Jump to content

Arabistanda sokakta yada ıssız bir yerde gördüğünüz tek kadının üzerine örtüyü atınca o kadın sizin oluyormuş(!)

Recommended Posts

Sadece Suudi Arabistan da değil, Fas, Cezayir, Lübnan gibi ülkelerde de kadın kaçırma olayları çok sık yaşanıyor. Kadınlar o yüzden evden yanlız çıkamıyorlar, özellikle genç kadınlar için bu intahar anlamına gelir

Sitelerde Paylaş
  • İleti 42
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Sadece Suudi Arabistan da değil, Fas, Cezayir, Lübnan gibi ülkelerde de kadın kaçırma olayları çok sık yaşanıyor. Kadınlar o yüzden evden yanlız çıkamıyorlar, özellikle genç kadınlar için bu intahar anlamına gelir

Bak konuyu bu şekilde anlatmak farklı,çarpıtmak farklı.

Kadınları evlere kapatıldığı için sokakta yürüyen yüz kişiden 99'unu erkeklerin oluşturduğu bir toplumda kadınlara yönelik cinsel suçların daha fazla olması çok doğal.

Üstelik böyle altını doldurarak açıkladığında haklıyken haksız duruma da düşmez,inandırıcılığından birşey kaybetmezsin.

Ama arkadaşların tepkilerinden herşeye at gözlüğüyle baktıklarını anlıyorum.

Konunun önemsiz olduğunu düşünen arkadaşlar çok yanılıyorlar.

Adamlar bas bas bağırıyor,İslamı tanımıyorsunuz diye,böyle hatalarla durduk yere onları haklı çıkarıyoruz.

Sitelerde Paylaş
Ben de seni okuyunca bu izlenime kapıldım nedense.

Sana kemik atmamıştım halbuki ?

Ben doğru veya yanlış,bir tespit yaptım.

Sen niçin havlama gereği duydun.

Zorunamı gitti ?Cibilyetsizler sürüsü.

Ateist kılığında buraya girip ileri,geri yazı yazan bir sürü ilkesiz tip gördük

Suudi arabistanda kadın hakları konusundada çok güzel yumurtluyorsunuz.

Şu forumda istisnalar olmakla birlikte,çoğunuz omurğasız kişilersiniz.

Sitelerde Paylaş

İşte böylee,

Araplar Türk kadınlarıyla evlenmeyi çok isterlermiş.

Nasıl biz İran kadınlarıyla Avrupalı kadınlarla evlenmeyi istiyorsak.

İsviçrede sahibini tanıdıgim bir otelin aşevine ağabeyimle gittik.

Masada Erzincanlı geç bir tanıdık,yanındada 80 lik bir kadın.

selam verdik buyur etti masaya.

Laf biraz uzadı,genç dediki bize müsaade,çıhıyım yuharıda(otel odama) şuna biraz vurıyım.

Ağabeyim çok komik bir adamdır.

Ulan oğlum bu şimdiden ölmüş,sen buna vursan ,başın polisle belaya girer ,yakanı kolay kurtaramazsın.

Halbuki Türkiyeden fistık gibi çok kızla evlenip getirebilirdi.

Hatta evlenmedende.

Ama,bizim bu kulağa doldurduğumuz bir beyeni.

Sanırım Araplarınkide böyle.

Ama nedense Türk kadınlarıda Araplarla evlenmeyi hiç istemiyorlar.

İstisnaları vardır tabi.

Bu nedenle hacca giden güzel Türk kadınlarını kaçırmak için kafilelere karışırmışlar.

Hacda bir çok Türk kadını kaçırılıyormuş.

Aman hacca gidecekler dikkatlı olsun.

Şikayetlerlede pek ilgilenmiyormuş Arap polisler.

Arap şeyhi milyarder Suudi petrol bakanıydı bir zamanlar Adnan Kaşıkcının anasıda Türkımüş.

Suudilerde bir pirensesin terzısı bize hanım tarafındanda akraba.

Ama artik terzilik yapmıyor geri döndü.

Onun enteresan anlatıları var.

İlerde onlarada deyinirim.

Müslümanların işi gücü HAGANİGİ.

Son yıllarda zenginler güney Asya ülkelerine hucum ediyorlar.

Çocukyaştaki kızlarla tatil boyunca kalıp çok memnun kalırsa alıp avrupaya getiriyorlar.

Bakıyorsun Alman ayı gibi ,yanında karısı çocuk gibi.

:-)))))) öyle ikisi içinde çok hoş oluyor galiba :-)))))

Araplarda çoh feleket marah sarmışlar güney Asyaya.

Duyup gördüklerim benide azdırdı vallah,bizdemki bir gonuh olsah Güney Asya ülkelerinine.

Gırhından sonra azana gabah suyu derlerya bizse seksene merdiven dayadıh.

Bir düşüniyim bahıyım.

Yahu Rastaman senindemi soy adın toprah,yahu ben kötü birşey demedimki,han ımıda beraber götürme dedim.

Oranın güneşi hanımlara iyi gelmiyormuş dedim.

Sonra bozuşursunuz dedim.

Bunda ne var.

Aslında teşekkür etmelisindi.

Hadi neyse Özür dilim.

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş

suudi arabistan ve cezayiri bilemem fakat mısırlı,tunuslu ve lübnanlı arkadaşlarım var.

bu ülkelerde de bu tip kadın kaçırma olaylarının her bölgede olabileceğini sanmıyorum..sonuçta Türkiye'de de bazı bölgelerde akşam saatleri kadınların dışarda olması pek normal karşılanmaz..çok da tehlikelidir.

aşağıdaki linkte iskenderiyeli bir arkadaşımın çektiği bir video var..

alexandria..çok hoş

dalidanın şarkısı eşliğinde iskenderiye..

Sitelerde Paylaş
Duyup gördüklerim benide azdırdı vallah,bizdemki bir gonuh olsah Güney Asya ülkelerinine.

Gırhından sonra azana gabah suyu derlerya bizse seksene merdiven dayadıh.

Seni izdivaç programlarına çıkaralım tolonbey.Hergün çıkıyor senin yaşlarında evlenmek isteyenler.Bakarsın bir asyalı talip olur sana.

Sitelerde Paylaş

Eeeee bize ne arabistandan?

Her müslüman araptır diye bir kaide mi var.

Her müslümanın arap olmadığı gibi her arapta müslüman değildir.

Araplar şöyledir böyledir diyerek islama saldırmakda neyin nesi.

Saldıracak argüman kalmadıda arap geleneğiyle mi bunu yapmaya çalışıyorsunuz?

Yapmayın yahu el insaf...

Norveçteki ateistler ensest yapıyor işte sizin asıl yüzünüz bu desem içiniz acımaz mı?

Yahu bizimle norveçli ateistlerin bir alakası yok diye açıklama yapmaya çalışmaz mısınız?

Böyle saçmadan seçme kurgularla gelmeyin...

Burası ateist forum.

Anti İslam ya da Anti Arap forumu değil...

Lütfen daha mantıklı saldırılarda bulunun.

Sitelerde Paylaş
Seni izdivaç programlarına çıkaralım tolonbey.Hergün çıkıyor senin yaşlarında evlenmek isteyenler.Bakarsın bir asyalı talip olur sana.

Tolonbeyin ahı gitmiş vahı kalmış hala karı kız peşinde.

Bu saatten sonra bir avrat tolonbey için duvar saati işlevinden öte gitmez.

Bırak çaktırma, amca bey biz daha ölmedik desin :lol:

Sitelerde Paylaş

İyide norveçli ateistler ensest falan yapmıyor. Asıl siz dininizde var diye kuzenlerinizle evlenip duruyorsunuz, bunun ensesten hiçbir farkı yok. Müslümanlar, kısacası kimseye ahlak dersi verecek durumda değilsiniz. Muhammed'in anavatanında kadınların yaşadığı trajedileri anlatmıcazda ne anlatıcaz?

Sitelerde Paylaş

isin kötu yani, haca giden evli muslumanlar taksiye binmek istediklerinde bile ilk önce erkek adamin binmesi gerekir, nitekim kadin önce binip söför gaza basip kacirdigi taktirde normal bir olay olarak karsilanir, ve sanirsam cezasida yok bunun.. : ))

Sitelerde Paylaş
Eeeee bize ne arabistandan?

Her müslüman araptır diye bir kaide mi var.

Her müslümanın arap olmadığı gibi her arapta müslüman değildir.

Araplar şöyledir böyledir diyerek islama saldırmakda neyin nesi.

Saldıracak argüman kalmadıda arap geleneğiyle mi bunu yapmaya çalışıyorsunuz?

Yapmayın yahu el insaf...

Norveçteki ateistler ensest yapıyor işte sizin asıl yüzünüz bu desem içiniz acımaz mı?

Yahu bizimle norveçli ateistlerin bir alakası yok diye açıklama yapmaya çalışmaz mısınız?

Böyle saçmadan seçme kurgularla gelmeyin...

Burası ateist forum.

Anti İslam ya da Anti Arap forumu değil...

Lütfen daha mantıklı saldırılarda bulunun.

Üstad

Peygamberiniz arap değilmi ?Şehirlerin anası Paris'mi yoksa ?

Araplarla ilğili tespitler zülfü yare dokunmuş galiba

Suud'da kadınlara bir mal gibi davranılması,hiç bir özğürlüklerinin olmaması ile Norveçteki ensesti kıyaslaman seni tatmin ettimi ?Ne alaka şimdi ,yani zorlama bok atmanın alemi ne.

Malzeme bu işte üstad,sıkma canını;kasmana gerek yok

Sitelerde Paylaş
İyide norveçli ateistler ensest falan yapmıyor. Asıl siz dininizde var diye kuzenlerinizle evlenip duruyorsunuz, bunun ensesten hiçbir farkı yok. Müslümanlar, kısacası kimseye ahlak dersi verecek durumda değilsiniz. Muhammed'in anavatanında kadınların yaşadığı trajedileri anlatmıcazda ne anlatıcaz?

:lol:

Jade sana ne oldu?

çok mantıklı konuşurdun sen... Ramazan ayının maneviyatının sende bıraktığı olumsuz etkiye dayandırıyorum bunun sebebini...

Norveçli ateistlerin ensest yapıp yapmadığını nereden biliyorsun?

Bu konuda yapılmışbiraraştırma mı var?

yoksa bana vereceğin cevap """Arabistanda sokakta yada ıssız bir yerde gördüğünüz tek kadının üzerine örtüyü atınca o kadın sizin oluyormuş(!)"""gibi mış-lı, müş-lü mü olacak?

Yahu jade, sen ensestin ne olduğunu biliyormusun?

ensest ilişki aile içinde gerçekleşen günümüzdeki adıyla istismardır.

şöyle meşhur bir alıntı vardır ensestle ilgili.

yetişmiş bir kızı olan bir dulla evlendim. babam, üvey kızımla birlikte oldu ve nihayet onunla evlendi. bu şekilde babam benim damadım oldu. üvey kızım da babamın karısı olmasından dolayı annem oldu. benim karım bir oğlan çocuk doğurdu. bu çocuk normal olarak babamın kayınbiraderi ve benim üvey annemin kardeşi olması dolayısıyla da benim dayım oldu. babamın karısı da bir oğlan çocuk doğurdu, tabii doğan çocuk benim kardeşim oldu fakat aynı zamanda, kızımın oğlu olması dolayısıyla da torunum oldu. böylece karım da, annemin annesi olması sebebiyle, benim büyük annem oldu. diğer taraftan ben de karımın kocası ve aynı zamanda onun torunu olduğumdan, hani nasıl bir büyükannenin kocası da büyükbaba olur, ben de böylece kendi kendimin büyükbabası oldum.

yani kim kime dumdumadır.

Kuzenle evlenen kişiler ensest değildir.

Ayrıca ortada Kan uyuşmazlığı gibi bir sorun yoksa her iki tarafta istiyorsa sanane...

Ahlak dersi verecek olan siz misiniz?

Ortada ahlaki bir değeriniz bile yokken...

Bu dersi neye göre vereceksin?

Müslüman toplumun ahlaki değerleriniküçük yaştan beri aldığın için böyle rahat konuşuyorsun bence.

Muhammed'in anavatanı olması orada günahın zerresi olmiyacağı anlamına mı geliyor?

Alakayı çözemedim.Açarsan ayrıntılı cevabımı veririm...

Ya da sen şu sorulara cevap ver..

Baban iyi bir adam mı?

sen babandan gizli grup sex yapar mısın yada esrar partisi?

Yapmazsan sebebi nedir? (müslüman kültürün etkisindeki bir ahlaka mı sahipsin yoksa)

yaparsan baban artık namussuz mu olmuş olacak?

Gecenin 3ünde eve sarhoş gelebiliyor musun?

Gelemiyorsan sebebi nedir?

Gelebiliyorsan baban bu durumu nasıl karşılıyor?

Sitelerde Paylaş
yetişmiş bir kızı olan bir dulla evlendim. babam, üvey kızımla birlikte oldu ve nihayet onunla evlendi. bu şekilde babam benim damadım oldu. üvey kızım da babamın karısı olmasından dolayı annem oldu. benim karım bir oğlan çocuk doğurdu. bu çocuk normal olarak babamın kayınbiraderi ve benim üvey annemin kardeşi olması dolayısıyla da benim dayım oldu. babamın karısı da bir oğlan çocuk doğurdu, tabii doğan çocuk benim kardeşim oldu fakat aynı zamanda, kızımın oğlu olması dolayısıyla da torunum oldu. böylece karım da, annemin annesi olması sebebiyle, benim büyük annem oldu. diğer taraftan ben de karımın kocası ve aynı zamanda onun torunu olduğumdan, hani nasıl bir büyükannenin kocası da büyükbaba olur, ben de böylece kendi kendimin büyükbabası oldum.

Superrrr yaaa.Gülmekten karnıma ağrılar girdi.:)

Sitelerde Paylaş

Şu an kuzenlerim gözümün önüne geldide, hepsi benim öz kardeşim gibi, ama sizde sünnet olduğu için kuzenle evlilik çok hikmetlidir değil mi öğğhh.

Muhammed'in şöyle güzel hoş bir kız kardeşi yokmuş allahtan, muhtemelen ayet uydurup O'nu da kendine helal kılardı. Sizde peygamber sünneti diye onu bile pratik ederdiniz

Sitelerde Paylaş
Şu an kuzenlerim gözümün önüne geldide, hepsi benim öz kardeşim gibi, ama sizde sünnet olduğu için kuzenle evlilik çok hikmetlidir değil mi öğğhh.

Muhammed'in şöyle güzel hoş bir kız kardeşi yokmuş allahtan, muhtemelen ayet uydurup O'nu da kendine helal kılardı. Sizde peygamber sünneti diye onu bile pratik ederdiniz

Teşekkür ederim, Başka sorum yok.

Sitelerde Paylaş
  • 7 years later...

Adana'da 11 kız çocuğun öldüğü yangın faciasından önce, kız öğrenci yurdunu MEB denetmenleri, erkek denetmenlere namahrem diye denetlememişlerdi. Tutuklanan müdür ifadesidir bu.

Benzeri bir namahrem olayı Kuveyt'de oldu. Aslında cinsler aynı, tarafların her ikiside kadın. İşyeri veya ev sahibi Kuveytli kadın, dışarıdan evin camını temizlerken düşerek ağır yarakanan temizlikçisini kurtarmak yerine, videosunu çekmiş. Ev sahibi Kuveytli müslüman kadının yerinde Viktoria Odintsova olsaydı, bir çırpıda yukarı çekmişti o temizlikçi kadını.

tarihinde Engse Aesir tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bak şöyle bir şey daha var

Turşu suyunu içine evleneceğin kızın resmini atıyorsun.

Üstüne biraz pul biber,biraz karabiber,kedi gözü,tavşan bacağı,öküz boynuzuyla karşıtırıp.

İkindi vaktinde  içersen o kız senin oluyormuş bildiğim kadarıyla ?

Hurafe mod offline!

tarihinde Hankah tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...