Jump to content

Tanrı zaten var mıydı?...

Recommended Posts

• İleti 139
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

bu akşamın starı volkandı mutlulukta ekleninde süperstar oldu..:lol::lol:

Die35 de gelince tam oldu.Gurup kurun siz...

Heriflere vermişler gazı ateistler geri zekalıdır cahildir diye.Onlar da gelmiş saçma sapan şeylerle tövebe ettirmeye çalışıyolar.

İnsan önce bi kendi bağnazlığından tövbe eder be....

tarihinde NiHiL tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
AAAA olmadı şimdi böyle birşeyi kimse düşünemez. Ama ben sorumun cevabını rica ediyorum çünkü eğer birşeyi reddediyorsanız muhakkak antiteziniz de vardır bunu öğrenmek istiyorum sadece

Öyle bir zorunluluk yoktur.

Canım istediği için reddebilirim.İstersen başka bir dinin tezini de kabul edebilirim

istersem bilimsel tezleri kabul ederim istersem hiçbirini etmem.

Sitelerde Paylaş

ARKADAŞKLAR GERÇEKTEN YANİ O ZAMAN ALLAHA ULAŞMAYI DİLESENİZE O ZAMAN ALLAHIMIZIN NİMETLERİNİ NASIL OLDUĞUNU VE BİZLERİ NE KADAR SEVDİĞİNİ BİR BİLSENİZ BİLİNKİ BİZLE RABBİMİZİN EN GÜZEL VARLIĞI İNSANLARIZ RABBİMİZ İSTESEYDİ BÜYÜK BİR HAYVAN YARATIR HEPİMİZ YER VE HEPİMİZ NEREYE KAÇACAĞIMIZI ŞAŞIRIRDIK DEMEK OLUYORKİ BİZLER EN GÜZEL VE RABBİMİZİN EN GÜZEL YARATIĞIYIZ

Sitelerde Paylaş

ben evren kusursuzdur demedm müslümanların evren kusursuz olayına madem ksurusuz madem bu derece kusursuz şey kendi başına oluşmaz bu evreni yaratacak kadar muhtşem bir tanrı nasıl tek başına oluşur dedim... yanıtlayamıyorsanız başka yerlere çekmeyin soruları da değiştirmedim al anlamadıysanız ya da anlamamzlıtkan geliyorsanız tekrar sorayım

alchollica nın notu: evren kusurlarla doludur...

sizin dediğinze göre evren kusursuz ve uyum içersinde bu kusursuzluk ta ve muhteşemlikte bir evreni mutlaka biri yaratmıştır zaten var o olamaz.. diyosunuz yaa soru da diyo ki bu uyum ve düzen içersidneki bu muhtşem şeyi yaratabilecek düzeyde muhteşem bir tanrı nasıl zaten var oluyor nasıl kendi kendine oluşuyor...

soruya bi cevap yok hala allahı içinde bulursun allah şudur budur saçmalıkları...

Sitelerde Paylaş

Eğer birşeyi körükörüne reddediyorsanız işte o noktada bir problem vardır... İnsan düşünebilen akıl sahibi bir mahluktur......varoluşunu araştırma ihtiyacı hisseder. Sadece karşısındakine muhalif olmak için ipe sapa gelmeyen cevaplar vermez. Ben sizin de öyle olmadığınızı düşünüyorum. Sebebini bilmediğim bir tepkiniz var olaya açıkçası bunu merak ediyorum. Dalga geçmek yakışmaz ben buraya kavga etmeye gelmedim değerli kardeşim

Sitelerde Paylaş
BASAKBİL KARDEŞİM SENDE BANA TAKTIN KAFAYI YAAAAAAAA BİRDE BENLEN UĞRAŞMASAN OLMAZMI BİRAZDA ARKADAŞLARIMIZ SİZE SORU SORUYOR CEVABINI YAZMIYORSUNUZ

YOK ÖYLE DÜŞÜNME NEDEN KAFAYI TAKAYIM..SEN GERÇEKTEN İNANILMAZ DÜŞÜNCELERE SAHİPSİN DİĞERLERİ SENİN KADAR DÜŞÜNEMİYOR..

SORU NEYDİ KAYNADI GİTTİ BU ARADA..

TAVUKMU YUMURTADAN YUMURTAMI TAVUKTAN SANIRIM ÖLE BİŞEYDİ..AMA BEN ARTIK ÇIKIYORUM SENİNLE AYDINLANDIM VOLKAN İYİ GECELER..

Sitelerde Paylaş

Gelde öğreteyim depremlerde alnı secdeden inmeyenlerde mort oluyor. Camilerin minaresi iniyor. Bu Allah sabır denemesi için başka bir yol bulamamış mı? Senin gibi depremin Allah ın sabır denemesi olduğunu düşünen salaklar yüzünden binlerce insan ölüyor be..

Bak Japon öyle mi düşünüyor.. Japon Allah ın bu sabır denemesini alt edip Allah ı madara etti. Sen hala ne diyorsun yaw..

Diş çürüklerinin ve göz bozukluklarının sabırla, imtihanla olan alakasını dememişsin bu arada...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...