Jump to content

Kadın Haklarına Saygısızlık Aşırı İslam'ın İlk Belirtisidir.

Recommended Posts

• İleti 70
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

yuh diyorum !

biliyor musun ? kadının sinemaya gitmesi YASAK

ve şu sıralar kadınların televizyon seyretmesini de yasaklamak üzereler

oku bakalım şunu, bol keseden atmak kolay

______

Eklediğinizi okumadım ama izlediğim belgeselde gördüklerim aynen anlattıklarım gibiydi.

Ben atmam, lütfen...

O belgeseli bulabilirsem, denk gelirse, ki internette bulabilirmiyim bilmiyorum, eklerim.

Bakınız ne diyorum; tüm gün alışveriş yapmak, gezmek, tozmak, öyle dünya dertleriyle uğraşır gibi bir halleri yoktu hiçbirinin... İzleyeli bir zaman oldu, ben izlediğim bir bölümünden gördüklerimi yazdım, televizyonda çıkmıştı.

tarihinde Serare tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Eklediğinizi okumadım ama izlediğim belgeselde gördüklerim aynen anlattıklarım gibiydi.

Ben atmam, lütfen...

O belgeseli bulabilirsem, denk gelirse, ki internette bulabilirmiyim bilmiyorum, eklerim.

Bakınız ne diyorum; tüm gün alışveriş yapmak, gezmek, tozmak, öyle dünya dertleriyle uğraşır gibi bir halleri yoktu hiçbirinin... İzleyeli bir zaman oldu, ben izlediğim bir bölümünden gördüklerimi yazdım, televizyonda çıkmıştı.

Yazdıklarınız doğrudur,annem de benzer şeyler anlattı.Hatta ''Biz Türkçeyi zor konuşuyoruz,Araplar su gibi İngilizce biliyor''demişti.

Ama bunlar İslam'ın değil,petrolün yarattığı Arap burjuvazisinin izleri.

Sitelerde Paylaş
Cennet, anaların ayakları altında ha? Yahu siz ne utanmaz arlanmaz insanlarsınız!

Bak, ayet zırvalıklarınız ne diyor:

Vakıa/35- Biz, kadınları da yeniden bir güzel inşa etmişiz.

Vakıa/36- Onları bakireler yapmışızdır.

Vakıa/37- Hep yaşıt sevgililer;

Vakıa/38- Sağın adamları için.

Yani bu ayetler ne anlatıyor? Şunu: Defteri sağından verilenler, yani cennete giren erkekler için, kadınlar da yeniden inşa edilecek, hepsi bakire sübyan haline getirilecek.

A utanmaz arlanmaz seks manyakları! Dünyada kadınları birer seks kölesi olarak görüp kullanmanız yetmiyor gibi, dünyada müdahele edemediğiniz ve kadının size karşı elindeki tek kozunu, yani yaşlanıp sizin cinsel arzularınıza hizmet etmeme-edememe kozunu dahi o cennet dediğiniz halusinatif kurgularınızda da elinden alıyorsunuz; hayalini kurduğunuz o seks aleminde de seks objesi olarak görüp kullanmayı arzuluyorsunuz.

Cennet anaların ayakları altındaymış! Pöh! Cennet, bakire sübyanların bekaret zarlarında, civan oğlanların dübürlerinde ve şarap ırmaklarındadır. Hayal ettiğiniz cennet budur sizin. Kimi kandırıyorsunuz siz utanmaz arlanmazlar? :angry:

Yazdıklarından bastırılmış genç bir abazan olduğun anlaşılıyor.

hayatımda bunun kadar palavra, bunun kadar içi boş bir slogan görmedim. islamın kadınlara nasıl baktığı dile getirilmeye görsün, verecek cevabı olmayanlar bu kof söylemle hemen damlar.

nedir bunun karşılığı? koskoca bir hiç! gerçek dünyada dayak var, mirastan yarı hisse var, boşanma konusunda eşitsizlik var, sokağa çıkmama çalışmama var, yaz sıcağında bile kafayı tamamen sarmak var... var oğlu var. gerçek dünyada kadının vur kafasına ama öbür tarafta ayak altında cennet. yersen!

ayrıca ne demek ayakları altında olmak? ne sağlar öbür tarafta? amellere bakmaksızın cennete gitmeyi mi? öyle değilse ne anlamı var bunun? bir müslüman açıklasın lütfen nedir cennetin ayakları altında olmasının kadın (ah pardon hepsi değil anneler. çocuğunuz olmuyorsa yandınız o da yok) için somut anlamı?

bir de hangi cennet anaların ayakları altında şu içinde tomurcuk memeli hurilerin olduğu cennet mi...

tepeden tırnağa palavracısınız başka birşey değil...

Tüm ateistlere cevabım, hayatlarınızda bir kere Kuran'ı Kerim'i alın baştan sona okuyun bakalım neler olacak?

SADECE 1 KERE. YAZIK EDİYORSUNUZ KULAKTAN DOLMA BÖLÜK PÖRÇÜK kaynaklarla...

Sitelerde Paylaş
Ben bir belgesel izlemiştim orada yaşayan kadınlar üzerine Almanlar' ın yaptığı, oradaki kadınların yaşam tarzlarını evlerinin içlerine kadar çektikleri, kadınların nasıl yaşadıklarını görseniz : )

Tüm gün alışveriş yaparak, altın, takı, mücevher, giyim, kuşam, gezmek tozmak işleri, nasıl rahat içinde yaşadıklarını görseniz bugün Arabistan'a gitmek istersiniz, hatta ben bile şaka ile karışık hemen Arabistan'a gitmem lazım demiştim : )

Erkekler kadınları nasıl yaşatıyorlar, kadınların hallerinden o kadar belliydiki MaşaAllahları vardı herbirinin : )

hadi ordan. zavallı suudi kadınlar sadece ve sadece araba kullanabilmek için dahi çok büyük mücadele vermek zorundalar. öyle sadece petrolden gelen dolarlarla mutluluk özgürlük olmuyor :

http://www.hurriyet.com.tr/dunya/8477810.a...00&sz=95061

Sitelerde Paylaş

Ben atmam, lütfen...

Petrol zengini Arapların karıları büyük bir alışveriş çılgınlığı içerisindeler bu doğru. Harrods da deli gibi alışveriş yapıp kafelerde şampanya içiyorlar, hepsi açık saçık tabi :).

Sitelerde Paylaş
Yazdıklarından bastırılmış genç bir abazan olduğun anlaşılıyor.

Tüm ateistlere cevabım, hayatlarınızda bir kere Kuran'ı Kerim'i alın baştan sona okuyun bakalım neler olacak?

bir kere mi? arkadaşım sen yenisin galiba bu forumda :lol: biz neden ateist olduk sanıyorsun? bence sen biraz forumu oku ve aklını kullanmayı dene b

ak bakalım neler olacak

ayrıca alıntıladığın yazımda kaynak gerektirecek birşeyler söylemedim. herhangi bir bilgiye atıfta bulunmadım. daha bunun farkında değilsin. sadece her yerde duyduğum bir söylemin ne kadar içi boş olduğunu dile getirdim.

Sitelerde Paylaş

dostum, 1 kez değil onlarca kez okudum, hemde tarihi olayların akışına göre. Bence sizler tarafsız bir gözle okumalısınız bunu, objektif olarak

Sitelerde Paylaş
bir kere mi? arkadaşım sen yenisin galiba bu forumda :lol: biz neden ateist olduk sanıyorsun? bence sen biraz forumu oku ve aklını kullanmayı dene b

ak bakalım neler olacak

ayrıca alıntıladığın yazımda kaynak gerektirecek birşeyler söylemedim. herhangi bir bilgiye atıfta bulunmadım. daha bunun farkında değilsin. sadece her yerde duyduğum bir söylemin ne kadar içi boş olduğunu dile getirdim.

Ben size bölük pörçük değil bir kere bir kitap okur gibi düzenli baştan sona okudunuz mu dedim?

dostum, 1 kez değil onlarca kez okudum, hemde tarihi olayların akışına göre. Bence sizler tarafsız bir gözle okumalısınız bunu, objektif olarak

Aynı şey sizin için de geçerlidir...

Sitelerde Paylaş

Ben,bir kere bile okuduklarına inanmıyorum.Sorduğumuzda okuduk deyip işin içinden sıyrılıyorlar.Bu durum forumdaki müslümanların yalan söylediği anlamına geliyor.Vaktim olsa tek tek okutacağım ama kendi hayatımı yaşamayı yeğlerim.:)

Sitelerde Paylaş
Ben,bir kere bile okuduklarına inanmıyorum.Sorduğumuzda okuduk deyip işin içinden sıyrılıyorlar.Bu durum forumdaki müslümanların yalan söylediği anlamına geliyor.Vaktim olsa tek tek okutacağım ama kendi hayatımı yaşamayı yeğlerim.:)

aynen öyle,

işyerinde dinci bi arkadaş var

elli kere söyledim gel okuyalım beraber kuranı dedim, inceleyelim dedim, bakalım neymiş dedim

hiç bir zaman türkçesi okunmamalı, çünkü kafa karıştırır, meali tam olarak çevrilemez diyo. Onun yerine risale-i nur okuyo, sonra kafa 1500

Sitelerde Paylaş
Ben bir belgesel izlemiştim orada yaşayan kadınlar üzerine Almanlar' ın yaptığı, oradaki kadınların yaşam tarzlarını evlerinin içlerine kadar çektikleri, kadınların nasıl yaşadıklarını görseniz : )

Tüm gün alışveriş yaparak, altın, takı, mücevher, giyim, kuşam, gezmek tozmak işleri, nasıl rahat içinde yaşadıklarını görseniz bugün Arabistan'a gitmek istersiniz, hatta ben bile şaka ile karışık hemen Arabistan'a gitmem lazım demiştim : )

Erkekler kadınları nasıl yaşatıyorlar, kadınların hallerinden o kadar belliydiki MaşaAllahları vardı herbirinin : )

Kadın kapatma diye bir deyim vardır Türkçede.. Kadının üstünü kapatmaktan bahsetmiyorum.

Kadını bir eve, herkesin kem gözlerinden uzak, bir yere kapatmaktan bahsediyorum..

Nedense bende siz öyle bir yaşamı özlüyorsunuz izlenimi uyandırdınız bu iletinizle..

Sizi biri kapatmış falan değil. Yanlış anlamayın. Çünkü kapatılmış olsanız bu mesajı yazamazdınız.

Kapatılan kadınlar altın, elmas ve değerli mücevherlerle mükafatlandırılırlar...

Çalışmazlar. Yemek bile pişirmezler. Yine de bazı kadınsı işlevleri vardır. Onları zevkle yerine getirirler. En önemli işlevleri çocuk doğurmaktır.

Arap kadınların bu yaşamını beğendiğiniz belli oluyor..

Darısı başınıza diyelim. Hiç belli olmaz.. Bir Arap şeyhi ile tanışırsınız falan..

Sitelerde Paylaş
Kadın kapatma diye bir deyim vardır Türkçede.. Kadının üstünü kapatmaktan bahsetmiyorum.

Kadını bir eve, herkesin kem gözlerinden uzak, bir yere kapatmaktan bahsediyorum..

Haberim var o deyimden : )

Anlıyorum : )

Nedense bende siz öyle bir yaşamı özlüyorsunuz izlenimi uyandırdınız bu iletinizle..

Sizi biri kapatmış falan değil. Yanlış anlamayın. Çünkü kapatılmış olsanız bu mesajı yazamazdınız.

Beni geçelim de ki ''neyi özliyip neyi özlemediğimi tahmin edebilmeniz mümkün değil''.

Kapatılan kadınlar altın, elmas ve değerli mücevherlerle mükafatlandırılırlar...

Çalışmazlar. Yemek bile pişirmezler. Yine de bazı kadınsı işlevleri vardır. Onları zevkle yerine getirirler. En önemli işlevleri çocuk doğurmaktır.

Bakış açısı...

Ki o belgeselde konuşan arap kadınları hiç şikayetçi değildi : )

Hallerinden gayet memnunlardı.

Arap kadınların bu yaşamını beğendiğiniz belli oluyor..

Darısı başınıza diyelim. Hiç belli olmaz.. Bir Arap şeyhi ile tanışırsınız falan..

Artık çok geç : )

Sitelerde Paylaş

Süper, şahane. Biz de durmadan bunu söylüyoruz işte. Şimdi de müslüman bir kadının ağzından kendimiz işittik.

İslam kadının fiyatı vardır ve onu satın alabilirsiniz. Yularıdaki müslüman hanımın matah bir şeymiş gibi anlattığı şey aslında korkunçtur. Kadınları yaşatan erkeklerdir. Kim daha iyi yaşatabiliyorsa kadına sahip olan odur.

Erkeklerin dört eşe sahip olma şartlarından biri de budur zaten.

Bakabileceğin kadar çocuk doğur der gibi, bakabileceğin kadar karı al denir.

Lanet olsun bu dine de, böyle düşünen zihniyete de. Kadın kendine fiyat biçmişse ümidi kesmek lazım..

Sitelerde Paylaş
Süper, şahane. Biz de durmadan bunu söylüyoruz işte. Şimdi de müslüman bir kadının ağzından kendimiz işittik.

İslam kadının fiyatı vardır ve onu satın alabilirsiniz. Yularıdaki müslüman hanımın matah bir şeymiş gibi anlattığı şey aslında korkunçtur. Kadınları yaşatan erkeklerdir. Kim daha iyi yaşatabiliyorsa kadına sahip olan odur.

Erkeklerin dört eşe sahip olma şartlarından biri de budur zaten.

Bakabileceğin kadar çocuk doğur der gibi, bakabileceğin kadar karı al denir.

Lanet olsun bu dine de, böyle düşünen zihniyete de. Kadın kendine fiyat biçmişse ümidi kesmek lazım..

Bu dünyanın her yerinde böyle değil mi : )

tarihinde Serare tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
hatta ben bile şaka ile karışık hemen Arabistan'a gitmem lazım demiştim : )

uza o zaman arabistana bi zahmet

Türkiye Cumhuriyeti Demokratik,Laik bir Devlet'tir.

Buhran dönemleri yaşayabiliriz,Sıkıntılar yaşarız,Hatta ''Gidişat Şeriat'a'' diyeceğimiz zamanlarda gelebilir,Ama Cumhuriyet kendine gelecektir.

Araplar islam denen uyuşturucunun etkisinden kurtulacak ve teker teker rejimlerini değiştirecekler,islamın maskeside düşücek.

Belkide Iran başlayacak buna.

amerika şeriata geçer,dünya müslüman olur,ama allah denen şahsiyet Türkiye'ye ŞERIATI GETIREMEZ.

tarihinde Diktator tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bu dünyanın her yerinde böyle değil mi : )

Yok, değil. Zihniyeti bu olan için böyle. Herkes bastığı yerden konuşur, değil mi?

Birileri satılık kadınları küçümser, birileri de onların fiyatı hakkında spekülasyon yaparak uzaklardan hayranlık duyar.

Dedim ya, bakışla ilgili bu.

İslam kadını satılık maldır. Bu din böyle empoze eder.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...