Jump to content

Bu resimler ne anlatıyor?+18

Recommended Posts

sadece eller ayaklar çapraz kesilir cümlesini alıp buyurun diyosunuz insanlara bu durumların nedeni nasılı öncesi sonrası var değilmi.siz bu cümleyle çamur atmaya kalkarsanız bende kendimi bu olayın tamamının bu olmadığını geniş açıklamasını vermek durumunda hissederim.

çocuk yaşdaki kıza veya genç bir kıza tecavüz et öldür ondan sonra gel deki el ve ayaklar çapraz kesilmesi bu ne vahşilikdir.

bu vahşilikse seninki nedir?ne yaptığın nedir o zaman bu vahşilikse senin yaptığından büyük kötülük değilmi?

sen işleyeceksin bu suçları 3-5 ay yatıp çıkıp yine volta atıcan ortalıkda ceza caydırıcı gelmediği için yine masum insanlara zarar vereceksin.

bak suçu şu diyerek milletin ortasında meydanda sallandır bakayım o şahsı bak bakalım o zaman bu suçlar işleniyormu birdaha?

aklını peynir ekmekle yemişssin sen.

senin algı seviyende biriyle böyle bir tartışmaya girmeyeceğim.

iran ya da şeriatın hüküm sürdüğü diğer ülkelerde

bu cezalar caydrıcı oluyor mu?

şuanki hukuk sistemimizden memnun olduğumu kim söyledi?

ben mi diyorum sapıkları afla dışarı bırakalım?

bu arada, sen kendi kopyaladığı okumaktan acizsin:

Öldürülmeleri, yani adam öldürmüşler ise kısas yoluyla değil, affı caiz olmamak üzere cezayı tatbik ederek öldürülmeleri veya asılmaları, yani hem adam öldürmüşler, hem de mal almış veya ırza tecavüz etmişlerse diri olarak asılıp, süngü ile öldürülecek, yahut öldürüldükten sonra ölü olarak asılarak halka gösterilmeleri, veya ellerinin ve ayaklarının çapraz kesilmesi, yani adam öldürmemişler de yalnız mal almışlar ise, biri sağdan, biri soldan olmak üzere birer elleriyle birer ayaklarının kesilmesi, veya bulundukları yerden sürülmeleri, (yani bunların hiçbirisini yapmış olmayıp yalnız yolda tehdit etmişler ise yeryüzünden sürülmeleri), hapsedilmeleri veya bulundukları yerden diğer bir yere sürülmeleri.

kendi kopyaladığını kendi okumamış olup da

utanmadan yazımı siliyorsunuz diye itiraz eden adam,

şimdi dikkatli oku!

el veya ayak kesmek hangi durum için uygunmuş?

-ama bu mantıksız!

kusura bakma ama senin dininin her yeri mantıksız.

zaten verdiğin kısmın tamamının

bu mantıksızlığı gizlemek gayretiyle yazıldığını görmek zor değil.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 275
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

sen hırsızlığın,gasbın,dolandırıcılığın,tecavüzün,yetim hakkı yemenin,fuhşun,tefeciliğin,hortumculuğun suçları kesinleşmesi halinde cezalarının el ve ayaklar çaprazlama kesilmesi veya sallandırılma hükümleri kesinlikle gerçekleştirilen bir ortamda bu suçları işlemeye cesaret edebilirmisin?

hadi işle bakalım sıkıyosa 3-5 ay yatıp çıkmayla yırtamayacaksın suçlar ve cezalar belli(yukardaki misale göre)

Sitelerde Paylaş
aklını peynir ekmekle yemişssin sen.

senin algı seviyende biriyle böyle bir tartışmaya girmeyeceğim.

iran ya da şeriatın hüküm sürdüğü diğer ülkelerde

bu cezalar caydrıcı oluyor mu?

şuanki hukuk sistemimizden memnun olduğumu kim söyledi?

ben mi diyorum sapıkları afla dışarı bırakalım?

bu arada, sen kendi kopyaladığı okumaktan acizsin:

kendi kopyaladığını kendi okumamış olup da

utanmadan yazımı siliyorsunuz diye itiraz eden adam,

şimdi dikkatli oku!

el veya ayak kesmek hangi durum için uygunmuş?

-ama bu mantıksız!

kusura bakma ama senin dininin her yeri mantıksız.

zaten verdiğin kısmın tamamının

bu mantıksızlığı gizlemek gayretiyle yazıldığını görmek zor değil.

senin vicdanındaki hukuk sisteminde tecavüz edip öldürmenin karşılğı ne olmalı peki??

Sitelerde Paylaş
Yarım doktor candan yarım hoca imandan eder.

Londra'daki caminin yeni imamı şehre gitmek için hep aynı otobüse biniyor ve çoğu zaman aynı şoföre rastlıyormuş.

Bir gün, bilet alırken şoför yanlışlıkla 20 "kuruş" fazla vermiş. İmam yanlışlığı oturunca, parasını sayınca fark etmiş. Kendi kendine düşünmüş "20 kuruşu geri versem mi şoföre?"... Ama içinden bir ses diyormuş ki "çok küçük bir para ve şoförün zaten umurunda da değil. Otobüs şirketine 20 kuruş ne fark eder?. Bu parayı Allahtan gelen bir hediye gibi... düşünebilirim"

İneceği durağa gelince, imam kalkmış ve fikrini değiştirmiş, inmeden önce şoförün yanına gitmiş, 20 kuruşu geri vermiş ve demiş ki : "paranın üstünü fazla verdiniz."

Şoför gülümsemiş ve demiş ki : "Siz camiinin yeni imamısınız değil mi? Aslında uzun zamandır sizi ziyaret etmek istiyordum caminizde, İslam’ı öğrenmek için ve bilerek size fazla para verdim nasıl tepki vereceğinizi görmek istedim."

İmam inerken nerdeyse bacaklarını hissetmiyormuş, yere yığılacakmış-casına bir direğe tutunmuş ve kendine gelmeye çalışmış, gözlerinden yaşlar dökülerek gökyüzüne bakmış ve demiş ki:

"Allah’ım az daha İslam’ı 20 kuruşa satıyordum!"

çocukların müslümanların bilimsel gerçeklerden daha çok böyle hikayeler anlatılıp durulmaz mı hiç

kuran da oku denilmiş gelip bunu ilkokuldaki hocam normal okul derslerine de geçerli gibisinden birşey demişti. ben ce oku demek kuranı oku anlamında olsa gerek ve islam da da böyle hikayeler okuya okuya sonu gelmiyor ki. ve insanın eleştirel düşüncesi bu gibi hikayelerle nasıl gelişir. analitik, matematiksel,pratik vs.....

Sitelerde Paylaş
sen hırsızlığın,gasbın,dolandırıcılığın,tecavüzün,yetim hakkı yemenin,fuhşun,tefeciliğin,hortumculuğun suçları kesinleşmesi halinde cezalarının el ve ayaklar çaprazlama kesilmesi veya sallandırılma hükümleri kesinlikle gerçekleştirilen bir ortamda bu suçları işlemeye cesaret edebilirmisin?

hadi işle bakalım sıkıyosa 3-5 ay yatıp çıkmayla yırtamayacaksın suçlar ve cezalar belli(yukardaki misale göre)

tekrar söylüyorum, kulağını aç iyi dinle:

orada senin saydıklarından bahsetmiyor.

soygunculuk, eşkiyalık yapıp da malı alıp

cana zarar vermeyenlerden bahsediyor.

şimdi saçmalamayı bırak,

orada tecavüzden falan bahsetmiyor.

ikincisi de önümüzde bir iran modeli var.

cezalar ne kadar işe yarıyor, bir bak bakalım.

cezaları ilkelleştirmekle ya da ağırlaştırmakla suçu engelleyemezsiniz.

esas olan suçun işlenmesini engellemek olmalıdır.

ama senin kurduğun mantığı kurup da

sallandır bakalım iki tanesini de bir daha yapıyorlar mı diyen bir adama

şuncağız bile çok ağır gelir.

cezalarının el ve ayaklar çaprazlama kesilmesi veya sallandırılma hükümleri kesinlikle gerçekleştirilen bir ortamda bu suçları işlemeye cesaret edebilirmisin?

nedense bu suçlar en çok müslüman ülkelerde işleniyor.

senin dünyadan haberin yok, şimdi git kumunda oyna.

Sitelerde Paylaş
tekrar söylüyorum, kulağını aç iyi dinle:

orada senin saydıklarından bahsetmiyor.

soygunculuk, eşkiyalık yapıp da malı alıp

cana zarar vermeyenlerden bahsediyor.

şimdi saçmalamayı bırak,

orada tecavüzden falan bahsetmiyor.

ikincisi de önümüzde bir iran modeli var.

cezalar ne kadar işe yarıyor, bir bak bakalım.

cezaları ilkelleştirmekle ya da ağırlaştırmakla suçu engelleyemezsiniz.

esas olan suçun işlenmesini engellemek olmalıdır.

ama senin kurduğun mantığı kurup da

sallandır bakalım iki tanesini de bir daha yapıyorlar mı diyen bir adama

şuncağız bile çok ağır gelir.

nedense bu suçlar en çok müslüman ülkelerde işleniyor.

senin dünyadan haberin yok, şimdi git kumunda oyna.

müslüman ülke derken türkiyeyi katıyosu varsayıyorum ama türkiyede neden işlediği ortada yasalarda çok boşluk var ondan olabilirmi?

testere ve benzeri filmlerdeki kötü karakterlerden islamdan ve Allaha imandan uzak ülkelerde gerçek hayatta ne çok olduğunu benden az bildiğine inanmıyorum.

Sitelerde Paylaş
müslüman ülke derken türkiyeyi katıyosu varsayıyorum ama türkiyede neden işlediği ortada yasalarda çok boşluk var ondan olabilirmi?

testere ve benzeri filmlerdeki kötü karakterlerden islamdan ve Allaha imandan uzak ülkelerde gerçek hayatta ne çok olduğunu benden az bildiğine inanmıyorum.

türkiyeyi ne katacağım?

kastettiklerim şeriatın uygulandığı iran, suudi arabistan gibi ülkeler.

her türlü pislik diz boyu.

Sitelerde Paylaş
her türlü pislik derken??(müslümanla ateistin pislik kriteri aynı olmaz o bakımdan)

türkiyeyi niye katmıyorsun?

ya, sen içki mi içtin mübarek gün?

ne demek türkiyeyi neden katmıyorsun?

ne konuşuyoruz biz yarım saattir?

de get adam işine yaaaa,

yazmış olmak için yazma.

Sitelerde Paylaş
ya, sen içki mi içtin mübarek gün?

ne demek türkiyeyi neden katmıyorsun?

ne konuşuyoruz biz yarım saattir?

de get adam işine yaaaa,

yazmış olmak için yazma.

türkiyeyi neden katmıyorsun?şeriatle yönetilmediği için,şeriatle yönetilmediğinden dolayı yani caydırıcı kanunlar olmadığından suçlar boğazı aşmış öylemi?

işte buna istinaden şeriat uygulanan ülkelerde ne gibi pislikler işleniyor hangi suçlar ve cezaları ne aslında biraz açarmısın yani.

tarihinde michaelscoffield tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
türkiyeyi neden katmıyorsun?şeriatle yönetilmediği için,şeriatle yönetilmediğinden dolayı yani caydırıcı kanunlar olmadığından suçlar boğazı aşmış öylemi?

işte buna istinaden şeriat uygulanan ülkelerde ne gibi pislikler işleniyor hangi suçlar ve cezaları ne aslında biraz açarmısın yani.

şeritaın uygulandığı ülkelerden bahsetmiyor muyuz biz?

türkiyede şeriat uygulanmadığı için türkiyeyi katmıyoruz.

sana göre zaten türkiyede şeriat olmadığı için bu kadar çok suç işleniyor.

tecavüz, yolsuzluk, cinayet, uyuşturucu...

hepsi diz boyu şeriatla yönetilen ülklerede.

aksine isveç, norveç gibi ateistlerin yoğun olduğu ülkelerde

bu tarz suçlar çok daha az işleniyor.

yap iki google araması, seni bağlayan yok.

suçun azalmasının en başta gelen sebebi bu ülkelerde ateist bolluğu değil tabi.

biraz da içinde bulundukları şartlar suçun oluşmasını engelliyor.

içinde bulundukları şartlar bu insanaların büyük oranda ateist olmalarını sağlıyor biraz da.

kimya da çift yönlü tepkimler vardır ya, onlar gibi işte.

geçenlerde norveç için elli bin dolar yıllık ortalama milli gelirden bahsediliyordu.

çaktın mı köfteyi?

tabi işin tek ekonomik boyutu yok.

her şeyin başı eğitim.

Sitelerde Paylaş
Kuran için yapılan şey nedir?

bu ilk iletideki vahşetin hangi ayetlerde emredildiğini bizimle paylaşırmısınız?

Ayetler de var, hadisler de... Peygamberinin gözünü oydurup, ayak ve ellerini çapraz kestirip çölde susuz bıraktığı bedevileri hatırladın mı?..

Sitelerde Paylaş
aynı şeyi ateizm için yapsak ne olacak?

Eroin partisi yapan 8 gencin çıplak cesetlerini buraya koyup altınada " yaşamları gibi rezil öldüler" yorumu yapsam bunu hanginiz kabullenir?

yada öz kızını garaja kapatıp tam 24 sene tecavüz eden norveçli ateist babanın fotoğrafını buraya asıp suratınıza çarpsam bundan utanır mısınız?

Eski adıyla Cat stavens yeni adıyla yusuf islamın neden insan olabilmek için tek çareyi islamda bulduğunun hikayesini anlatsam yüzünüz kızarır mı?

sevgilisiyle eroin partisi yapıp onun ölü bedeniyse cinsel ilişkiye girdiğini bile farkedemeyecek kadar kafayı bulmuş olan cat stavens in yazdığı şu şarkıya bakın...

my lady d'arbanville şarkısının sözlerini bi okuyun. yada durun ben asıym zahmet etmeyin.

http://www.yorumla.net/yabanci-sarki-sozle...arbanville.html

bide hayat hikayesini koyayımda bir dinsizin nasıl islamda insan olduğunu hissetmesini okuyun

http://www.candundar.com.tr/index.php?Did=2713

bir insanın ölü bedeniyle ilişkiye girmenize tek engel ahlaki öğretileri olan ve sapkınlığı azgınlığı yasaklayan bir dindir...

bunun dışında ateizmin ahlaken sınırları yoktur.

şu sayfadakisorularımıda buraya eklersem iletiyi bitirmiş olurum.

http://forum.ateizm2.org/index.php?s=&...st&p=456761

Evet buradan tüm ateistler nekrofiliaktır sonucu da çıkabilir ve tüm müslümanlar şükredebilir..... dostum gene bir şehir efsanesi çıkardın... Patty d'Arbenville halen hayattadır. Bu olayla ilgili olarak Jay Leno'nun programında konuşmuş ve Cat Stevens'ın kıçına tekmeyi bastıktan sonra hınçla bu şarkıyı yaptığını ve zaten tamamen kafayı yediğini anlatmıştır. O zat 11 Eylül den sonra bir dönüş daha yaptı ama öldürüleceğini anlayınca tekrar 'hak yolunu' buldu :) Cat Stevens'ın ya da başka bir pothead 'ın hangi dine döndüğü gayet sağlıklı ve dengeli ateistlerin çoğunlukta olduğu gerçeğini gizlemez. Ateistler hep zorlu düşünme, muhasebe, okuma süreçleri sonucunda ve bir sürü şartlanma ve korkuları aşarak buraya geliyor.... bu forumu dedim, dedi tarzı sidik yarışı alanına çevirmeyelim daha düzeyli konuları tartışabilmek dileğiyle.

Sitelerde Paylaş
çık o zman tuta mı var seni bea...fotoğrafalın yanında nerede çekildikleri ve hangi olay olduğu yazılı...fotoğrafalrın yanındaki ayetleri okumuyon anlsşılan...ezbere konuma..şimdi söz verdiğin gibi dinden çık...ilk sayfadaki videolara da bakmanı tavsiye ederim..kuran emri nasıl uygulanır..biçme doğrama işi nasıl yapılır..ayetlerin uygulamalı dersi veriliyor...öğrenirsin...

al sana kuran ayeti..yeter mi??? bi videoalrına bak bunalrın nirvanaya ulaşırsın...

1. nisa 34:kadınlara öğüt verin, onları yataklarda yalnız bırakın ve (bunlarla yola gelmezlerse) dövün.

2. maide 33: yahut el ve ayaklarının çaprazlama kesilmesi...

3.Bakara/2/191. Onlari buldugunuz yerde oldurun. Sizi cikardiklari yerden siz de onlari cikarin. Fitne cikarmak, adam oldurmekten daha kotudur. Mescidi Haram'in yaninda, onlar savasmadikca siz de onlarla

savasmayin. Sizinle savasirlarsa onlari oldurun. Inkar edenlerin cezasi boyledir.

4.Maide/5/51. Ey Inananlar! Yahudileri ve hiristiyanlari dost olarak benimsemeyin, onlar birbirlerinin dostudurlar. Sizden kim onlara dost olursa o da onlardandir. Allah zulmeden kimseleri dogru yola eristirmez.

5.Maide/5/35. Ey Inananlar! Allah'tan sakinin, O'na ulasmaya yol arayin, yolunda cihad edin ki kurtulasiniz.

6.Tevbe/9/5. Hurmetli aylar cikinca, puta tapanlari buldugunuz yerde oldurun; onlari yakalayip hapsedin; her gozetleme yerinde onlari bekleyin. Eger tevbe eder, namaz kilar ve zekat verirlerse yollarini serbest birakin. Dogrusu Allah bagislar ve merhamet eder.

7.Tevbe/9/29. Kitap verilenlerden, Allah'a, ahiret gunune inanmayan, Allah'in ve peygamberinin haram kildigini haram saymayan, hak dinini din edinmeyenlerle, boyunlarini bukup kendi elleriyle cizye verene kadar savasin.

8.Tevbe/9/41. Isteyen, istemeyen, hepiniz savasa cikin. Allah yolunda mallarinizla, canlarinizla cihat edin. Bilirseniz bu sizin cin hayirlidir.

9.Tevbe/9/73. Ey Peygamber! Inkarcilarla, ikiyuzlulerle savas; onlara karsi sert davran. Varacaklari yer cehennemdir, ne kotu donustur.

10.Tevbe/9/113. Cehennemlik olduklari anlasildiktan sonra, akraba bile olsalar, puta tapanlar icin magfiret dilemek Peygamber'e ve muminlere yarasmaz.

11.Tahrim/66/9. Ey Peygamber! Inkarcilarla ve ikiyuzlulerle savas; onlara karsi sert davran. Onlarin varacaklari yer cehennemdir, ne kotu donustur!...

12.Bakara/2/ 193. Fitne tamamen yok edilinceye ve din (kulluk) de yalnız Allah için oluncaya kadar onlarla savaşın. Şayet vazgeçerlerse zalimlerden başkasına düşmanlık ve saldırı yoktur.13. enfal 39 ..din allahın dini oluncaya kadar savasın...

13.ENFAL 39. Fitne ortadan kalkıncaya ve din tamamen Allah’ın oluncaya kadar onlarla savaşın! (İnkâra) son verirlerse şüphesiz ki Allah onların yaptıklarını çok iyi görür.

Sen nekadar zeki bir insansın yahu :)

Vallahi size gülüyorum.

Sen şimdi o astığın fotoların gerçekliğini kanıtlamış mı oldun?

sen şimdi neyi kanıtladın?

bak aynısını yapıyorum...

VahsetCetesi2.jpg

bu üstteki resimde Ateist Baba öz oğlunu öldürdükten sonra elleri kanlı böyle poz verdi.

All-the-Boys-Love-Mandy-Lane-Movie-Photo

üstteki resimde sex partisi yapan ateist gençler işleri biten kızın bağırsaklarını çıkarttılar.

..

..

daha fazla resim asabilirim ama nedemek istediğimi anladığını düşünüyorum.

Hatta şu yorumuda yapsam senden farkım kalmayacak.;

"Ateistlerin yapabilecekleri azgınlıkların bir sınırı yoktur. Çünkü ahlaki değerleriyoktur. Ahlaki öğretilieri olmadığından her türlü sapkınlığı yapmaları olasıdır. Bu resimlerde bunun kanıtı"

Kendini nasıl savunacaksın ?

işte bu yukarda yazdıklarım senin ilk iletindeki yazdıklarınla eşdeğer.

Kafanıza göre resimler asıp işte islam budur diye tellallık yapıyorsunuz.

O ayetlerin açıklamasını yazacaktım fakat "michael" yazmış. Onun için gerek duymuyorum.

Sana en net cevabım şudur ki,

İslamda 2 durumda adam öldürülmek FARZDIR.

1-Canına kastedildiği durumda

2-Kısas mevzu.

Kısas mevzunda ise

Bakara(*) Sûresinin 178 . Ayetinde

Ey iman edenler! Öldürülenler hakkında size kısas farz kılındı. Hüre karşı hür, köleye karşı köle, kadına karşı kadın kısas edilir. Ancak öldüren kimse, kardeşi (öldürülenin vârisi, velisi) tarafından affedilirse, aklın ve dinin gereklerine uygun yol izlemek ve güzellikle diyet ödemek gerekir. Bu, Rabbinizden bir hafifletme ve rahmettir. Bundan sonra tecavüzde bulunana elem dolu bir azap vardır.41

Bakara(*) Sûresinin 179 . Ayetinde

Ey akıl sahipleri! Kısasta sizin için hayat vardır. Umulur ki (bu hükme uyarak) korunursunuz.

Bakara(*) Sûresinin 194 . Ayetinde

Haram ay, haram aya karşılıktır.49 Hürmetler (saygı gösterilmesi gereken şeyler) kısas kuralına tabidir. O halde kim size saldırırsa, size saldırdığı gibi siz de ona saldırın, (fakat ileri gitmeyin). Allah’a karşı gelmekten sakının ve bilin ki, Allah kendine karşı gelmekten sakınanlarla beraberdir.50

Mâide(*) Sûresinin 45 . Ayetinde

Onda (Tevrat’ta) üzerlerine şunu da yazdık: Cana can, göze göz, buruna burun, kulağa kulak, dişe diş kısas edilir. Yaralar da kısasa tabidir. Kim de bu hakkını bağışlar, sadakasına sayarsa o, kendisi için keffaret olur. Allah’ın indirdiği ile hükmetmeyenler zalimlerin ta kendileridir.

İsrâ Sûresinin 33 . Ayetinde

Haklı bir sebep olmadıkça, Allah’ın, öldürülmesini haram kıldığı cana kıymayın. Kim haksız yere öldürülürse, biz onun velisine yetki vermişizdir. Ancak o da (kısas yoluyla) öldürmede meşru ölçüleri aşmasın. Çünkü kendisine yardım edilmiştir.

okyup anlaya bilen her bünyeye bu ayetler kapak niteliğindedir.

Kapağı kapatılan kişiye de koyu renkli yazılar birer tokat niteliğindedir.

bu kadar tokattan sonra hala konuşabilen bir kafir ise ancak fitnecidir.

Allah seni islah etsin.

NOT: iletilerimden cümleleri cımbızlama. bütününü alıntılaki her kes görsün nekadar usta bir cımbızcı olduğunu.

Sitelerde Paylaş

sana oha ssinnerr!!

bu baslikta yayinlanan resimler islama ters resimler degildir, kuran ne demis elini ayagini caprazlama kesin, onlar da kesmis.

ateizmde dogrudan ahlak kurallari vardir ve bunu hayatin kendisinden alir,

siz hayatin kendisinden degil, bir grup hasta insanin zirzavat mitolojisinden aliyorsunuz. capito?

Sitelerde Paylaş

Sen nekadar zeki bir insansın yahu :)

Vallahi size gülüyorum.

Sen şimdi o astığın fotoların gerçekliğini kanıtlamış mı oldun?

sen şimdi neyi kanıtladın?

bak aynısını yapıyorum...

Tebrik ederim islamı güzel savunmuşsun..ben özelikkle sansürledim bazı fotoğrafları yayınlamadım... milletin midesi kalkar diye! Sen gayet açık seçik yayınlamışsın.

Her zamanki gibi müslüman mantık şunu öngörüyor: kötüyü kötüyle savunmuşsun tebrikler...burdan şu çıkarım çıkıyo: aaa baksanıza bu görüntüler vahşi tama da bakın ben size daha vahşisini bulayım..kendinle guru duyabilirsin ama benim burda vahşet ve kancılık yarıştırması yapmaya niyetim yok onu islamcılar yeterince yapıyor zaten..

Şimdi gelelim islam ve vahşet konusuna

1.Bugüne kadar tüm müslümanlar hep böyle görüntüler ortaya çıkınca bu bizden değildir bunlar islamı temsil etmez zırvalıklarına büründü..Bu sizin 1400 yıllık kıvırtma taktiğiniz..bu durumda hiç bir islam coğrafyası müslüman olmuyo..yahu sizin bu dini kim temsil ediyor merak ediyorum..

2.(Türkiye gibi laik ülkeyi safdışı tutarsak) senin bu islam şeriatı nerede varsa orada vahşet orada kan var..Demekki bügün islam ülkeleri bu şeriattan bi bok anlamıyo ..kesip biçerek allah allah diyerek orgazm olurken hep muhammeti islamı yanlış anlamış...argüman bak ya!!!

3. Ayetleri hep bağlam içinde savunduğunuz için Şimdi felsefi olarak soruyorum...sence budizm ile ile ilgili neden bir vahşet görüntüsü kol kelle koparma görmyoruz? ama islamda boyna karşılaşıyoruz..neden sana göre islam bu kadar çok yanlış anlaşılıyor..senin bu allah denen meredin kitabi neden herkes farklı anlıyor..neden net değil..?Herkes kıçından bi islam anlayışı çıkarıyor..hani senin allah kitabını "apaçık" yazmıştı...apaçık ise niye islam bu kadar çok farklı algılanıyor??Ayrıca ayetleri yok sayarsak sana göre teorik olarak sonsuz merhametli bir tanrının sebep ne olursa olsun savaşma çağrısında bulunması barışçıl bir din imajını sarsmaz mı? Sana göre bir tanrı tuzak kurabilir mi* İntikam alabir mi? sevgi deyip lanetleyebilir mi? insanalrı belli bir kadere bağlayabilir mi? Kalpleri mühürleyebilir mi? Biz bugün bu özellikteki insanlara sinsi diyoruz? senin tanrı niye bu kadar sinsi ?senin bu allah fazla insani özelliklere sahip olmasın yoksa!!!

4. Fotoğraflar yayınlayarak ateizm ile islamı aslında karşılaştırmışsın..çünkü yaptığın bir counter-attack tır..Şimdi sorulara devam edelim

ateizm sana göre bir din mi? Ateizmin bir şunu bunu yapın diyen bir kitabı mı var? muhammeti mi var?..Bana ateizm tanımlamasında savaşın öldürün diyen tek bir ifade getiremezsin...getir de görelim.merakla bekliyorum..atezimin bir ahlaki öğreti sunmaması islamın doğru olduğunu kanıtlıyor size göre!!! Bu kadar düştünüz demek!

soru: Niçin japonya bu kadar düşük suç oranı varken popülasyonda bu kadar yüksek ateist var???

Neden neredeyse hepsi müslaman ülkelerinde kan vahşet eksik olmuyor???Neden neden neden???

Bu da sana kapak olsun ana sayfa http://bhascience.blogspot.com/2009/06/ath...e-peaceful.html

2009 Global Barış Enndeksi Sonuç: Ateist uluslar daha barışçıl

Global_peace_index.png

Araştırma sonuçları gayet net ne demiş bir kez daha hatırlayalım: Ateist uluslar daha barışçıl..elbette islam insanı şiddete teşvik ediyor..Sen söyle bakalım senin şu cihat ..ve gaza olayın ne oldu? bu da Kuran da yok diyemesin herhalde!Dünyay islam hükmedecek diyenlerin nasıl olur da barış çağrılarında bulunur? Bugün amerkaya emperyalist diye saldıranalr(doğrudur) kendi cihat, gaza poltikalrının emparyalizm olduğunu nasıl bir vijdanla inkar eder? Bu nasıl bir beyindir..nasıl bir anlayıştır..Hem dünyaya gazaya çıkacan hem de barışçılım diyecen? tabi yersen...

ama yetmez senin gibilerine bak bakalım..

2009 Dünya barış durumu..senin şu müso ülkeler nerdeymiş...!

öyle işkembeden sallamak yok...varsa delilin getirirsin..!

global-peace-index-map-2009.jpg

Bu da yetmez sana ..bu da bakkk

http://www.visionofhumanity.org/gpi/results/rankings/2009/

En barışçıl ülkeler sıralaması: Türkiye bile 121.ci...ilk 100 içinde kaç tane müslüman ülke var acaba???????%90 küsürü müslüman olmayan ülkeler..buna ne diyeceksin???

Ateist olarak insanların yaptıkları kendilerii bağlar çünkü ateizm islam gibi şunllrı yapacaksın emrediyorum gibi bir baskıcı öğretisi yoktur? ayrıca sizin sayınız maaşallah sürü gibi!!! Ahlak kuralarının bazıları evrenseldir:ahde vefa fedakarlık iyilikseverlik sevgi sayfı..vs..bir sürü..bunlar dinlerin tekelinde değil..insan aklı ve vijdanı yetmiyor mu?illa cenent cehennem avuntusu mu olacak iyi bir şeyler yapmak için?

..Adam olana insan olmak yeter! illa eline mi verecekler bir kitap?

Sitelerde Paylaş
"Ateistlerin yapabilecekleri azgınlıkların bir sınırı yoktur. Çünkü ahlaki değerleriyoktur. Ahlaki öğretilieri olmadığından her türlü sapkınlığı yapmaları olasıdır. Bu resimlerde bunun kanıtı"

Arkadaşım senin kafan mı kalın, yoksa anlamak mı istemiyorsun?... Ateistlerin değil, ateizmin ahlaki değeri yoktur... Ateistler de birer insan olduklarından tabii ki ahlaki değerleri (herkesin kendine göre olarak) vardır... Ahlak, din ve dindarların tekelinde olan bir kurum değildir...

Sitelerde Paylaş

Genel bir ceza hukuku kuralı vardır: "Cezanın caydırıcılığı, cezanın ağırlığı ile değil, mutlaka ve adil bir şekilde uygulanması ile alakalıdır..." Yani ceza, beş yıl hapis te olsa, suçu işleyen muhakkak o hapisi yatıyorsa veya yerine devlete 300.000 TL tazminat ödüyorsa o ceza yeterince caydırıcıdır... İlla kafa, kol kesmen gerekmez... İslam, İlkçağ ilkelliklerini günümüze taşıyan bir zaman tüneli gibi maalesef...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...