Jump to content

Uye Resimleri

Recommended Posts

• İleti 110
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Avşar'ın sporculuk dönemlerinden bir kare.

Sene 1996, aylardan Mayıs.

Atlanta Olimpiyatları için hazırlanan Avşar, duruşu ve fiziği ile ne kadar kendine güvendiğini bizlere açıkça gösteriyor :huh:

:lol::lol::lol:

20080304_2_1204649291_39f7.jpg

tarihinde Chayanist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 1 year later...

unutmusum bu topigi, yeniden canlandirmakta fayda var.. baya zaman gecmis, degisen cok insan oldu..

mesela hallac in saclarindan pek eser kalmadi, berberde fön cektirirken.. ( bu tutkusunu, aliskanligini birakamamis..)

11172006105127PM.jpg

buda emekliye ayrilan swan ögretmenin köydeki cocuklara gönullu egitim verirken, tenefus vakti cektirdigi bir resim.. ( elindeki deynege dikkat.. ) :lol:

kadin.jpg

buda jadinin resmi, albatross okadar cabalamasina ragmen, jadi resmini asmamisti.. bende jadinin facebooktan resmini alip buraya asiyorum.. cogu uyeninde merakini gidermis oluyorum böylece.. :lol:

19.jpg

bu resimde macc in kucuklugunden bir kareden alinmistir, daha kucucuk yasta su delikanliliga bakarmisiniz, polislere meydan okiyor, o kocaman kaslarini göstere göstere :lol: :lol:

delikanli-cocuk.jpg

buda katil_peygamber lerin son yemegini ( kurbanini) yedikten sonra cekilmis bir resmi.. agzindaki kanun kurumadigina dikkat edin.. :lol:

sonucxs3.jpg

Sitelerde Paylaş

az kalsın bu adam fotomu nerden buldu diyecektim ama iki teknik hata ile sıyrıldım

1- Ben bu kadar fotojenik değilim

2- Berbere gitmem kendi işimi kendim görürüm :)

Ek olarak 3- Bu kadarda güzel değilim :)

tarihinde hallac01 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
heeee, abiler dersden sonra iki oynayıver de neşemize bulalım derlerdi.

ben de daha da neşelensinler diye oryantale heves etmiştim.

o günlerden bu resim, daha pek toyum.

:fool:

nur cemaatinde kadinlarin pek önemi yok bilirsin, erkeklere meraklidirlar.. pacayi zor siyirmissin :lol: :lol:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...