Jump to content

Recommended Posts

Israil Filistin'e girer,Filistin'de insanlar ölür,Üzülürüz,Bende üzülürüm tabi ki.

Ateistforum Filistin bayraklarından geçilmez.

Filistin'in Kıbrıs hakkında ''rumların hakkı'' dediği ve türklere düşman bir politika sürdürdüğüne dair başlık açılır,''siyaseti karıştırma insan ölüyor orada'' diye eleştirilinir.

Şimdi Amerika'da ölen insanları anıyorum,bu başlığın altına vay amerikancı,vay emperyalist diye yazanların bana yaptığı ithamdan farkları yoktur,onlarda bize düşman bir ülkenin bayrağını koymuşlardır.

ee,filistin bize düşman,insanları ölünce bayraklarla sokağa dökülüyoruz,amerikadakiler insan değil mi ? orada ölen insanları savununca niye siyaset karıştırılarak emperyalist ve amerikancı damgası yiyoruz.

11 Eylül'de ölen tüm insanların anısına bu bayrağı avatarıma ve imzama koyuyorum,hem üzüldüğüm için,hemde filistincilere ithafen.(Filistinede en az sizin kadar üzüldüm)

NOT:11 Eylül'de amerikan bayrağını koyacağım imzama ve avatarıma demiştim aylar önce,dediğimi yaptım.

tarihinde Diktator tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 55
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

İyi etmişsin Diktatör, tutarlı bir insan olduğu iddiasındaki herkes terör saldırılarında hayatlarını kaybeden siviller konusunda aynı tutumu takınmalı, siviller nereli olurlarsa olsunlar.

Sitelerde Paylaş

İnsanlık olarak terörün her türlüsüne karşı ortak hareket etmeliyiz.Masum insanlara kurşun sıkan öldüren canavar zihniyet insanlığın yüzkarasıdır.Özgürlük mücadelesi yapıyoruz adı altında legalize edilmeye çalışılan bu iğrenç zihniyet insanlığın nefret denizinde boğulmalıdır.

11 eylül saldırılarında ölen öldürülen masum insanları anıyoruz.

Tüm terör saldırılarında ölen öldürülen masum insanları anıyoruz.

Sitelerde Paylaş

Türkiye, ABD, İsrail, Filistin, Irak veya dünyanın herhangi bir yerindeki hiç bir sivil kaybı kimsenin kabul etmesi mümkün değildir.

kimbilir dünyanın nerelerinde

siviller katledilmeye devam ediyordur.

Özellikle ABD tarafından katlediliyor...
Sitelerde Paylaş
Özellikle ABD tarafından katlediliyor...

napalım ya,ölen insanlara üzülmeyelim mi ? evet üzülelim tabiki falan diyip kıvırma,buraya gelipte yok abd şöyle böyle yapıyor demeyin,en azından 1 gün için bu ölen insanlara sorumluluk yüklemeyelim.

Sitelerde Paylaş
11 Eylül saldırılarında ölenleri saygıyla anıyorum.

İşçi sınıfı cennete gider.

Ikiz Kuleler'de çalışanların arasında komünist sosyalist olduğunu sanmıyorum.

Sitelerde Paylaş
Ikiz Kuleler'de çalışanların arasında komünist sosyalist olduğunu sanmıyorum.

Sosyalist, komünist demedimki zaten işçi dedim.Sende sanmıyorum demişsin zaten.BD'de komünistlerin oranı bizimle kıyaslanamayacak kadar çoktur bunuda hatırlatim.

tarihinde marcos tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
11 Eylül saldırılarında ölenleri saygıyla anıyorum.

İşçi sınıfı cennete gider.

Aynı mantıkla burjuvazi cehenneme mi gider? :lol:

Küçük burjuvalarda arafta bekler.

Bu arada avatarın çok anlamlı ve güzel olmuş Marcos,anlayana.

Sitelerde Paylaş

aman çok çok anlamlı,bir hayalden başka birşey değil,ha hayal olarakta batık çamur içinde yaşayan bazı devletlerin bayrağından farkı yok,görende sembolün anlamını bilmiyoruz sanıcak.

tarihinde Diktator tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
aman çok çok anlamlı,bir hayalden başka birşey değil,ha hayal olarakta batık çamur içinde yaşayan bazı devletlerin bayrağından farkı yok,görende sembolün anlamını bilmiyoruz sanıcak.

Anlamamışsın.Bugün 11 eylül ve sanırım Marcos bir komünist olarak bu saldırıyı protesto ettiğini bu şekilde gösteriyor.

Sitelerde Paylaş
napalım ya,ölen insanlara üzülmeyelim mi ? evet üzülelim tabiki falan diyip kıvırma,buraya gelipte yok abd şöyle böyle yapıyor demeyin,en azından 1 gün için bu ölen insanlara sorumluluk yüklemeyelim.
Herkesi kendiniz gibi kıvırtkan mı sanıyorsunuz
Sitelerde Paylaş

Ahlak insan hayatı üzerine kurulmalıdır.

İnsan hayatına olumsuz şekilde etki eden herşey kötüdür bu insanların nasıl insanlar oldukları önemli degil.Tabi ki istisnalar hariç.

Fakat orda ölen insanların hepsinin bu istisnada oldugunu sanmıyorum Filistin ABD Türkiye... hepsi insandır.

Sitelerde Paylaş

Önce teşekkür edeyim.

El-Kaidenin saldırdıklarına bakalım adamlar (adam demek ne kadar doğruysa) hep işçi kitlelerine saldırıyor çocuklarını okutmak derdinde olanlara yaşamak için faturalarını ödemeye çalışan sıradan insanlara.Daha öncede İspanya'da işçilere saldırmışdı El-Kaide.

El-Kaide'nin BD ordusu ile savaştığı tamamen sanal.

Sitelerde Paylaş
Önce teşekkür edeyim.

El-Kaidenin saldırdıklarına bakalım adamlar (adam demek ne kadar doğruysa) hep işçi kitlelerine saldırıyor çocuklarını okutmak derdinde olanlara yaşamak için faturalarını ödemeye çalışan sıradan insanlara.Daha öncede İspanya'da işçilere saldırmışdı El-Kaide.

El-Kaide'nin BD ordusu ile savaştığı tamamen sanal.

bir komünistte anca böyle bir bakış açısına sahip olurdu zaten.

hallaç: senin ne mal olduğunu biliyoruz,gelipte klasik klasik konuşma burada.

marcos: napıyolar ? tuğla mı taşıyolar ikiz kulelerin orada.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...