Jump to content

Haremlik selamlık

Recommended Posts

Allah sendeki lüksü bütün müslümanlara ihsan etsin diyeceğim ama bu seferde kadın kıtlığından birbirinizin karısına göz dikersiniz.Ha bu arada jip i hangi fenerden topladın da aldın.Yoksa işyerin fener-bahçe demi.Ayrıca uyuşturucuya gerek yok zaten hepiniz uyuşuksunuz.Ne zaman uyanırsınız onu da allah bilir.:)

Kıskanma nolur, çalış senin de olur.

Sitelerde Paylaş
Neden inanmayanlar hep ölüm vakti geldiğinde iman için bir şeyler yapmaya çalışıyorlar?

Bu sefer kendini bile aştın.Yazdıklarımda imanı arayacak kadar safsın.Bizim bilimdeki geçmişim 10 000 yılı bulmaz.Sen tutmuşsun en az 7 milyar yıllık bir evren içerisinde dünya nasıl oluşmuşturdan bahsediyorsun.Kafan alırsa tek tek yazarım.

Sitelerde Paylaş

Düşen uçakta ateist olmaz derler..

Benim anlamadığım neden bazıları uçağın düşmesini bekliyor ?

amerikali ateist bir bilim adami toplanti yapmis.

hrseyin kendiliginden var oldugunu anlatacak.dev bir ekran ve filim basliyor.deniz geliyor ekrana once.bilim adami: iste bakin butun varliklar su denizden cika geldi der ve sesini bir cocuk sesi keser.cocuk: peki o denizi oraya koyan kim der.herkes hayetler icinde ve toplanti husranla sonuclanir.

Neden inanmayanlar hep ölüm vakti geldiğinde iman için bir şeyler yapmaya çalışıyorlar?

Sitelerde Paylaş

O nu inanmayanlar değilde,inananlar yapıyor,düşün bakalım camilerde yaş ortalamasının kaç olduğunu.Ben anlatayım,ölüm vakti geldiğinde,döt korkusu başlıyor,kabir azabından cehennem azabından korkuyorlar.Ha bide sonsuz hayatta hurilerle yaşamak isteyenler var.Noolacasa yaşasın bakalım:)

Sitelerde Paylaş

Off yeter artık afedersiniz ama unforgettable denilen kişi forumun içine ...ıçıyor.Bu kadar da olamz ki canım biraz seviyeli ol artık kardeşim bu ne böyle msnden yazar gibi umarım modlar buna bir çare bulmakta gecikmezler.

Adamın yazdıklarına gelirsek eğer , baştan sona saçmalık ve forumda cevapları mevcut.

hrseyin kendiliginden var oldugunu anlatacak.dev bir ekran ve filim basliyor.deniz geliyor ekrana once.bilim adami: iste bakin butun varliklar su denizden cika geldi der ve sesini bir cocuk sesi keser.cocuk: peki o denizi oraya koyan kim der.herkes hayetler icinde ve toplanti husranla sonuclanir.

Be adam yağmurun yağdığını akıl edemiyor musun ?Nedir yani çok farklı bir cevap mı bekliyorsun ?

Düşen uçakta ateist olmaz derler..

Benim anlamadığım neden bazıları uçağın düşmesini bekliyor ?

Peki ya bu ne ? Düşen bir uçakta bulundun mu ? Herkesi kendin gibi kişiliksiz mi sanıyorsun yoksa ? Uçak eğer düşerse bilmem kaç feet ten .Dua etsen de etmesen de seni hiçbirşey kurtaramaz adamım tamam ? Bu yeterince açıklayıcı oldu sanırım

Sitelerde Paylaş

Peki bilim adamımız, "a benim çocuğum, peki o denizi oraya koyanı kim oraya koydu?" diye devam ederse ne olacak?... :fool:

Sitelerde Paylaş
Ben müslümanım 4 hanım alabilirim. Ya Sen?

Ben müslümanım sınırsız cariyem olabilir. Ya sen?

Bana alkol ve uyuşturucu haramdır. Bu yüzden sağlıklıyım ya sen?

Bana denize girmek, yüzmek sünnettir. Bütün yaz Çeşmedeydim. Ya sen?

Çalışmak helaldir, benim kendi işyerim var ya sen?

İyi binek Allah'ın lutfudur. Bende jip var ya sen?

Zaten müslüman kardeşlerimizin dünya malıyla işi gücü olmaz varsa yoksa ahiretleri. Ancak islamın kanımca en belirgin özelliklerinden birisi eylemler ile sözlerin çelişmesi. Sözgelimi "insanlar bir tarağın dişleri gibi aynıdır(eşittir) " dedikten sonra onlarca cariyeye ve köleye sahip olmak gibi. Bugün ülkemizde de imanı kurtarmak için büyük çaba sarfeden Fethullah cemaatinin 25 milyar dolar parası olduğundan bahsedilir. Haremlik selamlık olayı ise azgın Arapları(özellikle erkekleri) dizginleyebilme ve toplumsal yaşamı şekillendirme amaçlı olarak zamanında uydurulmuş ve Arap kültürüne dahil edilmiş bir uygulamadır.
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...