Jump to content

ATEİSTLER ÖLÜNCE TOPRAK OLACAK

Recommended Posts

Bir surucu asiri hiz yuzunden kirmizi isikta duramayip karsidan karsiya gecen bir yayaya carpip olduruyor.

bana engin bilginle izah edermisin. bu olayda hangisi kader, hangisi tercih?

ateistleri kader konusunda konusturunca aslinda hepimizde ayni olan akil mekanizmasini nasil sarhos adama döndurup kurtulusun yegane silahi olan akli cehennemin anahtari yaptiklari daha iyi anlasiliyor..resullah bazi konularda insanlarin fazla bilgi sahibi olamiyacagini ne guzel söylemistir ama iste kendini akilli sayan ama aslinda akilsizlar fikirler yuruturler ve durmadan sacmalarlar....her insan yaptigi eylemlerden sorumludur ve hic bir kimse nerde ve nasil bir ortamda yasayip imtihan edilecegine karar veremez...ama ateistler daha ana rahmine dusmeden soruyorlar nerde,nasil ve kimlerle yasamak istersiniz diye......onun icinde kadere inanmiyorlar....

Sitelerde Paylaş
  • İleti 184
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

ateistleri kader konusunda konusturunca aslinda hepimizde ayni olan akil mekanizmasini nasil sarhos adama döndurup kurtulusun yegane silahi olan akli cehennemin anahtari yaptiklari daha iyi anlasiliyor..resullah bazi konularda insanlarin fazla bilgi sahibi olamiyacagini ne guzel söylemistir ama iste kendini akilli sayan ama aslinda akilsizlar fikirler yuruturler ve durmadan sacmalarlar....her insan yaptigi eylemlerden sorumludur ve hic bir kimse nerde ve nasil bir ortamda yasayip imtihan edilecegine karar veremez...ama ateistler daha ana rahmine dusmeden soruyorlar nerde,nasil ve kimlerle yasamak istersiniz diye......onun icinde kadere inanmiyorlar....

akildan yoksun kumes hayvanlari gibi emredileni sorgulamadan kabul edip, soyleneni arastirmadan inanirsaniz. Arastirip sorgulayanlar uzay ussu kurarken, sizler gunde 5 kere yere yatip kalkmaya devam edersiniz.

Sonrada ahmakca sorarsiniz; muslumanlar nerede yanlis yapiyor, neden birsey icat edemiyoruz, neden bu kadar geri kalmisiz.

Sitelerde Paylaş

Cübbeli yanlış yapıyorsun. Bir de bu işin inanç düzeyi var. Sen onların nasıl bir bilinçle düşündüğünü bilmiyorsun. Pat diye etkileyebileceğini mi sanıyorsun? Bu imkansız, o zaman bunu bilerek eziyet etmek için mi yapıyorsun?

Bak uyarıyorum buna eziyet denir. Pat pat buraya, ayetleri çakıyosun da adamların hiç iç dünyasını düşünüyo musun?

Sitelerde Paylaş

ATEİSTLER BU GİBİ KONULARDAN NEDEN BU KADAR TIRSAR TEPKİ GÖSTERİR?

CEVAP:

Çünkü tam ateist değillerdir.

Bu forumda bile bu kadar çok dindarın sağlam bir şekilde islamı savunması

"bukadar kelli felli adam islama inanıyor savunuyor lan yoksa allah varmı olaki??"

ye getirir küfürlerini.

Yani dinsizlikleri şüpheli bir küfürdür.cehennemle ilgili her tehditten sonun kadar etkilenirler

PEKİ ATEİSTLER ZATEN DÜNYADADA BİR CEHENNEMDE YAŞAMIYORMU?

CEVap:

Evet hakiki dinsiz düşündüğü zaman dünyada da bir cehennem hayatı yaşar ancak

beyni uyuşturan medeniyet fantazileriyle aradabir düşünür.

dünyadan hakiki lezzet alamaz çünkü dünyadaki her lezzet bitmeye sonlanmaya mahkümdur

Mesela benim çok sevdiğim eşim çoluğum çocğum annem babam

sevgi muhabbet beslediğim bütün herşey yok olcak hiç olacak buna hangi kalp vicdan dayanır?

bunu düşünmek hergün cehennem hayatından farksızıdır (kendim düşündüm ordan biliyorum)

amma 1. sorunun cevabı bunada yetişir yani:

"bukadar kelli felli adam islama inanıyor savunuyor lan yoksa allah varmı olaki??"

şüphesi belki de Allah cc vardır ihtimaliyle nefes alabilir yoksa intihar tek seçenektir.

ATEİSTLER ÖLÜNCE TOPRAK OLACAK konusunu okuyan 1428 kişiden %80i atesit desek 1200 kabaca tekrarları çıksak 800 ateistten

bir yorum gelmemesi (birinden geldi ama üzerinde durmaya değmez) atesitlerin toprak olmaktan çok korktukları manasına gelmezmi?

ya da iddia ettiğim gibi hakiki ateist olmadıklarına delil olmaz mı

bence her iki iddiama da balgibi delil olur

Sitelerde Paylaş

ATEİSTLER BU GİBİ KONULARDAN NEDEN BU KADAR TIRSAR TEPKİ GÖSTERİR?

CEVAP:

Çünkü tam ateist değillerdir.

Bu forumda bile bu kadar çok dindarın sağlam bir şekilde islamı savunması

ye getirir küfürlerini.

Yani dinsizlikleri şüpheli bir küfürdür.cehennemle ilgili her tehditten sonun kadar etkilenirler

Soruya bakın verdiği cevaba bakın, şimdi bu adama nurcu denmezde ne denir?

Hem tırsıyormuşuz hemde tepki gösteriyormuşuz. :lol:

Birde bu nurcu beyni ölü kimse cevap evrmemiş demekki kabul etmişsiniz demiş. :lol:

Ama kendi açtığı konularda bile cevap yazmadığı bir sürü ileti var şimdi sen bunları kabullenmişmi oluyorsun?

http://forum.ateizm2.org/index.php?showtop...40&start=40

46. iletiye cevap yazmamışsın.

Ama şimdi senin mantığın ile sana vurunca sen kendi söylediğini, yani kendi mantığını inkar edeceksin.

Neden bunu yapacaksın biliyormusun? Çünkisen bir nurcusun.

PEKİ ATEİSTLER ZATEN DÜNYADADA BİR CEHENNEMDE YAŞAMIYORMU?

CEVap:

İşte cehaletin son haddi.

Okuyun bu adamın cehaletine düşüncesizliğine zavallılığına inanamayacaksınız.

Evet hakiki dinsiz düşündüğü zaman dünyada da bir cehennem hayatı yaşar ancak

Hayatta en büyük zevki sa it denen deli yalancının saçmalık bile sayılamayacak zırvalarını okumak sanan bir canlı için böyle düşünmek normal. Onun için hayat birilerinin var olduğunu söylediği arap putuna yağcılık etmek.

İşte tek bir kere geldiği bu hayatı o arap allahına yağ çekmeyi hayat sanan insan zaten bu hayatta daha fazlasını hak etmiyor, hatta bu bile çok bunlar için..

dünyadan hakiki lezzet alamaz çünkü dünyadaki her lezzet bitmeye sonlanmaya mahkümdur

sevgi muhabbet beslediğim bütün herşey yok olcak hiç olacak buna hangi kalp vicdan dayanır?

Be beyni ölü islama göre senin anan baban çocuğun eşin eğer bir suç ilerse sonsuza dek işkence görecek bunu senin vijdanın nasıl kaldırıyor? Şimdi "eğer bunu yaparlarsa işkence çeksinler" diyeceksin, işte bu asıl vijdansızın sen olduğunu ispatlayacak.

Bir müslümanın vijdandan bahs etmesi 1000 tane adam öldürmüş birisinin adam öldürmenin kötülüğünden bahs etmesi gibi.

Sen cennete anan baban çocuğun cehennemde ohhhhhhh keyfe bak.

Baban belkide cennete gidecek orada göğüsleri tomurcuk gibi kızları kovalarken kardeşin cehennemde allahın sadistişkencelerine maruz kalacak. Bu bu beyni ölüye bunlar lezzet veriyor.

Ayrıca daha bayanların cennet hayatından bahs etmedimki bunu düşünenler kendielri yorumlasınlar.

bunu düşünmek hergün cehennem hayatından farksızıdır (kendim düşündüm ordan biliyorum)

Nurcu düşünmüş haaaa haaaaaaaaaa haaaaaay.

amma 1. sorunun cevabı bunada yetişir yani:

Senin gibilerin inanması zaten herşeyi açıklıyor.

Kelli felli adamlar dediği cübbeli hoca, hüseyin üzmez sa it nursi, harun yahya vs.

Diğerleri zaten bunları güden arkalarından gülen insanlar.

Bunlar bunları güdenlerin allaha inandığını sanacak kadar saflamalardırlar.

Kuranı okuyup islamı araştırmış tek bir tane numunelik bile islama inanan bir insan olamaz.

Bu araştırıp hala orada burada inanın islam şöyle böyle diyenler islamın ne olduğunu çok iyi bilen bundan yararlanarak triplex villalarda haytını yaşayanlardır.

Bunlar kendileri koyun sürüsü gibi oldukları için çevrelerine bakarlar "haaaaa bak bu kadar inanan var demekki doğru" dedikleri için beyni olanlarında böyle düşündüğünü sanıyorlar. Çünki koyunlarda suya girmeden önce bakarlar eğer birisi girerse ötekide girer.

şüphesi belki de Allah cc vardır ihtimaliyle nefes alabilir yoksa intihar tek seçenektir.

Cümleye bakın. Şüphesiz belkide :lol:

Ben allah diye bir arap putunun bir masal kahramanı olduğunu anladığımdan beri çok daha mutlu kendine güvenli ve huzurluyum.

Bunu senin anlaman mümkün değil. Bunu anlamaya çalışma çünki bir körün rengi anlaması mümkün değil.

Böyle kimse cevap vermemiş diye kaşınırsan fena kaşırlar.

ATEİSTLER ÖLÜNCE TOPRAK OLACAK konusunu okuyan 1428 kişiden %80i atesit desek 1200 kabaca tekrarları çıksak 800 ateistten

bir yorum gelmemesi (birinden geldi ama üzerinde durmaya değmez) atesitlerin toprak olmaktan çok korktukları manasına gelmezmi?

Normal zekaya sahip insanlar için gelmez ama nurcular yani beyni ölüm olanlar için herşey her manaya gelebilir.

Birinden cevap gelmiş oda üzerinde durulmaya deymezmiş ama sen ona cevap verememişsin ama olsun dimi?

Sen bunlara cevap veremeyince sen kabullenmiş olmuyorsun demi?

Bak sana kaç oldu hemde senin yazdığın konuda cevap bekleyen iletilerin olduğunu ama kendi konuna bile sahip çıkacak zekaya sahip olmadığını ispatlıyorum, ama sende tık yok.

ya da iddia ettiğim gibi hakiki ateist olmadıklarına delil olmaz mı

bence her iki iddiama da balgibi delil olur

Zeka sıfırın altında. Aynı mantığa göre sende Ateist olursun beyni ölü nurcu. :lol:

Seninde bir sürü hemde kendi konunda cevap veremediğin ileti var o zaman sende Ateistmisin :lol:

Bu nurcuları güden arkalarından gülen leri adam öldürmekten tutuklamak gerekiyor. Çünki bir insanın beynini bu derece öldürmek en büyük cinayettir.

Sitelerde Paylaş

Medeniyete küfrediyorsun yani. Atatürk'ün getridiği düzene lanet okuyorsun. Olmaz olaydı diyorsun.

Gelişim medeniyet zehirdir diyorsun. Yahu böle fikirlerin hep tarikatlarca benimsendiğini sölerlerdi de insan inanmazdı. Harbiden öleymiş ya. :huh:

Sitelerde Paylaş
Medeniyete küfrediyorsun yani. Atatürk'ün getridiği düzene lanet okuyorsun. Olmaz olaydı diyorsun.

Gelişim medeniyet zehirdir diyorsun. Yahu böle fikirlerin hep tarikatlarca benimsendiğini sölerlerdi de insan inanmazdı. Harbiden öleymiş ya. :huh:

Cahil, ahmetbaha tarikat ehli değil. Sen daha bunu bilmeden kafana göre yorum yapıyorsun.

Sitelerde Paylaş

AhmetBaha sen sadece kendi korkularini yazmissin. Hicbir ateist "bukadar kelli felli adam islama inanıyor savunuyor lan yoksa allah varmı olaki??" demez. Bu yanilgi sadece ahmaklar icindir.

Olay inanan sayisindaysa gider hristiyan yada yahudi olurduk. hristiyanliga inanan daha fazla, hem onlar daha kerli ferli, baksana butun bilim adamlari, sanatcilar, sporcular onlarda,

Baksana sen bile o kadar musluman yada turk artist varken, gidip bir hristiyanin fotografindan avatar yapmissin.

Oldukten sonra ne olacaksa olacak, ama kesinlikle "...inci gibi parlak oğlanlar..." olmayacak. Fantazilerinden vazgecmeni tavsiye ederim.

Sitelerde Paylaş

Tek ama tek bir yaşan cehalet gerilik olan bir olgunun tabiyki medeniyete karşı olması doğal.

Ne kadar medeni olursan o kadar bu kibi beyni ölülerden olman zorlaşır.

Sitelerde Paylaş
AhmetBaha sen sadece kendi korkularini yazmissin. Hicbir ateist "bukadar kelli felli adam islama inanıyor savunuyor lan yoksa allah varmı olaki??" demez. .

Bu kadar kelli felli adam dediğide sa it nursu delisi, hüseyin üzmez denen çocuk istismarcısı, cübbeli denen cehalet abidesi, harun yahya denen motor kullanıcısı vs vs.

Bunlar Ateist olsalar ben müslüman olurum.

Ama bu beyni ölü ahmet baha bunlar inanıyor diye bizlerinde allah var diyebileceğimizi söyleyebiliyor.

Ama karınca kadar beni olsa Ateistler bunlara bakarak allah vardır değil allah yoktur derler.

Çünki bir allah olsa böylesi insanlar dünyada olmazdı.

Bunlar muhammed denen bedevinin ahlakını taşıdıkları için kim olursa olsun ne yaparsan yapsın fark etmez, yeterki aslında kendilerinin bile inanmadığı bu saçmalıklara doğru desin onlar için yeterli.

Kısacası insanların yaşadığı bir yerde nurcu varsa bir tanrının olması mümkün değil.

Çünki hiç bir tanrı böylesi insanları yaratarak kendini aşağılamaz.

Sitelerde Paylaş

BU FORUMUN YAŞ SEVİYESİ Mİ DÜŞÜK BANA MI ÖYLE GELİYOR?

okadar çok arka arkaya hata yapıyorsunuz ki

medeniyet fantazisinden kasıt insanları düşünmeye iten sebebpleri görmezden

gelerek kendine çeken faydasız hatta zararlı meşgalelerdeir mesela futbol mesela internet mesela tv

adam ben nerden geldim nereye gidiyorum neciyim ? sorularının cevabını araştıracağına günde 8 saat dizi izliyor

karşı çıktığımız medeniyet insanları düşünmekten alıkoyan ve aptallaştıran medeniyet trde çok maalesef

-------

Bu kadar kelli felliden kasıt önce sizin gibi bir ayet mealiyle bir uyduruk hadisle dinden çıkmayan

sizin sorduğunuz en zor soruy da cevap yetiştiren forumun dindarlarıdır ki metin duruşları sizi hayrete düşüryor

sonra bu ülkenin hakiki 100binler dindarları sonra bugün tümdünyada yaşayan 1.5milyar müslüman

sonra bugüne kadar yaşamış milyonlarca dahi evliya ulema müfessir muhaddis gibi zevatı aliye

sonra 124bin enbiya ve onların etbaları gelir

---------

TunBagaTarhan Gönderildi Bugün, 10:56

AhmetBaha sen sadece kendi korkularini yazmissin. Hicbir ateist "bukadar kelli felli adam islama inanıyor savunuyor lan yoksa allah varmı olaki??" demez. Bu yanilgi sadece ahmaklar icindir.

Olay inanan sayisindaysa gider hristiyan yada yahudi olurduk. hristiyanliga inanan daha fazla, hem onlar daha kerli ferli, baksana butun bilim adamlari, sanatcilar, sporcular onlarda,

Baksana sen bile o kadar musluman yada turk artist varken, gidip bir hristiyanin fotografindan avatar yapmissin.

Oldukten sonra ne olacaksa olacak, ama kesinlikle "...inci gibi parlak oğlanlar..." olmayacak. Fantazilerinden vazgecmeni tavsiye ederim.

"Evet hakiki dinsiz düşündüğü zaman dünyada da bir cehennem hayatı yaşar ancak

bunu düşünmek hergün cehennem hayatından farksızıdır"

tungahan sen böyle düşünüp hala dünyadan zevk ve lezzet aldığını mı iddia ediyorsun

beni ve kendini kandırma dünyadaki sonlu ve bitmeye mahküm lezzetler hakkında ne düşünüyorsun?

cevapla pls

Sitelerde Paylaş
tungahan sen böyle düşünüp hala dünyadan zevk ve lezzet aldığını mı iddia ediyorsun

beni ve kendini kandırma dünyadaki sonlu ve bitmeye mahküm lezzetler hakkında ne düşünüyorsun?

cevapla pls

Senin 'Lezzet' dedigin sey nedir? Senin 'Zevk ve Lezzet' olarak gordugun seyleri ben ayni sekilde gormuyorum.

Once bir analiz yapayim ardindan "Zevk ve Lezzet" hakkinda cevabimi yazacam:

Analiz: Zenin ve benim dunyasal olaylar hakkindaki gorusleri cok farkli. Buna ragmen, ben bir zamanlar senin gibi dusundugumden, senin su an ne dusundugunu biliyorum. Ama sen benim konumumda olmadigin icin bilemiyorsun, sadece tahminlerin uzerinden fikir yurutuyorsun.

Bu yuzden sen kendini izah etmene yada birseyleri aciklamaya calismana hic gerek yok, senin burada sordugun bu aciz sorularida, bizim sorularimiza verdigin aciz cevaplarida biz coook daha onceden sorduk ve cevapladik.

Simdi gelelim zevk ve lezzet meselesine.

Senin zevk dedigin sey aslinda ihtiyacin karsilanmasi sonucu duyulan haz. Ornegin tatli bir elma yemek ne kadar zevkliyse, tuvalete gidip o elmayi zicmakta ayni oranda zevklidir. Cunku her ikiside fiziksel bir ihtiyactir. Bunlara zevk yada lezzet yada allahin nimeti gibi isimler vermek yersizdir. bunlar sadece ihtiyacin karsilanmasidir. seks gibi, susayinca su icmek gibi...

ben de bir zamanlar muslumandim ve ayni sacma sorulari sorup duruyordum, senin kendini aciklamana gerek yok, bildigimiz masallar.Ama Sen benim konumumda hic olmadigindan ben kendi dusuncemi sana izah etmek zorundayim. Senin anlayabilmen icinde evrim i ve insaninda bir zamanlar icguduleriyle hareket eden bir hayvan oldugunu algilayabilmen lazim. Eger bunu yapamazsan benim soyledigim hicbirseyi anlayamazsin.

Sitelerde Paylaş

BU FORUMUN YAŞ SEVİYESİ Mİ DÜŞÜK BANA MI ÖYLE GELİYOR?

Evet nurcuları okuyunca insana öğle geliyor bazan.

Mesela seni okuyan kişiler "yav bu çocuğun burada ne işi var" diye düşünüyorlar bazan.

okadar çok arka arkaya hata yapıyorsunuz ki

medeniyet fantazisinden kasıt insanları düşünmeye iten sebebpleri görmezden

gelerek kendine çeken faydasız hatta zararlı meşgalelerdeir mesela futbol mesela internet mesela tv

adam ben nerden geldim nereye gidiyorum neciyim ? sorularının cevabını araştıracağına günde 8 saat dizi izliyor

karşı çıktığımız medeniyet insanları düşünmekten alıkoyan ve aptallaştıran medeniyet trde çok maalesef

Şimdi bu yazıyı okuyan kişi nasıl burada çocuk var demez?

Yani şu sözlere bakın saçma demek bile az.

Ama neden çünkiinternet işlerine gelmiyor. İnsanlar gelişir aklı başına gelirse bunları güden sonrada arkalarından gülenlerin pislikleri orataya çıkıyor. Çünki bütük gün risale denen deli saçması cehalet kitaplarını okumak dünyaya çooooooookk büyük yararlar getiriyor. Tün hastalıklara bu risale denen saçmalıklar ile çare bulundu. Tüm teknolojik aletler hep bu risale denen pislik ile bulundu.

Bu yüzsüzler insanların nereden geldiklerini düşünmesini falan istemezler. Bunlar sadece insanları bu arap putunun yarattığını düşünmesini isterler. Nereden geldiğini düşün ama sonunda bulduğun sadece ve sadece bu 9 yaşında kızlar ile yatan muhammedin söylediği allahı bu. İşte bunların düşünme sistemi bu.

Böyle düşünen, böyle düşünülmesi gerektiğini söyleyenler tabityki medeniyete karşıdırlar.

Bu kadar kelli felliden kasıt önce sizin gibi bir ayet mealiyle bir uyduruk hadisle dinden çıkmayan

sizin sorduğunuz en zor soruy da cevap yetiştiren forumun dindarlarıdır ki metin duruşları sizi hayrete düşüryor

Yorumsuz bırakıyorum çünki yorumlarsam kendime ceza vermek zorunda kalacağım.

sonra bu ülkenin hakiki 100binler dindarları sonra bugün tümdünyada yaşayan 1.5milyar müslüman

sonra bugüne kadar yaşamış milyonlarca dahi evliya ulema müfessir muhaddis gibi zevatı aliye

sonra 124bin enbiya ve onların etbaları gelir

Amin.

"Evet hakiki dinsiz düşündüğü zaman dünyada da bir cehennem hayatı yaşar ancak

bunu düşünmek hergün cehennem hayatından farksızıdır"

cevapla pls

Bir Ateist öldükten sonra hiç kimsenin acı işkence çekmeyeceğini bilirse neden mutlu olmasın?

Sen nasıl mutlu oluyorsun diye soruyoruz, baban göğüsleti tomurcuk gibi kızlar cennette kovalarken, veya kızının kocası. Bunları düşünmek seni mutlumu ediyor? Onları seyredeceğini düşünmek sana mutluluk veriyor demek.

Ondan sonrada birileri size sapık dese kızıyorsunuz.

Veya annen kızın kardeşin sevgiklerinden bazıları bir yerlerde bir hata yaptı çünki tüm sevdiklerin cennete gidemez. sen cennete anan cehenneme gitti orada sonsuza dek işkence çekecek bumu sana mutluluk verecek? tekrar ediyorum daha burada annan kız kardeşin kızının cennet hayatlarından bahs etmek istemiyorum ama istersen açarız.

Sitelerde Paylaş

Şu dinlerin anlattıkları zırvalar ne kadar ürkünç görünüyor değil mi, kan vahşet ve bilimum iğrençlik dolu bir yer; 'Cehennem'...

Aslında biliyor musunuz 'Cehennem' o kadar da korkutucu bir yer değil, hatta ben bu yeri biliyorum gördüm, orda bulunan İnsanları da tanıdım. Pek şikayet etmezler, hatta 'Cehennem sayesinde geçiniyoruz' derler...

Şimdi biraz Tarih biliminden bahsedelim ve şu; 'Cehennem' nedir, ne değildir öğrenelim.

Arapça'ya 'Cehennem' olarak geçen kelime Judea'da bulunan 'Ge Hinnom Vadisidir'.

Yahudilerin haftalık olarak çöplerini toplayıp götürdükleri, ateşe verip yaktıkları ve pisliklerden arındıkları bir vadidir Ge Hinnom. Bugün ki Israel sınırları içerisinde Jerusalem kenti civarında bulunan ve 25 metre derinliğindeki Ge Hinnom vadisi; Yahudiler tarafından 'Çöplük Müzesi' olarak sergilenmektedir. İsteyen gidip görebilir. O kadar sevimli bir yerdir ki, burada yerleşim birimleri kurulmuş, sıradan halk o bölgede yaşam alanı oluşturmuştur.

Buyrun eğer görmediyseniz ve halen korkulu rüyalarını görüyorsanız, hayalliyorsanız ben size Cehennem'i göstereyim, malum 'öbür tarafta(!)' göremeyeceksiniz çünkü olmayana ergi metodu Azot döngüsünde işlemez...

http://farm2.static.flickr.com/1225/525400...48bbe3f.jpg?v=0

Şimdi gelelim şu islam zırvalarına...

Bir Tanrı hayal edin, İnsanları sınıflandırarak yaratıyor... olasılık dahilinde(!)

Bir Tanrı hayal edin ki İnsanların geleceğini bilebiliyor... son derece normal(!)

Bir Tanrı hayal edin ki İnsanların hangilerinin iman edeceğini ve hangilerinin etmeyeceğini kendisi 'zaten' belirlemiş yaratmadan önce... oldu da bitti(!)

Bir Tanrı hayal edin ki 'Öbür Dünya(!)' adında bir mekan kurmuş ve ölen İnsanları oraya gönderiyor... enteresan(!)

Bir Tanrı hayal edin ki...

Bir Tanrı hayal edin ki Hırsız ve Arsız... aynı zamanda Lamer birazda Warez. Kalkıp Yahudilerin 'Ge Hinnom' vadisini kendi yarattığı(!) hayali 'Ge Hinnom' a kopyalamış, tıpkı Israel'deki gibi orada da 'çöpler' yakılıyor. Yahudi temizlik görevlileri gibi bekçiler dikmiş vadisinin başına. Aynı zamanda tıpkı Israel'deki gibi bu Ge Hinnom'da 'kat kat'...

Cehennem aynı Cehennem...

Ateş aynı Ateş...

Çöp bile aynı Çöp...

hatta Tanrı bile aynı Tanrı...

Masallar aynı Masallar... Tıpkı Yahudi eskatolojisi gibi...

Ama Yahudiler bile 'Bu kadarı da fazla !' diyerek Talmud'da bu 'Ge Hinnom'u' yalanlamış...

Bu Tanrı işi bilmiyor, bu kadar da sallanmaz demiş...

O halde seni cahil müslüman ! mercimek beyninle ve kör gözlerin, kapalı algın ve fizik dışı mantaliten ile kimi kandırmaya çalışıyorsun 'GE HINNOM !' diye...

Sitelerde Paylaş

bu islamın allahı (muhammed) milleti inandırmak için tehdit eder küfreder, yine inandıramayınca da, "bana inanmayacaklar da olacaktır, bana inanmayan insanlar da yaratacağım, bu da benim hikmetimdir" diyerek karizmayı kurtarmaya çalışır... ama yemezler...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...