Jump to content

Sizdede Site Yavaşladımı?

Recommended Posts

Klavyeye basar basmaz aciliyor Sayafalar.

Sanki Klavyenin icinde Forum.

Almanyadan böyle tabi.16000 lik Dsl den olsa gerek.Birde Bilgisayariniza yüksek Ram takmayi deneyin, vede Internet Klasörlerini temizleyin.Birde Hard diske Defrag cekin benden size tavsiyeler.

Saygilar.

tarihinde Dimension tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Klavyeye basar basmaz aciliyor Sayafalar.

Sanki Klavyenin icinde Forum.

Almanyadan böyle tabi.16000 lik Dsl den olsa gerek.Birde Bilgisayariniza yüksek Ram takmayi deneyin, vede Internet Klasörlerini temizleyin.Birde Hard diske Defrag cekin benden size tavsiyeler.

Saygilar.

İnan bana o dediklerini ben her akşam yatmadan önce yapıyorum. (Defrag hariç tabi)

768 DDR var bende.

İnternet 1 Mbps

Diğer günler hızlıydı fakat bugün yavaş.

Selam.

Sitelerde Paylaş
İnan bana o dediklerini ben her akşam yatmadan önce yapıyorum. (Defrag hariç tabi)

768 DDR var bende.

İnternet 1 Mbps

Diğer günler hızlıydı fakat bugün yavaş.

Selam.

Amma en önemlisi Defrag.Sayfalari,Dosyalari Düzenliyor.Bir de Antivirusa bir tarattir.

Dün bir Müsterimin Antivirusu"nun üyelik süresi 3 ay gecmis.Yeni Antivirus koydum tarattim.

5868 Virus ve Trojan buldu.Amcamin Bilgisayarida bir sayafayi bu yüzden 5 Dakada aciyordu.

Saygilar.

Sitelerde Paylaş

30 dakikadır aktif durumdayım.. ne bir ileti girebildim..nede yeni açılan başlıkları görüntüleyebildim.

bunun hal çaresi nasıl olacak.. bilen var mı.. nereden ve nasıl bağlanırsak eski hıza kavuşuruz..nokta..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...