Jump to content

Bu resimler ne anlatıyor?+18

Recommended Posts

konu ne güzel de kaynadı öyle...

eğer buradaki ateistler kalitesiz diyorsanız, açın başka bir konu; oradan devam edilsin.

eğer buradaki ateistler bilgisiz diyorsanız -yukarıdakinden ayrı olarak herhangi bir konuda- açın başka bir konu.

eğer buradaki ateistler benimle tartışmaktan şu şu sebeplerden kaçıyor diyorsanız, yine açın başka bir konu.

tabi, hevesimi kırdınız gibi bir seçenek de var, size cevap vermekten kaçan ateistlerden kaçan insan olarak yaftalanmak pahasına da olsa...

ama inatla ve inatla konuyla alakası olmadığı halde yok felsefeydi, mutlak güçtü falan diyecekseniz, bu tepkilere de hala aynı şekilde cevap vermeyeceksiniz. verecekseniz de, o bahsettiğiniz empatiyi yapıp, yahu ne demeye çalışıyorlar acaba sorusuna cevap arayacaksınız...

fotoğraflar için de ne söylenebilir ki; ya vahşetten bahsedeceğiz, ya da sanki diğerleri de yapmıyor mu deyip çekileceğiz.

bu da bizim insanlıktan ne kadar pay alabildiğimiz göstergesi olarak bu forumda duracak...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 275
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

demek bu adi işleri yapanları kınamak yerine bu manzaradan tiksinen insanları ot görüyorsun öylemi ?

her boku savunacağım diye insanlıktandamı çıktınız.

doğruya doğru yanlışa yanlış derseniz ölürmüsünüz.

siz bu resimlerden rahatsızlık duymadınızmı ?

islamda Şeriat var...

Şöyle Düşünelim İslam O adamların ellerini boşu boşuna mı kesiyor?

Hiç kimse durup dururken kimseye zarar verir mi? ???

Bugünkü Türkiyede Adam Cinayet işliyor 3 ay yatıp cıkıyor ...

İşte islam bunun gibi değildir ...

Bu elleri kesilen kişi eminim ki yapmış olduğu suçun hatasını anlayıp bir daha bu suça yeltenmeyecektir !!!

Sitelerde Paylaş
Bu elleri kesilen kişi eminim ki yapmış olduğu suçun hatasını anlayıp bir daha bu suça yeltenmeyecektir !!!

Adamın elini kestin be insafsız nasıl yeltensin.Elleri kesilen adam hayatına nasıl devam edecek,çoluğunu çocuğunu nasıl doyuracak hiç düşünmez misiniz bunları?

Sitelerde Paylaş
Türkiye'de cinayet işleyenlerin 3 ay yatıp çıktığını da şimdi yine kıçından salladı :)

En iyi bildiğiniz iş bu zaten

Örnek Veiryorum OT :D

Sadece Cinayet İçin Demiyorum Herhangi Bir Suçtan Dolayı İçeri Girseler Bile 3-4 Ay Yatıp Çıkmalarından Bahsediyorum

Ondan Sonra Bana Neden Ot Dedin Diye Soruyorsun ?? :D

Şimdi Sen Bunu Anlayamıyacak Kadar OT ' sun ...

tarihinde EsSamed tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Adamın elini kestin be insafsız nasıl yeltensin.Elleri kesilen adam hayatına nasıl devam edecek,çoluğunu çocuğunu nasıl doyuracak hiç düşünmez misiniz bunları?

Taopaiciğim

Aslında onlarda biliyor insanarın elini kesmek ne kadar vahşi bir şey

Ama gel gör ki bu gerçeği kendilerine bile itiraf ettikleri anda islamdan çıkacaklar, öbür taraftada cehennem gürlüyor

Mecburen bunları savunmak için kılıf bulmaya çalışıyorlar. Başka alternatifleri yok ki

Sitelerde Paylaş
islamda Şeriat var...

Şöyle Düşünelim İslam O adamların ellerini boşu boşuna mı kesiyor?

Hiç kimse durup dururken kimseye zarar verir mi? ???

inancınıza göre, o kişiler zaten sonsuza kadar her türlü cezayı çekecek.

ancak bir de burada elini kolunu kesmek çok mu adil? (ki kısıtlı zamanda işlenen suçu sonsuza kadar sürecek olan işkencelerle cezalandıran tanrının "adalet"inden bahsetmiyorum bile)

bu noktada birisinin belirlenen sürede hapis kalması -kişi o süre içinde de hatasını anlayabilir- daha uygar olmaz mı sizin açınızdan da? (demiyorum ki birini öldüren için 3 ay yeterli bir süredir -her ne kadar hiç böylesini görmesem de)

elleri kesilen kişi için de o kadar emin olma istersen, çünkü ondan emin olan sen değildin, öylesini de henüz görmedin; onu anca peygamberin bilir senin...

Sitelerde Paylaş

Sadece Cinayet İçin Demiyorum Herhangi Bir Suçtan Dolayı İçeri Girseler Bile 3-4 Ay Yatıp Çıkmalarından Bahsediyorum

Forumda kaçık bir şizofren var.Tüm modlara duyrulur.

Sitelerde Paylaş

Aha burada cinayet demişsin işte, salak adam ya

Sitelerde Paylaş

ya jadı sen ne bilirsin, türkiye de standart var: ne yaparsan yap 3 ay ile cezalandırılıyorsun.

sen yurtdışında olduğundan haberin yok tabi son yasadan... arkadaş ondan bahsetmiş, evet...

:)

Sitelerde Paylaş
inancınıza göre, o kişiler zaten sonsuza kadar her türlü cezayı çekecek.

ancak bir de burada elini kolunu kesmek çok mu adil? (ki kısıtlı zamanda işlenen suçu sonsuza kadar sürecek olan işkencelerle cezalandıran tanrının "adalet"inden bahsetmiyorum bile)

bu noktada birisinin belirlenen sürede hapis kalması -kişi o süre içinde de hatasını anlayabilir- daha uygar olmaz mı sizin açınızdan da? (demiyorum ki birini öldüren için 3 ay yeterli bir süredir -her ne kadar hiç böylesini görmesem de)

elleri kesilen kişi için de o kadar emin olma istersen, çünkü ondan emin olan sen değildin, öylesini de henüz görmedin; onu anca peygamberin bilir senin...

Peki Crossfox Amerikada İdam Var !!!

Senin Düşündüğün Gibi Düşünemiyomu Amerika :D

Yukarıda Dediğin Gibi Eli kolu kesilen bir insan gelecekte çoçuğuna nasıl bakacak diyorsun ?

peki söyle bakalım eğer amerikadaki gibi bir idam olsaydı ne diyecektin !!!

Sitelerde Paylaş

Ya OT BEN ÖRNEK VERDİM MİSAL YANİ NASIL ANLIYORSAN , ANLAYACAĞINIDA PEK SANMIYORUM AMA :D HER NEYSE :D

Bak OT :D Ben dedim ki cinayetten dolayı adam 3 ay yatıp ben sana bunu örnek olarak sundum ...

başka bir suçda olabilir ben türkiyedeki adalet sistemini eleştiyorum

ÖRNEK , MİSAL BAŞKA SANA NASIL ANLATILIR BİLMİYOM KUSURA KALMA BACIM :D

Gerici ATEİST ...

Sitelerde Paylaş
Peki Crossfox Amerikada İdam Var !!!

Senin Düşündüğün Gibi Düşünemiyomu Amerika :D

Yukarıda Dediğin Gibi Eli kolu kesilen bir insan gelecekte çoçuğuna nasıl bakacak diyorsun ?

peki söyle bakalım eğer amerikadaki gibi bir idam olsaydı ne diyecektin !!!

ben nasıl bakacak demedim ki? sen ne kendi yazdığını ne de başkasının yazdığını tam olarak kavrayamıyorsun sanırım.

amerika yapıyor diye doğru mu olacak? ya da ben herhangi bir yerde "lan amerika yapıyosa doğrudur, elin amerikalısı yanlış yapmaz" mı dedim?

idam konusunda da aynı şeyleri söyleyebilirim; ancak şu an muhattabım sensin ve savunduğun şeriat. dolayısıyla amerika nın uyguladığı idamdan bahsetmiyor oluşum -hem niye bahsedeceksem!- çok normal.

tutup da idam şöyle iyi, böyle güzel derse birisi, hatırlat; o postu ona da gönderirim.

Sitelerde Paylaş
ya jadı sen ne bilirsin, türkiye de standart var: ne yaparsan yap 3 ay ile cezalandırılıyorsun.

sen yurtdışında olduğundan haberin yok tabi son yasadan... arkadaş ondan bahsetmiş, evet...

:)

Ne yapsak 3 yatıp çıkıyoruz ha vay be

Sitelerde Paylaş
ben nasıl bakacak demedim ki? sen ne kendi yazdığını ne de başkasının yazdığını tam olarak kavrayamıyorsun sanırım.

amerika yapıyor diye doğru mu olacak? ya da ben herhangi bir yerde "lan amerika yapıyosa doğrudur, elin amerikalısı yanlış yapmaz" mı dedim?

idam konusunda da aynı şeyleri söyleyebilirim; ancak şu an muhattabım sensin ve savunduğun şeriat. dolayısıyla amerika nın uyguladığı idamdan bahsetmiyor oluşum -hem niye bahsedeceksem!- çok normal.

tutup da idam şöyle iyi, böyle güzel derse birisi, hatırlat; o postu ona da gönderirim.

Tabi saygı göstermek lazım sana vesenin o gerici Ateist arkadaşlarına ;

Amerikadaki İdamı Normal Buluyorsun

Bre cahil demin sen değilmiydin müslümanlara cani diyen

şimdi bana kalkıp amerikada eyalet hapishanelerindeki son derece vahşi bir şekilde katledilen insanlara Normal Diyorsun !!!

Sitelerde Paylaş
essamed otu-b.ku geç de söyle şimdi, sen bu fotoğrafta görüklerini onaylıyor musun?

ya da hapis cezası yerine el-kol kesmeyi, kırbacı yeğler misin?

Bir Kaç Cahil İnsan İle Modern Bilimsel Müslümanları Bir Tutma

Sanırım Cevabı Almışındır , Pek Umutlu Deilim Ama :D

Sitelerde Paylaş
Tabi saygı göstermek lazım sana vesenin o gerici Ateist arkadaşlarına ;

Amerikadaki İdamı Normal Buluyorsun

Bre cahil demin sen değilmiydin müslümanlara cani diyen

şimdi bana kalkıp amerikada eyalet hapishanelerindeki son derece vahşi bir şekilde katledilen insanlara Normal Diyorsun !!!

samed ağzımı bozdurma bana:

lan ben idam normal mi dedim?

be hey ...! be hey ...! herkese ot diyorsun da, sen ne b.ka yararsın?

bir oku bak ben ne yazmışım? konumuz idam değil ama, onu da tartışacak olursak onlara da aynı şeyleri söylerim demişim! allahın ..., sen bu beyinle internete nasıl giriyorsun?

edit: bu kadarı yetmez sana, sen ne anlarsın boşluklardan! sonrada müslümanlar salak, okuduğunu anlamayan cahil, yobazlar derse birileri, kızarsınız; sanki bundan başka bir şeymişsiniz gibi...

tarihinde crossfox tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...