Jump to content

Türban = Don

Recommended Posts

Ettiği laf terbiye dışı.

Ama bunlardan beklenen cinsten.

Galiba saçı mahrem gördükleri için başka mahremlerle bir tutuyorlar..buradan daha pek çok şey çıkarılabilir tabi kişiliklerine dair.

Sitelerde Paylaş

türban=don..

xx=sütyen..??

hala saçtan tahrik olanlar var mı ya...

evet..... bizi temsil eden insanların sarfettiği sözler :)

bazı sesleri duyar gibiyim..

la adam hakhlı doru deyo.. ne deye çgarsın türbanını... biz türbansız garılara bakarak erekte oluyoruz:.. millette bizim garılarımaza bakarak erekte olur.... kafirler... yaşasın akp.... tekeeli de özelleştirsin hatta kapatsın.. alla alla... içmeyin alkhol yassag hemşerim allah yassaklamış...

alkolik hareket engellenemez ulan

Sitelerde Paylaş
türban=don..

peki ilerde insanlar yüzünü kapatablir çarşaf takılmalıdır... insanların gözleri demek memelri demektir... yani

kara çarşaf: sütyen...

hala saçtan tahrik olanlar var mı ya...

evet..... bizi temsil eden insanların sarfettiği sözler :)

bazı sesleri duyar gibiyim..

la adam hakhlı doru deyo.. ne deye çgarsın türbanını... biz türbansız garılara bakarak erekte oluyoruz:.. millette bizim garılarımaza bakarak erekte olur.... kafirler... yaşasın akp.... tekeeli de özelleştirsin hatta kapatsın.. alla alla... içmeyin alkhol yassag hemşerim allah yassaklamış...

alkolik hareket engellenemez ulan

Sitelerde Paylaş

Eskiden bir reklam vardı. Adama hangi resim gösterirlerse göstersinler "DİDO" veya "Çokomilk" diye yanıt veriyordu. Sonunda testi yapanlar dayanamayıp "ne ilgisi var" deyince "hiç aklımdan çıkmıyor ki" diye yanıtlıyordu.

Bu yaşa geldim başörtüsü veya türban ile don arasında bir ilişki kurmak aklımdan geçmemişti. Aslında sıradan bir insanın aklından böyle birşey geçmesi çok da şaşılacak birşey olmaz, çünkü her türlü insan var. Bol fantezili, dar fantezili, fetişisti vs vs. Ama insan başbakan danışmanı olunca söyleyeceğini tartarak söylemeli.

Aklım almıyor... Bir başbakan danışmanı, çıkıp başörtüsü = don ilişkisini kuruyor. Kadına bakınca vajina ve popo mu görüyor? Neresinden bakılırsa bakılsın, bu söylemin arkasındaki kadını mal gibi kullanma arzusu sırıtıyor.

Aklı kasığı civarındakiler bir araya gelip parti kursalar, bu olayda nasıl bir söylem kullanırlardı? Onlarda başörtüsü don ilişkisini kurarlar mıydı?

Dediğim gibi, bu gittikçe çirkinleşen üslup anlaşılır gibi değil ve ben gerçekten anlamıyorum.

Sitelerde Paylaş
  • 8 years later...
On 10.03.2008 at 22:18, tolonbey yazdı:

Evvettt :-)))))))

Gecen günkü SIKBAS yürüyüsünde kizin biri donunu basina takmisti.

Tolonbeg

Tolon Dede, SIKBAS yürüyüşü ne demek, tam anlamadım yazıdıgınızı ?

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, strong yazdı:

Başlığı görünce ,aklıma ekmek için ekmeleddinci pante geldi.

O günden bu yana gözükmüyor.

Ekmeleddinci pante den haberi olanların müdüriyete haber vermeleri rica olunur.:lol:

ekmeleddin ? cumhurbaşkan adayı ?  Aaa,  bu küçük kaplancık, ekmeleddinci miydi ? :lol:ahhahaaaa.  ben de bişey zannetmiştim bu kaplancıkı. O da fos çıktı :rolleyes:

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Tatarka yazdı:

ekmeleddin ? cumhurbaşkan adayı ?  Aaa,  bu küçük kaplancık, ekmeleddinci miydi ? :lol:ahhahaaaa.  ben de bişey zannetmiştim bu kaplancıkı. O da fos çıktı :rolleyes:

Hem de ne ekmeleddinci

Boş zamanında okursun 

Az delirtmedi bizi:lol:

tarihinde strong tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...