Jump to content

Söz savunmanın

Recommended Posts

Kıyamet koptu, mahşere geldik . Hepimiz Allah'ın huzurundayız. Hesap başladı tektek Allah çağırıyor ve sıra hacıda, sonra xislam, convert, çakırcali, anibal...

Allah buyurdu: Ben sizi yoktan varettim. Sınırsız nimetler verdim. Sen beni niye inkar ettin.

Buyrun söz savunmanın...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 122
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Kıyamet koptu, mahşere geldik . Hepimiz Allah'ın huzurundayız. Hesap başladı tektek Allah çağırıyor ve sıra hacıda, sonra xislam, convert, çakırcali, anibal...

Allah buyurdu: Ben sizi yoktan varettim. Sınırsız nimetler verdim. Sen beni niye inkar ettin.

Buyrun söz savunmanın...

cevap veriyorum: Çünkü; aradım,taradım bulamadım.Yaratıp yaratıp atıyorsun ortaya,bidaha ne arıyorsun ne soruyorsun.Yaprak bile senden habersiz kımıldamazken,ben arayınca nereye kayboluyorsun? derdim.:)

Sitelerde Paylaş
cevap veriyorum: Çünkü; aradım,taradım bulamadım.Yaratıp yaratıp atıyorsun ortaya,bidaha ne arıyorsun ne soruyorsun.Yaprak bile senden habersiz kımıldamazken,ben arayınca nereye kayboluyorsun? derdim.:)

Peki şöyle bir cevap gelirse:

Kulum dön bir arkana bak. Şu görmüş olduğun uçsuz bucaksız kalabalık var ya, işte onların hepsi benim Rabbliğimi bildi.

Sitelerde Paylaş
Peki bir allaha soru sorabiliyormuyuz? Neden kendini göstermedin bize?

"Gösterdim ama sen gözünü kapadın. Etrafında seninle birlikte milyarlarca canlı yarattım. Sen ise kalktın kuru bir zanla bütün herşey kendi kendine oldu diyenlerin peşinde gittin. "derse ne diyecen?

Sitelerde Paylaş
"Gösterdim ama sen gözünü kapadın. Etrafında seninle birlikte milyarlarca canlı yarattım. Sen ise kalktın kuru bir zanla bütün herşey kendi kendine oldu diyenlerin peşinde gittin. "derse ne diyecen?

Geçen seneye kadar 5 vakit namaz kılan bir müslümandım allahın yasak kıldığı şeylerden uzak durdum onu aradım gönül gözümle ama sanırım allah meşgul hiç cevap vermedi.

Sitelerde Paylaş

Hepimiz huzurundayiz ama adi yok sadece YARATICI

Evet biz inkar ettik ve yanilmisiz. Bir sorun daha var ama bu YARATICI hic kitap mitap peygaber yollamamis. Ve tüm teistler onun adina uydurulan yaraticilara allah, got, zeus diye inanmis ve peslerinden gitmis. Bir cok savas yapmis kendileri gibi inanmayan insanlari katletmisler. Simdi söyle kim daha yamuk yapmis. Söz tekrar sende.

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş
"Sana verdiğimden fazla birşey vermedim onlara." derse?

Onlar korkularının peşinden gitti,ben öyle yapmadım.Araştırdım;senin bir yalancı olduğunu anladım derim.Hiçbirşeyi de sen yaratmamışsın,hatta inanmayanlar senin görevin olan şeyleri onlar yapmış derim.:)

Sitelerde Paylaş

Buyrun söz savunmanın...

Biz mahşerdeyken Allah nerede olacak ?

Allah mahşere sığacak mı?Sığıyorsa sonsuz değil.Mahşer sonsuzsa Allah nerede :D

Kedi buysa ciğer nerede ciğer oysa kedi nerede :D

Ben Allah'a derim ki lan angutyo ortalarda görünmüyordun şimdi nerden çıktın.

Sitelerde Paylaş
Onlar korkularının peşinden gitti,ben öyle yapmadım.Araştırdım;senin bir yalancı olduğunu anladım derim.Hiçbirşeyi de sen yaratmamışsın,hatta inanmayanlar senin görevin olan şeyleri onlar yapmış derim.:)

"Hangi yalanımı gördün? İnanmayanlardan hangisi sıfırdan birşey yaratmış.? Benim yarattıklarımı taklit edip benim yolumun üzerine oturdular bunu niye farkedemedin?" derse

Sitelerde Paylaş
Biz mahşerdeyken Allah nerede olacak ?

Allah mahşere sığacak mı?Sığıyorsa sonsuz değil.Mahşer sonsuzsa Allah nerede :D

Kedi buysa ciğer nerede ciğer oysa kedi nerede :D

Ben Allah'a derim ki lan angutyo ortalarda görünmüyordun şimdi nerden çıktın.

Şu ayı görmekte zorlanıyor musunuz?

Sahabeler: Hayır ya Rasulallah çok rahat görüyoruz.

İşte bu ayı ne kadar rahat görüyorsanız mahşerde Rabbinizi de o denli rahat göreceksiniz...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...