Jump to content

Bu resimler ne anlatıyor?+18

Recommended Posts

• İleti 275
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

@loneliness

Dünya yuvarlak diyende deliydi. Bunun apaçık ispatları mümkün. O yüzden hakkında zan beslediğin konuları bir yerlere çekmeye çalışma :)

Yapma yavvv.Bende dünya düz diyenler,müslümandı diye duymuştum.Hatta bu konuda görsel eserler bile bulunmaktadır.Ne yapalım şimdi,deli müslümandan akıllıymış mı diyelim.

Sen benim vurgumu anlamamışsın.Benim bahsettiğim,toplumda da sıkça rastlanan cinler le ola münasebetler aslında şizofrenik insanların gördüğü kendi hayal ürünleri dir.Ama senin bu tip rahatsızlıklara bakış açın "deli " kelimesinden ileri geçemiyeceği için,anlamakta zorluk çektiğin ortada.Bu nedenle açıklamalı yazıyorum.Umarım anlamışsındır.

Sitelerde Paylaş
islamda Şeriat var...

Şöyle Düşünelim İslam O adamların ellerini boşu boşuna mı kesiyor?

Hiç kimse durup dururken kimseye zarar verir mi? ???

Bugünkü Türkiyede Adam Cinayet işliyor 3 ay yatıp cıkıyor ...

İşte islam bunun gibi değildir ...

Bu elleri kesilen kişi eminim ki yapmış olduğu suçun hatasını anlayıp bir daha bu suça yeltenmeyecektir !!! ;)

Adalet hırsızların ellerinin kesilmesi degildir.

Burda bana kısas tekniğini savunma! Birisi sana tecavüz etti ? Kısas git sende ona tecavüz et! Ne güzel adalet.

Neden Türkiye'yi örnek veriyorsun ? Laik bir ülke miyiz ?

İskandinav ülkelerinden örnek verelim istersen ?

İslam bunun gibi istesede olamaz zaten.

Sitelerde Paylaş
Kuran için yapılan şey nedir?

bu ilk iletideki vahşetin hangi ayetlerde emredildiğini bizimle paylaşırmısınız?

Ateistlerin yazılı bir ahlaki metinleri yok. Uymaları gereken bir kuralda yok.

Müslüman kurana uyup 4 şahit bulunduğu takdirde (ki bu çok çok zordur) zina eden bir adama 100 sopa atar öldürmemek şartıyla, sadece ibretlik.

ama bir ateistin, hakını yiyen birine karşı yapacağı olası misillemenin bir sınırı yoktur.

masum birini öldürmekten çekinmesini sağlayacak bir kural yoktur.

Hırsızlık etmesini engelleyecek birkural yoktur.

tecavüz etmemesi için bir neden yoktur. Varsa söyleyin?

işte bu ahlaksızlığın sınırlarını ortadan kaldıran bir unsurdur...

Bizim dinimiz,

(Allah c.c)adaleti iyiliği akrabaya yardımı emreder, azgınlığı çirkinliği fenalığı yasaklar, düşünüp tutalım diye bize öğüt verir...

senin ateizmin sana ne veriyor?

Ateistlerin tek ortak noktası Tanrısızlık diyen sığ bünye Teistleri ortak noktasının Tanrı inancı olduğunu bile düşünmekten acizdir.

sonra da kalkar ateist zekidir der.

Kur'an için yapılan şey.. ilk akla geleni soyluyorum CİHAD.

Dedigin gibi ateistleri sınırlayacak herhangi bir ahlaki metin yoktur.

Çünkü herhangi bir ahlaki metin olmadanda ahlakın nelere baglı oldugunu bilicek kapasitedeyiz(m).

Burdan en basit cıkacak sonuc sudur: Müslüman olmasaydım hırsız tecavüzcü ve katil olurdum.Yani bu kadar ahlaksız birisin aslında ama Müslüman oldugun için AHLAKLIsın (: çok güzel aferin.

Ateizm bana bir şey vermiyor ne cennet ne huri ne şarap.

Ateizm rasyonel bir yaşam sunuyor.

>>>>Ateistlerin tek ortak noktası Tanrısızlık diyen sığ bünye Teistleri ortak noktasının Tanrı inancı olduğunu bile düşünmekten acizdir.

sonra da kalkar ateist zekidir der.

Müslümanların ortak özellikleri

Kur'an'ı kutsal kitap olarak saymak.

Muhammedi peygamber olarak kabul etmek.

İslamın son din ve en güzel din oldugunu kabul etmek.

Sadece 3 ortak özelliginizi yazdım.

Hani sadece Tanrı'nın varlıgını kabul ediyordu ? Tek bir ortak özellikleri vardı ?

Şimdi başka bir hipotezle karşıma gelebilirsin.

Sitelerde Paylaş
islamda Şeriat var...

Şöyle Düşünelim İslam O adamların ellerini boşu boşuna mı kesiyor?

Hiç kimse durup dururken kimseye zarar verir mi? ???

Bugünkü Türkiyede Adam Cinayet işliyor 3 ay yatıp cıkıyor ...

İşte islam bunun gibi değildir ...

Bu elleri kesilen kişi eminim ki yapmış olduğu suçun hatasını anlayıp bir daha bu suça yeltenmeyecektir !!!

neden ısrarla anlamamazlıktan geliyorsun.

inan şeriatı senin kadar biliyorum.

biz el kesmeyi kınarken modern kanunları allahın kanunu gibi değiştirilmez görüp savundukmu.

ben seninle beraber yanlışı kınarım sırf bir müslüman dedi diye karşı çıkmam benim doğmalarım yok.

resimlerde sadece hırsızın elinin kesilmesi yok .başka şeylerde var.

adam öldürüp de 3 ay da çıkmak yok ki olsa bile senden çok ben karşı çıkarım.

adam öldürmek dedinde aklıma geldi bir adam kaç deve yapıyordu şeriatta bi cevap versene ?

Sitelerde Paylaş
velev ki velev ki bir kaç kelam etmek zorunda isek deriz ki:

-ölenler kolu kesilen ler haksız yere mi bu acıları çekti?

haksız yere mi can ver di o zaman Adalet iİlahiyeden beklenir ki

bunlar birer şehid hükmündedir

manevi şehadetle dünyada asla kazanamaycak ları cennet nimetini

ahirette Cenabı Hak Rahimi Kerim ismiye onlara verir

hem işledikleri tüm günahlara bu yaşadıkları tam keffaret olur

böyle bir durumda biz de, bu zülmu onlara yapanlar da buna inanmak zorundadır

çünkü İslam aynı zamanda bunu da emreder.

İşte kafası ancak bu kadar çalışan bir nurcu.

Allah, kuluna haksız yere yapılan işkence veya ölümü, öteki dünyada affedecekmişşşş. Şehit mertebesinde kabul edip cennetine alacakmışşşş. Sanki allahın avukatı. Sanki öteki dünyaya gitmiş uygulamaları görmüş de burada ahkam kesiyor.

Bunların yoldaşları el keser, kol keser.

Bunlar da kendini allahın avukatı yerine koyup ahkam keser.

Sevgiler.

Sitelerde Paylaş
Ateist dinsiz donsuz adamların yaptığı katliamlar ve sahtekar batının ortak olduğu Irak, Afganistan v.b katliamları falan niye hiç göstermiyorsunuz?

Vatanı işgal edilen, ırzı namusu çiğnenen, haysiyeti ayaklar altına alınan masum ülkelere karşı dinsiz donszu ateist batının yaptığı katliamlara neden sesiniz çıkmıyor?

Ne olacak onlar sizin meşrebinizden oldukları için olabilir mi?

Kisisel hakaret etmeden yazin.

amerika ve ingiltereyi kastediyorsun sanırım. bunlar ateist devletler mi

başına taş düşşe ateistler mi attı????

Sitelerde Paylaş
Bu görüntüler bir ateist gözü ile bakıldığı vakit tabi ki dehşet görüntüler.. Ama ateist gözü ile....

Yazık şu ateistlere. Dinden çıktı diye asılan kesilen insanlara bakınca cinayet ve zulüm görüyorlar.

Hâlbuki ne büyük hikmetleri var bu katliamların.

Bir dinci gözüyle bakabilseler ne büyük güzellikler, hikmetler görecekler şu katliamlarda.

Hakkın yerini buluşunu görecekler. Ama nerede?

Kör ateistler işte. İnsanlıktan çıkmışlar.

Sitelerde Paylaş

Dininden döndü diye insan öldürenler veya öldürtenler. Hükmen idam edilirler. Kuran hükümleri ortada. Dininden dönen kendine zulmeder. Olağan şartlarda masumdur. Masumu öldürmenin cezasıda ölümdür. Şayet ölenin yakını ceza hükmünün aşağı derecelere çekilmesini isterse ona göre ceza verilir.

Varsa hatam affola.

Sitelerde Paylaş
Burada irtidat , tecavüz ve adam öldürme suçları var sanırım doğru mu? Diğer Caferileri şahsımı ilgilendirmiyor?

hristiyan olanı da katletmişlerdi gördüm

oğlun ateist hristiyan olsa oflas

ne yapardın

öldürürmüydün

kıvırırmıydın

Sitelerde Paylaş
Ateist dinsiz donsuz adamların yaptığı katliamlar ve sahtekar batının ortak olduğu Irak, Afganistan v.b katliamları falan niye hiç göstermiyorsunuz?

Vatanı işgal edilen, ırzı namusu çiğnenen, haysiyeti ayaklar altına alınan masum ülkelere karşı dinsiz donszu ateist batının yaptığı katliamlara neden sesiniz çıkmıyor?

Ne olacak onlar sizin meşrebinizden oldukları için olabilir mi?

Kisisel hakaret etmeden yazin.

şimdi senin söylediğin katliamları ateistlermi yapmış ?

lan maydanoz onlarda senin meşrebinden yani teist.

allah yada tanrı müslüman yada hristiyan ...

sen hangi ateistten duydun '' bu yapılanlar yanlış ama diğerlerinin yaptığı zulüm doğru '' dediğini...

işkembe-i kübradan sallarken dikkat et attığın bok üstüne yapışmasın.

''bu resimdekiler çok çirkin şeyler ama hristiyanlardada var '' desen haklısın derdik.

ama sen hristiyan yada yahudi devletlerini ateist sanacak kadar boşsan senden böyle bir cümle beklemek hata olurdu zaten.

savunamadığın çirkinliklerin üstünü , salakça kelime oyunlarıyla süslü çirkef üslubunla örterimmi sandın...

Sitelerde Paylaş
hristiyan olanı da katletmişlerdi gördüm

oğlun ateist hristiyan olsa oflas

ne yapardın

öldürürmüydün

kıvırırmıydın

Sen yazdığımı okudun mu arkadaşım. Kuran'a ters düşen bir şey dini olabilir mi? Sen Ahmet'i, Mehmet'i, Ali'yi, Veli'yi alt ederek neyini tatmin etmeye çalışıyorsun? Onlar din mi yahu? :crazy:

Sitelerde Paylaş
Bu görüntüler bir ateist gözü ile bakıldığı vakit tabi ki dehşet görüntüler.. Ama ateist gözü ile....

ateist gözü ile evet dehşet...

senin baktığın at gözlüğüyle nasıl...

allahın hangi sıfatlarını temaşa ediyorsun bu işkenceleri seyrederken.

yahu ölürmüsünüz yanlışa yanlış deseniz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...