Jump to content

Müjde Müslümanlar

Recommended Posts

Yargıtay, Fethullah Gülen hakkındaki beraat kararını onadı. Böylece, ABD'de yaşayan Gülen'in Türkiye'ye dönüşünün önünde engel kalmadı.

Fethullah Gülen, 8 yıl önce Ankara 2 numaralı Devlet Güvenlik Mahkemesi'nde, "laik devlet yapısını değiştirerek yerine dini kurallara dayalı bir devlet kurmak amacıyla yasadışı örgüt kurmak" iddiasıyla yargılanmıştı.

Mahkeme, Bülent Ecevit hükümeti döneminde çıkarılan af uyarınca davayı hükme bağlamadı ve erteleme kararı verdi.

Gülen'in avukatları, affa rağmen yargılama talebinde ısrarlı oldu.

Ankara 11'inci Ağır Ceza Mahkemesi, Gülen'i 10 yıla kadar hapis istemiyle yeniden yargıladı ve Mayıs 2006'da beraat kararı verdi.

Yargıtay 9'uncu Ceza Dairesi de dün beraat kararını onadı.

Mendillerinizi hazırlayın ey cemaati Fettoşçular... Kaçak geri dönüyor.. Yüreği yetmedi kanun karşısına çıkmaya Amerikaya kaçtı.. Şimdi tekrar geri dönüyor...

Sitelerde Paylaş

Adaletten kaçana ne derler? Eğer dediklerinin arkasında delikanlı biri olsaydı kaçmazdı.. Kaçtığı yer neresi? ABD... Orada mazlumu oynayıp ağlayıp durdu... Arkasında trilyonlar duran bir mazlum.. Adaletten kaçan bir zatı ağlak....

Sitelerde Paylaş

Sorun Türkiyedeki adalet mekanizması değil. Bu adamın dedikleri ortada.. Hepsi kayıtlı.. Eğer delikanlı biri olsaydı kaçmazdı.. Kaçtığı yer ise ılımlı İslam denen palyaçoluğun mimarı olan bir ülke.. Malum zamanında yeşil kuşak kurmakla debelenmişti.. Ne oldu o yeşil kuşak geldi ABD nin dübürüne girdi ikiz kulelerde...

Sitelerde Paylaş

bunu güzel bir etkenmiş ya da sıradan bir olaymış gibi görüyorsunuz. O adam Türkiye'ye gelirse, arkasında duran ve ağzının içine bak "çok geniş" kitle nedeniyle; ya ordu darbe yapmak zorunda kalır, ya da islami hareket artık TSK nın dahi önüne geçemeyeceği derecede hız kazanır.

Bu adamın sahip olduğu kitle, RTE nin sahip olduğu kitleden daha fazla. Kaldı ki Rte bir devlet başkanı, ağzına geldiği gibi konuşamaz. Fethullahın hitap edeceği kitle ise tamamen sosyal kitle. Hümeyni misali sosyal bir hareketi destekleyebilir. Çok ciddi bir süreçten geçiyoruz. Türkiye için geri dönüş yok gibi.

Sitelerde Paylaş

Beraat kararı çıktı fettullah beyin hastalığı bir anda iyleşiverdi. HAni "tedavi" için ordaydıya. Merak ediyorum, biz "niye amerikada" dediğimizde "tedavi için" diyenler şimdi bu durumda kıvırırken hiç mi utanmıyorlar. "Tedavi için" diyenler hemen dönme cevaplar vermeye başladı bile "adalet yok" vs. gibi. Madem adalet yok, Amerika da çok mu adalet var. Fettullah bey orada gırtlağından geçirdiği her lokanın vergisinin mermi olarak ırak'da filistin'de müslümanlara mermi, bomba olarak geri döndüğünün farında değil mi?

Şu hale bakın , inanılır gibi değil. Fıkra gibi. Hem Fettullahın orada olması hem de şeyh fetişisti kişiliksizlerin böylesine tezat bir durumda halen radikal şekilde bu düzenbazı savunmaları, elini, ayağını yalamaları. Tam fıkra. Ama bu da bir başarı işte, koca adamları böylesine embesilleştirip kul ,köle, şakşakcı yapabilmek de marifet.

Sitelerde Paylaş

Mesleksiz, boşta gezer bu adamı Amerika neden korumalarla donatılmış bir villada yıllarca misafir etti acaba?

"Hakkımda açılmış dava var" diye Amerika'ya gitseniz sizi de besler, bakarlar mı?

Amerika islam liderlerine ve islama sempati mi duyuyor? Amerika toptan islama mı geçecek?

Boşta gezer bu adam bu kadar serveti define ararken mi buldu? Bu adam bu serveti hangi yollardan edindi?

İslamda ruhban sınıfı yokken(!) bu şeriatçı, Deli Sait halifesi adam ne ayak?

Bu ülkedeki vatandaşların kafası çalışıyor mu çalışmıyor mu bilmem ama Cumhuriyeti korumak ve kollamakla görevli olan ve bunun için maaş alan savcıların aklına bu sorular hiç mi takılmaz?

Salya Sümük Efendi Hazretleri geliyormuş... Yeni görevler de almıştır, bunca yıl bakılıp beslenmek kolay mı? Hayırlı görevler olsun, efendilerinin sıcacık kucağının eksikliğini duymasın.

Sitelerde Paylaş
Adaletten kaçana ne derler? Eğer dediklerinin arkasında delikanlı biri olsaydı kaçmazdı.. Kaçtığı yer neresi? ABD... Orada mazlumu oynayıp ağlayıp durdu... Arkasında trilyonlar duran bir mazlum.. Adaletten kaçan bir zatı ağlak....

fethullah hoca benim hemşerimdir<erzurumluyum>. şuan beraat etmesine rağmen amerşkadan gelemez çünkü bi hastalığı nedeniyle tedavi görüyor.hoca zaten amerikaya kaçmak için değil tedavi için gitti.

Sitelerde Paylaş
fethullah hoca benim hemşerimdir<erzurumluyum>. şuan beraat etmesine rağmen amerşkadan gelemez çünkü bi hastalığı nedeniyle tedavi görüyor.hoca zaten amerikaya kaçmak için değil tedavi için gitti.

fetullah mı senin herşeyin ? aferin.

fetullah türk ve müslüman doktorlara güvenmiyor mu?

çocuk musun sen harun ? hakkaten bu sayfada yazdıkların sana mantıklı geliyor mu ?

hiç mi içinden geçirmiyorsun "yav fetullah hocam,hocamsın herşeyimsin ama az sahtekar az utanmaz değilsin" diye ?

Sitelerde Paylaş

fethullah gülen cemaatinin türkiyeye çok faydası olduğunu düşünüyorum.yaptıkları okullarla iş yerleriyle vs ta afrikaya bile türkiyenin şanını ulaştırdılar.fethullah gülen hemşerimdir<erzurumluyum> ben askerden geldikten sonra adam gibi bi iş bulamamış dandik işlerde çalışmaya başlamıştım.sonra gülen cemaati hastane yaptırdı ve ben şimdi bu hastanede çalışmaktayım ve işimden çok memnunum.çok insana ekmek kapısı oldu gülen cemaati.hocanın tahliyesinede çokl sevindim :lol: zaten belliydi bu durum

Sitelerde Paylaş
fetullah mı senin herşeyin ? aferin.

fetullah türk ve müslüman doktorlara güvenmiyor mu?

çocuk musun sen harun ? hakkaten bu sayfada yazdıkların sana mantıklı geliyor mu ?

hiç mi içinden geçirmiyorsun "yav fetullah hocam,hocamsın herşeyimsin ama az sahtekar az utanmaz değilsin" diye ?

çocuk olsam siizn gibi ateist olurdum. :lol:

Sitelerde Paylaş

Harun iyi yazıyorsun yaaa... Duyanda sanki Amerika dan başka hiç bir memlekette derde deva hastane ve doktorlar yokmuş zannedecek..

Bak sana Fettoş un hastalığı ne söyleyeyim. Öyle dediğin gibi tedavisi sadece ABD de olan bir hastalık değil ve tedaviside evinde yapılıyor..

Fethullah Gülen, zatürre oldu ve nefes alıp vermekte zorluk çekiyor.

ABD'de bulunan Pennsylvania'daki çiftliğinde hergün özenle seçilmiş 7 başarılı İlahiyat öğrencisine ders veren Gülen, bu dersleri de hastalığı yüzünden kesmek zorunda kaldı.

Gülen, hastaneye gitmekten hoşlanmıyor. Bu yüzden doktorlar, Gülen'i kendi çiftliğinde ziyaret ediyor ve onu 24 saat özel gözetimde tutuyor.

Şimdi diğer meseleye gelelim. Bu adam neden Küba ya gitmedi ya da Dubai ye? Her iki ülkede tıp alanında ileri... Kaldı ki Fettoş banka reklamı gibi, kola içmeyi, kot giymeyi de haram kılmıştı. Bütün bu yasakladıkları şeylerin icadı ABD de merkezi orası.. Ha bu arada Fettoş daha sonra Bank Asya´yı kurdurdu.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...