası..teyzesi..Ama kocası değil!Bırak artık zorlama..

Sitelerde Paylaş
Vayy Vay Vayy Demek Aişenin Başına Gelmiş ;

Hallaç Dostum Sen Herhalde Peygamber Efendimiz Zamanında Yaşamış Birisisin... :)

Ya Nasıl Oluyorda Böyle Saçma bir yalan inanıyorsun ?

AAA Pardon Sen Ateist ' tin dimi ? :D

Hayrola siz mi yaşadınız ???

Vallahi billahi ben sizinkilerin anlattıklarına göre yazıyorum. Ateistim ama bu yalanla alakam yok, bizzet sizinkilerin yalancısıyım. Şu sizinkiler de ne yalancı adamlarmış be dostum :)

Sitelerde Paylaş
Kocaya söylemenin normal bişey olduğunu mu?Evet normal bişey...

Sen de dedelerin regl bile olmamış çocuklarla evlenmesinin normal bişey olduğunu kabul ediyorsun yani..Harika:)

Kadınların regl döneminde yaşayışını kadınlardan daha iyi kim bilebilir Sadeceta?Bu eğer teferruatlı öğrenilecek bir şeyse

tek adres çocuğun annesidir..Olmadı ablası..teyzesi..Ama kocası değil!Bırak artık zorlama..

bakın ablacım benim dediklerimi hz. muhammed gibi bir düşünce insanı aksiyon adamından bahsediyoruz. asırlara sesini taa çöllerin ortasından dünyaya 23 senede duyuran birinden bahsediyoruz.

o yaştaki biriyle evlenebilmenizi mantıklı sebeplere dayandırabilmek için hz. muhammed olmanız lazım

Sitelerde Paylaş
bakın ablacım benim dediklerimi hz. muhammed gibi bir düşünce insanı aksiyon adamından bahsediyoruz. asırlara sesini taa çöllerin ortasından dünyaya 23 senede duyuran birinden bahsediyoruz.

o yaştaki biriyle evlenebilmenizi mantıklı sebeplere dayandırabilmek için hz. muhammed olmanız lazım

Bunu kendine hak gösteriyor olmanız,egoist bir düşüncenin ürünüdür.Yorumlarınızı takip ediyorum da,tartışılacak bir tarafı yok,toplumun kabullenmediği olguları pişirip pişirip getiriyorsunuz.

Sitelerde Paylaş
Din büyük bir hakikattır. Özellikle tahrif edilmemiş olanı yani islam !

Ne internette kaybedilecek kadar değersiz ! Ne de İnternette kazanılacak kadar ucuz !

Evet ,İslam dini ve onun Peygamberi tarihin en büyük gerçeğidir.

İnsan bir şeyden iki sebeb nefret dolar.

İslam ateizm denen sapkınlıktan daha akılcı ve bilimcidir..

İslam tabidarları ateizm tabidarlarından binlerce kat daha fazladır.

İslam ateizmden daha başarılıdır.

İslam ile yönetilen ülke hatta ülkeler vardır.

Ama anayasası ateizm olan ülke yoktur.

Ben dinimi internet tayfasına kaptırmaya niyetli değilim. Kaptırmayacağım da.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...