Jump to content

Recommended Posts

kactir dikkat ediyorum, bircok kisi nasil ateist olusunu, inanc degistirdigini anlatmak icin topic aciyor, veya herhangi bir topicte nasil inanc degistirdigini dile getiriyor..

dusuncem odurki, uyelerin inanclarinin nasil degistigini, kendilerini nasil gelistirgini anlatmalari icin özel bir bölum olmasi guzel olurdu.. bircok uyenin orda gecmisini yazmasi, nelerden etkilendigni dile getirmesi foruma bilgi acisindan yarar saglicaktir diye dusunuyorum..

ateist cafede uygun olabilir bu bölum..

tarihinde Joosef tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

kötu bir benzetme jadi :acute:

orasi tam anlamiyla iman forumu, ama burasi öyle degil.. buraya kimse iman etmek icin gelmiyor, iman i sorgulamak icin geliyor..

inancsizliga, veya inanc degisimine etken olan nedenler bircok kisiyi ayni derecede etkileyebilir diye dusunuyorum, bu yuzden bu bölumun foruma bilgi acisindan katki saglicagni söyledim..

Sitelerde Paylaş

seni anliyorum jadi, ama ben anlatamiyorum sanirsam..

hristiyan forumlari iman edenlerin oldugu forumlar.. orda gercek veya yalan diye tartisilmaz, iman edilir..

ama burasi ateistforum, neyin dogru olup olmadiginin sorgulandigi forum.. arada koca bir fark var..

ve bu sadece bir öneri, uyelerin cafede baslik acip veya topiclerde gecmislerini anlatmalari yerine bu bölumde yazmalarinin daha uygun oldugunu dusundum..

ayrica hristiyan forumlara nasil uye oliyorsun, ben uye oldugumda yazilarimi asmiyorlardi.. <_< karsi bir göruse kapaliydilar, hristiyan olanlarin katilabildigi forumlar bunlar genelde.. forumun kurallarindada bunu belirtmislerdi zaten..

tarihinde Joosef tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
kactir dikkat ediyorum, bircok kisi nasil ateist olusunu, inanc degistirdigini anlatmak icin topic aciyor, veya herhangi bir topicte nasil inanc degistirdigini dile getiriyor..

dusuncem odurki, uyelerin inanclarinin nasil degistigini, kendilerini nasil gelistirgini anlatmalari icin özel bir bölum olmasi guzel olurdu.. bircok uyenin orda gecmisini yazmasi, nelerden etkilendigni dile getirmesi foruma bilgi acisindan yarar saglicaktir diye dusunuyorum..

ateist cafede uygun olabilir bu bölum..

Ateistcefede böyle bir konu sabitlendi, bilginize.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...