Jump to content

Tanrı zaten var mıydı?...

Recommended Posts

• İleti 139
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Cennet cehenneme tipe göre mi alacak demişte allah..

Bende diyorum ki zaten cehennemlikse Allah ne diye depremle cezalandırıyor? Ya da selle. Bunun tiple ne alakası var..

Ha bir diğeride. Diş ağrısı, çürüğü ve göz bozukluğu ile ne gibi bir imtihan oluyor?

Evren mükemmel değildir...

Sitelerde Paylaş
Cennet cehenneme tipe göre mi alacak demişte allah..

Bende diyorum ki zaten cehennemlikse Allah ne diye depremle cezalandırıyor? Ya da selle. Bunun tiple ne alakası var..

Ha bir diğeride. Diş ağrısı, çürüğü ve göz bozukluğu ile ne gibi bir imtihan oluyor?

Evren mükemmel değildir...

depremlerde sellerde senin sabrını bu durumlarda kime sığındığını görmek ister allah...

Sitelerde Paylaş
arkadaşlar bırakında tartışmayı didişmeyi herkez kendinden sorumlu hepimiz allaha hesap verecez o zaman kim kimi tanır orda belli olacak çünkü onların ne yaptığını biz bilmiyoruz onlarda bizim sadece kendi çıkarımız için allaha kul olduğumuzu sanıyorlar

bu arkadasların düşüncelerini bilerek senin nasıl olsa onlar hesabını verirken görecekler demen yanlıs volkan bilerek sorumluluğu üstüne alman demektir bu... 1 2 3 pes edene kadar ısrar et anlat

Sitelerde Paylaş
Sen mi sıkıştıracaksın beni :lol: :lol:

Ben sadece duvara konuşmayı sevmem okadar.

foruma bakdığımda kurandan bir ayet yazıyorsunuz kelimeleri yazıldığı gibi anlıyorsunuz ve bunu bize açıklayın diyorsunuz soru üstüne sorularla karıştırıyorsunuz...

sorma sırası bizde biz soruyoruz ama cvp alamıyoruz nedense :)

sizin ayetlerinizde yok ki onları ele alarak soru yoneltelim mecbur yaşantınızı ele alıyoruz.

Sitelerde Paylaş
foruma bakdığımda kurandan bir ayet yazıyorsunuz kelimeleri yazıldığı gibi anlıyorsunuz ve bunu bize açıklayın diyorsunuz soru üstüne sorularla karıştırıyorsunuz...

sorma sırası bizde biz soruyoruz ama cvp alamıyoruz nedense :)

sizin ayetlerinizde yok ki onları ele alarak soru yoneltelim mecbur yaşantınızı ele alıyoruz.

bUKADAR SALAK OLMAZ BİR İNSAN YA!!!!! :blink: :blink: :blink:

sana soruların cevabını veriyoruz ama anlamıyosun lafı birz dolaştırıp aynı şeyi tekrar soruyosun.

Üstelik soruların okadar saçma ki cevap verme zahmetinde bulunduğum için bana tapmalısın........

Nicke bak: ''gedeöğreteyim'' biz geçtik o yollardan sen gitteöğren....

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...