Jump to content

küçük çocuğa sünnet işkencesi..

Recommended Posts

Ateist arkadaşlar sünnet ettiriyor mu bilmiyorum ama eğer bir çocuğum olursa ilerde ben yaptırmayacağım.

Çocukarı sünnet ettirmiyormusun diyenlere ne cevap vereceksin? Birden alnına "ben ateistim" yazdır olsun bitsin.Toplum olarak o bilince doğru gidiyoruz.Ama daha çok erken.:)

Sitelerde Paylaş
  • İleti 85
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Çocukarı sünnet ettirmiyormusun diyenlere ne cevap vereceksin? Birden alnına "ben ateistim" yazdır olsun bitsin.Toplum olarak o bilince doğru gidiyoruz.Ama daha çok erken. :)

Amerika'da da pekçok ailenin sünnet yaptırdığını okumuştum mesela. Toplum olarak bu halimizle dahi yeterince ''hassas''sak, sünnetsiz halimizi düşünemiyorum :D

Sitelerde Paylaş
Kimseye hesap vermek zorunda değilim çocuk benim çocuğum :)
eng üzeli. Topluma rağmen insanların kendi doğrularını hayata geçirmeleri.

Çocuk konusu tartışıldığında aklıma gelen bir söz var;

"Çocuklar boyama kitabı değildir. Onları en sevdiğin renge boyayamazsın." (Uçurtma avcıları adlı kitaptan..

Sitelerde Paylaş
eng üzeli. Topluma rağmen insanların kendi doğrularını hayata geçirmeleri.

Çocuk konusu tartışıldığında aklıma gelen bir söz var;

"Çocuklar boyama kitabı değildir. Onları en sevdiğin renge boyayamazsın." (Uçurtma avcıları adlı kitaptan..

Çok beğendim bu sözü gerçekten çok güzel insanlara her gün bunu okutmalı..

Sitelerde Paylaş
Kimseye hesap vermek zorunda değilim çocuk benim çocuğum :)

Bu durumda;

1-Anne babanıza hesap vermek zorundasınız.(muhtemelen müslümandırlar)

2-Eşiniz müslüman ise hesap vermek zorundasınız.

3-Akrabalarınıza hesap vermek zorundasınız.Mutlaka üzerinizde hakları vardır.

Birde her nedense şu atasözü aklıma geldi,

Bekara avrat boşaması kolaydır.Hele bir çocuğunuz olsun bakalım.

Sitelerde Paylaş
Evlendiğimde ailemden uzak bir yerde olacağımdan emin olun sorduklarında da yaptırdık felan derim herhalde :D

Eşim kesinlikle müslüman olmayacak yoksa cinayet çıkar :)

Birde müslümanlar,özgür değiliz derler.Hertürlü uydurmasyon ibadetlerini yaparlar,kurbanmış,sünnetmiş,dini bayrammış,ramazanmış,oruçmuş her aklına gelenleri yaparlar.Benim idealist ateist arkadaşım,çocuklarına sünnet yaptırmamak için,eşini bile seçerken seçici olmak zorunda kalır.Özgürlük mekanizması şimdilik onlara çalışıyor olabilir.Ama birgün bu tabular son bulacak.Birgün kendileride anlayacak,inançlarının bir tabudan ileri gitmediğini.:)

Sitelerde Paylaş
Yok sünnet yaptırmamak için eşimi ateist seçecek halim yok ama bir müslümanla ömür mü sürülür allah aşkına? :)

Neden sürülmezmiş? Müslümanlardan daha fazla mı evrim geçirdi ateistler?

Bunlar hastalıklı fikirler. Yeni yetme ateistlerimiz bir halt olduklarını zannediyorlar.

Sitelerde Paylaş

ya bu kanlar akanlar acı duyanlar sizin zamanınızda uyuşturucu diye birşey yokmuydu

ben sünnet olurken (1991 gibi) doktor uyuşturdu ve fazla da kan akmadan yaptı . olay sonunda ben yürüdüm gittim. ne o öyle hayvan boğazlar gibi izlenim oluştu ben de sizin sünnetlerde

Sitelerde Paylaş
  • 6 years later...

Sünnet konusu hep açılır ama ateist ana babalar erkek çocuklarını doğar doğmaz, narkozla bayıltırarak sünnet ettirmeye koşarlar. Şu forumda bir tane bile sünnetsiz ateist bulunmaz. (kadınlar hariç tabii)

Türkiyede çocuklarını sünnet etirmeyen aileler var. Müslüman olupta sünnet ettirmeyen aile bile var. Sağlığa zararlı olduğunu bilipte bir çocuğa bu kötülük yapılamaz.

Siteyi ve facebook sayfasını incele.

http://sunnetinzararlari.blogspot.com.tr/

Sitelerde Paylaş

Sünnet konusu hep açılır ama ateist ana babalar erkek çocuklarını doğar doğmaz, narkozla bayıltırarak sünnet ettirmeye koşarlar. Şu forumda bir tane bile sünnetsiz ateist bulunmaz. (kadınlar hariç tabii)

Ateistler neden sunnet ettiriyor?

Sitelerde Paylaş

Ateistler neden sunnet ettiriyor?

Bazı cahil ateistler sürü psikolojisiyle yaşıyor. Bu forumda bile çocuğunu sünnet ettirdiğini söyleyen cahil ateist gördüm.

tarihinde zeus- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

benim sünnetim çok kötüydü. hesapta lokal anestezi yaptı doktor ama yeterince beklemedi sanırım. bildiğin 4 tane koca adam üzerime çullandı, herif bağırttıra bağırttıra kesip dikti. benim oğlanı sünnet ettirmedim. kendi kötü tecrübemden dolayı ateist olmasam da kıyabileceğimi sanmıyorum gerçi.

Zaten çocuk katolik şuan resmi olarak. Mecbur vaftiz ettirdik.

Sitelerde Paylaş

Bazı cahil ateistler sürü psikolojisiyle yaşıyor. Bu forumda bile çocuğunu sünnet ettirdiğini söyleyen cahil ateist gördüm.

Vucudun bir parcasi bu. Ne olursa olsun, cocugumu sunnet ettirmem.

Sunnetli penis, zevk kaybi yasiyor mu, bunun hakkinda kesin bir arastirma sonucu yok mu?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...