Jump to content

Erdoğan'dan kadınlara 'doğurun" çağrısı

Recommended Posts

En az üç çocuk yapın!

Böyle tavsiye ediyor Tayyip...

Benim dört çocuğum var. Keşke daha fazla olsaydı, diyor..

Bu lafları kalabalık ve aç bir toplumun başbakanı ediyor.

Çocuk berekettir diyor..

Şimdi anladınız mı kılavuzu karga olanın burnunun nerede olduğunu...

Ne acı..

HACI

Sitelerde Paylaş

şaşırmadım... daha neler söyleyecek tayyibimiz.... nüfus planlaması diye bişey duydun mu tayyip :)

kendisine bakamayan adamlar çocuk yapıyor saldım çayıra mevlam kayıra allah verir doğan çocğun rızkını diye...

ondan sonra babaaa beniii okula gönderrrr...

ha bu arada allahtan eşinizle şu pozisyonda sevişmeyin falan dememiş.

yakında yataın altından çıkıcak çocuk yapıın lann :)

ya çocuk yap ya da ananıda al git :)

malesef herkes oğluna gemicik alamıyor :)

tarihinde AlchollicA tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

doğrumu söylüyor hayır tabi ki... Amacı ney onu anlamak lazım...

Ama bana kalsa 7-8 tane kız çocuğum olmasını isterdim. Bir tane erkek yeter artar... Yav laf yetiştirmeyin hayalini kurduk sadece :)

saygılarımla

Sitelerde Paylaş

KEŞKE BENİM DAHA ÇOK ÇOCUĞUM OLSAYDI

Evet. Evet. Bu sözleri söyleyen bu ülkenin Başbakanı. Üstelik bunları da 8 Mart Dünya kadınlar günü için söylüyor. Bakın ne demiş:

“Bunu yaşadım inanarak söylüyorum. Çocuk berekettir. Onu da bilmemiz lazım. Benim 4 tane çocuğum var. Memnunum, keşke daha fazla olsaydı. Hepsi de bereketiyle geldi. Şu anda nüfusumuz genç. Ama böyle giderse 2030’da yaşlanıyor, bu bizim için tehlikelidir. Bu tehlikeyi yaşamak istemiyoruz. Bunu iyi dengelemek zorundayız.”

Daha ayrıntılı bilgi aşağıda:

http://www.ntvmsnbc.com/news/438418.asp

Tabi ki diyecek. Çocuk bereketmiş! Keşke daha fazla olsaymış!

Zanediyor ki herkes çocuğunu Amerikada okutacak. Hem de Remzi Amcalarının bursuyla.

Zanediyor ki herkesin çocukları Dünya Bankasında çalışıp eve ekmek parası! götürecek.

Zanediyor ki bu ekmek parasıyla! Amerikada ev alacak.

Zanediyor ki herkes böyle çalışıp bir gemicik! alacak.

Zanediyor ki damatlar da bir Çalık Holdıng bulup Barzaniyle iş yapacak.

Lanetliyorum bu zihniyeti...Yazıklar olsun bu örümcek kafalıları destekleyenlere...

Sitelerde Paylaş

Dünyanın nüfusu zaten yeterince fazla, tüm kaynaklar tükeniyor üstüne bir de küresel ısınma. Yeni doğan çocuklar çok şanssızdır ilerde ne acılar çekicekler kimbilir. Bırakın 3 çocuğu insanların bir tane bile çocuk yapmaması gerekir. Ama kendini dine adamış insanların umurunda değil bu olanlar, küresel ısınmaya avrupanın, amerikanın uydurması bile diyebiliyorlar. Tanrı isterse su verir ona bağlı diyorlar, yani yirmibirinci yüzyılda bilim çağında hala böyle davranabiliyorlar. Bu çocuklar ailelerinin yaptığı şeyin cezasını çekecekler ve onların çocukları da olucak bu insan ırkı yok olana dek böyle sürecek. İnsanlar kendi mutluluğunu bırakıpta çocuklarının mutluluğunu düşünse hem dünya hem de insanlar kurtulur. Yığınlar her zaman bu hatayı yapmaya devam edecekler. İnsan soyu tükenirse tükensin, güçsüzler yok olmaya mahkumdur.

Sitelerde Paylaş
allah verir doğan çocğun rızkını diye...

Bide şöyle derler çok fazla çocuk yapınca ''ne yapalım allah veriyo'' -- e tabi kendi verdiği çocuğun rıskını da verecek..

Sanki allah beceriyor karıları da..

tarihinde NiHiL tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Asagilik RTE utanmadan muslo kadinlarina emir veriyor..En az uc cocuk dogurun..RTE `nin kadinlari eminim okuz gibi bu beyinsiz adami baslarini sallayarak onayliyorlardir..

Mecliste sadece CHP kadin milletvekillerinin itiraz sesleri ciktigina gore...

beyinsiz RTE uc cocuk dogurun diyecegine, cocuk esirgeme de anasiz , babasiz tek basina devletin igrenc ellerine birakilmis , bakicilari tarafindan taciz oyuncagi olmus cocuklardan, bakabilecek durumda olanlara bu cocuklardan evlat edinin gibi bir oneri getirebilseydi..Makbule gecerdi..bir hayir islemis olurdu , okuz..

Sitelerde Paylaş

ne kadar çok çocuk o kadar çok oy. tayyip o kadar çok çocuğu hangi kesimin doğuracağını çok iyi biliyor. dinciler kadını sadece çocuk doğurmaya yarayan bir eşya olarak gördüğü için, onun da böyle konuşması gayet doğal. zaten mensubu olduğu kesim köpek gibi çoğalıyor. çok çocuk aynı zamanda kadını eve iyice bağlamanın da başka bir yolu, kadının özgürlüğünün önünü tıkayan bir unsur.

Sitelerde Paylaş

Evvettt

Istanbul sokaklarinda 50 binin cok üstünde sahipsiz zavalli cocuklar,birde düsünelim tüm Türkiyedeki zavalli cocuklari,bay Erdogan diyorki en az 3 cocuk yapin.

Müslümanin beyni ancak bukadar calisir,bu tür müslümandan aya gitmeyi bekliyemezdikya.

Bir tarafta sayisi milyonlara varan ,sahapsiz cocuklar.öte yanda ac susuz on milyon civarinda insanimiz.

Basbakanimiz ne istiyor,daha fazla cocuk.

Neden istemesinki,onun Allahi her yeni dogan cocugun rizgini veriyor.

Peki bir milyona varan sahipsizlerin,10 milyona varan ac susuz,ciplak ailelerin bu Allah neden rizgini vermiyor,sayin basbakan neden vermiyor nedennnnnnnnnnnnn?

Tabiki müslüman ,heryerde müslümanligini gösterecektir.

tolonbeg

Sitelerde Paylaş
  • 5 years later...

Halk tayibi dinliyor. Çok severler kendisini.

Türkiye nufusu 1 040 480 kişi artmış

Yeni nüfus 76 667 864

Halk en az üç cocuk yapmış olmalı.

kuru kalabalık...

islam dünyası bilmem kaç milyar........

israil anca anca milyonlarda geziyor....

ama adamlar milyarlık islam dünyasına takla attırıyor.....

hadi yalan diyin. ?

Sitelerde Paylaş

Millet asgari ücretle tek çocukla zor idare ediyorken üç çocuk çağrısı yapıyor başbakan.Bir de kadınları evliliğe çocuk yapmaya teşvik etmek için rüşvette vermeye başladı kanunlarla.

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

340 milyon Araplar Allahlarıda destekcileri olmasına rağman 7 milyon olan Isreiloğulları Arapların kafasını gözünü yarıp duruyor.1967 Isreil Arap savaşında Isreilliler 3 gün içinde Tüm arapları teslim aldı.Eskerlerin bir kısmıda kaçıp kumun altına girip saklandılar.

Kuru kalabalıkdan ne köy olur nede kasaba.Sende biliyürsün bunun böyle olduğunu.Ama ne kadar cahal müslümen çok olursa okadar uzun ıktıdardada kalacağınıda biliyürsün.

Ama bilmedigin birşey var.

halkıhim tahmın edemeyeceginiz ufacık bir sinyal çoşturur halk sel olur akar onünde kimse duramaz.

Romanya devlet başkanı Çavuşesku muazzam kalabalığa karşı konuşurkan aradan bir koca karı çıkar.Inanmayın bu adama bu adam hep bizleri kandırıp perişan etmiştir.Bugün bunun hesebini sorma günüdür YÜRÜYÜN demesi üzerine halk Çavuşeskunun üzerine yürür.Çavuşesku meydenden gaçar sarayına.Yüzbinler sarayı sarar Çavuşesku bakarkı babuç pahalı kaçar özel yaptırdığı mahzenlere.Derken ordu gelir mahzenlerden çatışma sonrası Çavuşeskuyu çıkarır ve götürürler.O gidiş Çavuşesku gider.

Sana ne halkın negeder çocuk yapacağı.

Milletin yatak işinedemi burnunu sokacansın.

Neymiş fazla çocuk bereketmiş.

Allah verirmiş rızıklarını.

Peki senin bu allah çocuklar için para veriyürse Somalıda günde binlerce çocuk ölürken aclıktan onlara neden bir tas çorba bile vermedi?

Milletin cahallığından yararlanmaya çalışmayalım lütfen.

Birde müslümen olmanla övünüyürsün.

Senin dedigin doğru olsaydı,Müslüman Somalılar açlıktan kırılmazlardı.Allah onlara acır yardım ederdi.

Halbuku onlara Allah degil kafir Avrupalılar ve Türkiye yardım etti.

Katrilyoner Araplar Somalıların din gardaşları beş kuruş yardım göndermediler o zır cahal aç susuz halka.Ki bu konuda siz Araplarıda uyardığınız halde.

Cahal kuru kalabalığın oyundan gayrı faydalı yanı yoktur bilirsiniz.

Söyledigin sözbunların oyu içindir.

Ne yazıhkı bunu diger müslümen halklar gibi halkımızda bilememektedir.

İlk yıllar bizim oylarımızda senindi.

Ama gördükkü gayan demokrasi degil ŞERİETTİR.

Türkiye dünyede enfazla nufusu artan ülkelerin başında gelmektedir.

50 yılda 50 milyon artmiştir.

Sen bu konuda sakın tasalanma.

Tolonbeg

tarihinde tolonbey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...