Jump to content

Araplara haksızlık mı ediyoruz?

Recommended Posts

• İleti 169
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

014mc.jpg

Neyi varmış bu kızın. Bence gayet şık ve tatlı olmuş, yüzü çok masum, tertemiz, ap-ak bi görüntüsü var. Hadi sizlerde koyun birer resim, erkekli kızlı, sizi de değerlendirelim bakalım yeterince çağdaş mısınız?

Sitelerde Paylaş
Neyi varmış bu kızın. Bence gayet şık ve tatlı olmuş, yüzü çok masum, tertemiz, ap-ak bi görüntüsü var. Hadi sizlerde koyun birer resim, erkekli kızlı, sizi de değerlendirelim bakalım yeterince çağdaş mısınız?

Tatlı ifadesi güzel olmayan kişiler için kullanılır bunu sende farkında olmadan kullanmışsın.

Kusra bakma ama bir bocege benziyor kadınlar bu halde bocek bile daha ozgur bocegin paketlenmiş haline benziyor..

Sitelerde Paylaş

Aha Tunus:

071221_tunisia_0.jpg

Aha Lübnan:

image_egypt_lahoud.jpg

Aha buda Irak'lı güzellik kraliçesi:

zeena-zahawi.jpg

yakında suudilerin bir politik görüşme sonrası ''hahaha şunlara bak çarşaf giymişler tiplere bak'' diye dalga geçmelerini bekliyorum.

Sitelerde Paylaş
Aha buda Irak'lı güzellik kraliçesi:

zeena-zahawi.jpg

Vavvvvvv müthiş. ;)

Hastayım bu arap hatunlara. :wub:

tarihinde Tatar Ramazan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Önemli olan, bir bayanın güzelliğidir. Güzel bayanlara, tesettürde çok yakışmakta.

d73c5a2181131240bd8c45e.jpg

güzelliğini düşürür sadece haruncum,sevgilinin saçlarını karıştıramıyorsan ne anlarım ben bu sevgiden.

Sitelerde Paylaş
Önemli olan, bir bayanın güzelliğidir. Güzel bayanlara, tesettürde çok yakışmakta.

d73c5a2181131240bd8c45e.jpg

Ayyy buda bir resim bulmuş heryere onu yapıştırıyo

Bence şu an yaşamış olsa Muhammed bile karılarının başını örttürmezdi, bizimkilerde Muho'nun islamı yanlış uyguladığını idda ederlerdi :)

Sitelerde Paylaş

Aha buda Suudi Arabistan:

loulwa-2-250.jpg

saçı görünüyor lan,bizimki mumya mübarek :D

ademle havvaya hiç girmiyorum bile,türban din için bu kadar gerekli ise havva çırıl çıplak hemde dinde yeri olan allahın 2. insanı az mantık yokmu yahu

Sitelerde Paylaş
Ayyy buda bir resim bulmuş heryere onu yapıştırıyo

Bence şu an yaşamış olsa Muhammed bile karılarının başını örttürmezdi, bizimkilerde Muho'nun islamı yanlış uyguladığını idda ederlerdi :)

Bence Allah dünyaya inip ''Yanlış yapıyorsunuz,ben öyle bir din göndermedim'' dese kafir diye öldürmeye kalkarlar.

tarihinde taopaipai tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kralın gelini Suudi Prenses Emire el-Tevil:

ihlasndakika920.jpg

Görüldüğü gibi hiçbir Arap ülkesi, "sonradan görme ev kadını" diye tabir edebileceğimiz kadınları, first ladyliğe getirmiyor, hepsi güzel, eğitimli ve zarifler.

tarihinde jadı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ihlasndakika920.jpg

Görüldüğü gibi hiçbir Arap ülkesi, "sonradan görme ev kadını" diye tabir edebileceğimiz kadınları, first ladyliğe getirmiyor, hepsi güzel, eğitimli ve zarifler.

Sn Jadı kusruma bakmayın ama Gül ve Erdoğan first lady olucaklarını bilselerdi evlenirler miydi acaba o hanımlarla ?

Sitelerde Paylaş

ihlasndakika920.jpg

yav benimki kim o zaman kayınvalidesi mi anlamadım google da onu bulabildim :lol:

Sitelerde Paylaş

Benim önerim başlığı kılık-kıyafet/bakım-onarım ikileminde tartışan arkadaşların ve esas olarak başlık sahibi ''jadı'' kızımızın ''bakımlı'' bir resmini şuraya ''modernlik ve çağdaşlık'' adına ibret almamıza vesile olması için asmasıdır:D

Sitelerde Paylaş
Sn Jadı kusruma bakmayın ama Gül ve Erdoğan first lady olucaklarını bilselerdi evlenirler miydi acaba o hanımlarla ?

Benim lafım onlara değil, onları seçenlere zaten

tarihinde jadı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...