Jump to content

KURANI KERİMİ KİM YAZDI?

Recommended Posts

dr.zakir naik in videosununun linkini koymuştum orda naik bahsediyordu bu konudan.koskoca adam o kadar kişinin içinde yalan söyleyecek hali yok.dr.zakir naik bilimin dağların depremleri engellediğinin yeni farkına vardığını söyledi.ayrıca yalancı olan biz değil sizlersiniz.herşeye tesadüf diyen sizlersiniz.hatta dünyada bile tesadüfi olarak bulunduğumuzu düşünenen bir yaratıcının gönderdiğine inanmayan sizlersiniz.bunları düşünen insanlardan ne beklenebilir ki ?

Dr nanik e slm söyle, dünya tarihi herkesin içinde yalan söyleyen insanlarla doludur.

Boşver naniki de sen araştır göreceksin gerçeği. Araştırmana da gerek yok. Biraz düşünsen dağ deprem ilişkisini çözersin.

Biraz daha çalış gel de fazla komik olma bence

Sağlıcakla kal.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 85
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

dr.zakir naik in videosununun linkini koymuştum orda naik bahsediyordu bu konudan.koskoca adam o kadar kişinin içinde yalan söyleyecek hali yok.dr.zakir naik bilimin dağların depremleri engellediğinin yeni farkına vardığını söyledi.ayrıca yalancı olan biz değil sizlersiniz.herşeye tesadüf diyen sizlersiniz.hatta dünyada bile tesadüfi olarak bulunduğumuzu düşünenen bir yaratıcının gönderdiğine inanmayan sizlersiniz.bunları düşünen insanlardan ne beklenebilir ki ?

Hiç kafana yorma o video bu video ufak bir mantık yap ? En çok deprem görülen ülkelerden bir tanesi Japonya demi ? Peki Japonya dümdüz mü :D

Yüzey Şekilleri. Dağlar Japonya'nın büyük bir kısmı dağlarla kaplıdır (%70)

Neyi tartışıyorsun daha ?

Sitelerde Paylaş

Hiç kafana yorma o video bu video ufak bir mantık yap ? En çok deprem görülen ülkelerden bir tanesi Japonya demi ? Peki Japonya dümdüz mü :D

Yüzey Şekilleri. Dağlar Japonya'nın büyük bir kısmı dağlarla kaplıdır (%70)

Neyi tartışıyorsun daha ?

Dostum,

İlkokul çocuğuna anlatmadan anlar. Türkiye deki son büyük depremler, Gölcük, Düzce, Van. Arkadaşa bir bilet alıp göndermek lazım, görsün bakalım buralar dağlık mı düzlük mü?

Dağlar olmasa daha büyük olurmuş :D

Git Konya ovasına ve aç tarih kitaplarını bak bakalım bunlardan büyük deprem olmuş mu?

Neyse, sen arkadaşı akılla tanıştırırsın :D sana kolay gelsin

Sitelerde Paylaş

Dostum,

İlkokul çocuğuna anlatmadan anlar. Türkiye deki son büyük depremler, Gölcük, Düzce, Van. Arkadaşa bir bilet alıp göndermek lazım, görsün bakalım buralar dağlık mı düzlük mü?

Dağlar olmasa daha büyük olurmuş :D

Git Konya ovasına ve aç tarih kitaplarını bak bakalım bunlardan büyük deprem olmuş mu?

Neyse, sen arkadaşı akılla tanıştırırsın :D sana kolay gelsin

Yahu savundukları gerçekle asla uyuşmuyor bir de haklı çıkmaya çalışıyorlar :)

DARK TEMPLAR yazdıklarımız ikna edici olmuştur umarım.

Sitelerde Paylaş

Kuranı yahudiler yazmıştır.

Kuranın neredeyse surelerinin yarısı dolayısıyla kuranın yarısından fazlası MUSA yı anlatır..

Geri kalanınıda Şeytan Müslümanları cehenneme atabilmek için ilave etmiştir.

Çünkü Şeytan ile Allahın Anlaşması kuranın içinde mevcuttur..

Çünkü Müslümanların cehennemin odunu olacağının anlaşması kuranda yazılıdır.

Sitelerde Paylaş

ALLAHLA YAPILAN ANLAŞMA VE ŞEYTANIN KURANI YAZMA NEDENİ

Adem in yaratılışıyla beraber

Tevrat ve Kuranda yazılı olanlara göre Allah ile şeytan arasında aşağıda ki anlaşma yapılır.

ARAF SURESİ 11-18.Ayetler-Andolsun, sizi yarattık. Sonra size şekil verdik. Sonra da meleklere, Âdem için saygı ile eğilin dedik. İblisten başka hepsi saygı ile eğildiler. O, saygı ile eğilenlerden olmadı.

Allah, Sana emrettiğim zaman seni saygı ile eğilmekten ne alıkoydu? dedi. (O da) Ben ondan hayırlıyım. Çünkü beni ateşten yarattın. Onu ise çamurdan yarattın dedi.

Allah, Şimdi in aşağı oradan. Çünkü senin orada büyüklük taslamak haddine değil! Hemen çık! Çünkü sen aşağılıklardansın dedi.

Şeytan dedi ki: bana insanların tekrar diriltilecekleri güne kadar süre ver.

Allah da, Sen süre verilenlerdensin dedi.

Şeytan dedi ki: beni azdırmana karşılık, yemin ederim ki, ben de onları saptırmak için senin dosdoğru yolunun üzerinde elbette oturacağım.

Sonra onlara önlerinden, arkalarından, sağlarından ve sollarından sokulacağım ve sen onların çoğunu şükredenler bulamayacaksın.

Allah, dedi ki: Yerilmiş ve kovulmuş olarak çık oradan. Andolsun, onlardan sana kim uyarsa sizin, hepinizi cehenneme doldururum.

Burada birileri şeytan ile Allahın ilk insanı yarattı dedikleri andaki tartışmalarını anlatıyor.

Bu olayı anlatan ne şeytan ne de Allah.İkisinin tartışmasına tanıklık etmiş veya bu tartışmayı görmüş birisi olarak anlatıldığı açıktır.

ARAF-179.Andolsun ki; cin ve insanlardan bir çoğunu cehennem için yarattık.

SECDE SURESİ 13.AYET- Biz dilesek, elbette herkese hidayetini verirdik. Fakat "Cehennemi hem cinlerden hem insanlardan bir kısmıyla dolduracağım" diye benden kesin söz çıkmıştır.

Cehennemi doldurabilmek için bir söz verdiği için gerekli insanları yarattığını söylemektedir.

Yani diyor ki ben herkesi iyi yaratırdım.Ama bunu istemedim.Çünkü ben kendime bir söz verdim.İnsanları cehenneme atmam lazım.

Secde 13 ayetinden sonra yukardakinin Allah ile şeytan arasında yaşananların tartışmamı yoksa anlaşmamı olduğu süphesi doğmuştur.

Allah Kurandaki ayetlerde insanların hepsini cehenneme atacağına yemin etmektedir.Şeytanda bu konuda yardımcı olacağını beyan etmiştir.

Peki kuranda yazan bu anlaşmanın gerçekleşmesinin en kolay yolu nedir?

Şeytanın Yaratıcıya yakışmayacak kurallar içeren ve Allahtan gelmediği apaçık belli olan Din ve Kitapları Allah emrediyormuş gibi sunarak insanları kandırmasıdır.Böylece milyarlarca insanı cehenneme doldurarak hem Allahın hemde şeytanın yemini yerine gelmiş olacaktır.

Kuranı okuduğunuzda bunun olasılık olarak çok yüksek olduğunu göreceksiniz.

Dindarlar aman kuranın Türkçesini okumayın ne yazdığını anlamayın diye çaba harcarlar.Çünkü böyle bir kitabın Allahla ilgisinin olması mümkün değildir.

Bir ganimetin bir çapul ve hırsızlığın helal olduğunu ancak şeytan yazabilir.

ENFAL-69..Artık elde ettiğiniz ganimetten helâl ve hoş olarak yiyin ve Allah'a karşı gelmekten sakının.

Küçücük kızlar la 9 yaşından küçük kızlarla sex yapılmasına hiç allah izin verirmi tabiki yine şeytan devreye girmiş.

TALAK suresi ..ayet..4 - henüz âdetini görmemiş(buluğ)bulunanlardan eğer şüphe ederseniz onların bekleme süresi üç aydır.(Küçücük minicik kızlarla evlenmeyi Allah teşvik edermi)

Savaş ganiimeti cariyelerden Doğan babası belirsiz zavallı yetim çocukların oluşmasıda şeytan işidir.

NİSA SURESİ..AYET.3 - Eğer cariyelerden doğan babası belli olmadığı için yetim olan kızlarla evlendiğinizde kendi kızınız olma ihtimalinden korkarsanız, diğer kadınlardan iki, üç ve dörde kadar evlenebilirsiniz.

Kadını Allah dövün demez buda şeytanın oyunu ve düzenlemesidir.

NİSA -34-Eğer itaat etmezde sizi dinlemezlerse kadını dövün.

allah kulları arasında ayrım yapmaz bu şeytanın yaptığı bir ayrımdır.

Bakara 178 - Öldürmede kısas size farz kılındı. Hüre hür, köleye köle, kadına kadın.

NİSA SURESİ..AYET.24 - Bir de harb esiri olarak sahibi bulunduğunuz cariyeler müstesna, evli kadınlarla evlenmeniz de size haram kılındı.

MÜMİNUN SURESİ..AYET..6 - Ancak eşleri ve ellerinin sahip olduğu (cariyeleri) hariç. (Bunlarla ilişkilerinden dolayı) kınanmış değillerdir.

Evli kadınla evlenmeyi bile ancak şeytan helal kılar.

Nisa 24 de gördüğünüz gibi Kuran da cariye bir başkasıyla evli olsa bile müstesna!!!!!

Akraba ları ile sexyapmayı ancak şeytan söyler.

AHZAB SURESİ..AYET..50 - Ey peygamber! Biz bilhas sa sana şunları helâl kıldık: Mehirlerini vermiş olduğun eşlerini, Allah'ın sana ganimet olarak ihsan buyurduklarından sahip olduğun cariyeleri, Onlara eşleri ve cariyeleri hakkında neyi farz kıldığımızı biliyoruz. Bunlar sana hiçbir darlık olmaması içindir. Allah, çok bağışlayıcıdır, çok merhamet edicidir.

Allah ın parayla işi olmaz istese tüm dünyayı paraya boğar bu cizyeyi isteyen yine şeytandır.

TEVBE- 29.hak din İslam'ı din edinmeyen kimselerle, küçülerek kendi elleriyle cizyeyi verinceye kadar savaşın

Bu aşağıdaki sözler yaratıcının değildir.ancak şeytan böyle sözler söyleyebilir.

TEVBE-30-Allah onları kahretsin, nasıl da saptırıyorlar!

ŞAFFAT-125-Yaratanların en iyisini bırakıp da Ba'l'e mi taparsınız?

Gördüğünüxz gibi iyi bişey yoktur.

Tamamen şeytanidir.

Allah ile şeytanın anlaşmaları sonucunda

Cehennemi doldurabilmeleri için

Kuran şeytan tarafından Allahtan geldi diye insanları kandırmak için yazılmıştır.

Ve Şeytan la Allahın istadikleri olacaktır.

Çünkü Müslümanlar akın akın cehenneme akacaklardır..

KURANI TÜRKÇE OKUYANLAR BİLİYORLAR Kİ

Birsürü çelişki anlamsızlık..

Savaş ganimetleri

Köleler.

cariyeler

öldürmeler .yakmalar..işkenceler..

Tevbe 14 de verdiği sözü tutamamalar..

Bizim düşündüğümüz ve ya genel olarak bir Allaha , yaratıcı ya yakışmayan BİR SÜRÜ ŞEY sözler

İlkokul çocuğunun bile yapmayacağı hatalar..

Böyle bir kitabın Allahın kitabı olamayacağı açık..

Ve anlaşılıyor ki..Allahın cehennemi doldurması için..

Şeytanın Köle cariye savaş ganimeti üçgeninde bir din var ve bir kitap var diye insanları kandırması..Köle ile hür eşit olurmu sözü tanrının nasıl olabilir..

Şeytan buna bile inandırıyor.

ve şeytan Müslümanlığa ve bu kitaba inananlarla cehennemi doldurmayı garantiliyor.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...