Jump to content

Uye Resimleri

Recommended Posts

• İleti 110
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Herhalde foruma eşsiz fikirlerinle çok kıymetli katkılar yaptığın gibi yanlış bir izlenimine kapıldığından başkalarını nereye ne yazdıkları konusunda yargılama hakkını kendinde görüyorsun. Bu forumun içine eden iki kişi varsa biri sensin diğeri de queenofhearts. Türkçe konuşmak ve yazmaktan aciz olmanızı bir tarafa bırakalım, düşünce namına da bir katkınız yok. Senin yaptığın trollüklere falan hiç değinmeyeyim.

ancak bir ruh hastası şu foruma yazan birinin imlayı bilmediğini iddia edebilir

bravo hayatım

queen kadar taş düşer inşallah başına asturcannn

sen gibi global bir liboş olmadığımız için kızma hayatım

eski atatürkçüsün sen!!!!!!!!!!!!

kendi forumun iş yapmıyo galiba nefret ettiğin yere geri mi döndün

tarihinde queenofhearts tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hangi konuyu saptırmışım? Akhenaton ırkçılık yapınca konuyu saptırmak olmuyor da ben onu eleştirince mi konuyu saptırmak oluyor? Bu başlıkta da aynısı oldu, konuyu ben açmadım, tartışma başladıktan sonra da CEBrail adlı arkadaşın itirazını haklı görüp tartışmayı uzatmama yönünde bir çağrı yaptım. Senin daha ne olup bittiğinden haberin yok. Aç bak, mesajlar zaten zaman sırasına göre.

Olayın yaşla falan da ilgisi yok, ben kimseyi yaşı vs. üzerinden yargılamam, ki zaten ben de foruma geldiğimde senin yaşındaydım.

Derdin öğrenmek olsa senin gibi düşünmeyen herkese saçma saçma yazılarla saldırmazdın. Geçen lex senin dünya görüşüne uymayan bir şeyler yazdı diye nasıl sinir krizi geçirdiğini bir hatırla. Yok şeriat gelsin de kafanı kessinler, yok bilmemne. Bu mu öğrenmek isteyen insanın tavrı? Ben üniversite öğrencisiyim, her gün gerek burada gerek akademik hayatımda gerek başka yerlerde bir sürü yeni bilgi ve fikir ile karşı karşıya kalıyorum, ve arada görüşümü değiştiriyorum. Her konuda kesin haklı olmadığımın bilincindeyim, o nedenle de diğer fikirlere temkinli yaklaşıyorum. İyi niyetli olduğun konusunda samimi isen sen de aynısını yaparsın.

O kadar da değil. Sen benim hayatımda aldığım nick kadar nicki bir günde almıyor muydun? Beni yine şartlar zorluyordu, yazmam engelleniyordu da yeni nick alıyordum, ya sen? Benim atılmalarım da hiçbir zaman hakaret vs. sebebi ile olmadı bu arada, forumun işleyişi hakkındaki fikir ayrılıklarından atıldım. Düşünce suçu! :D Forumdan atılmamak erdem değil, hatta bazı durumlarda atılmamak haksızlığa karşı sesini çıkarmama anlamına geleceğinden erdemsizlik bile sayılabilir. Bir nickim hiç anlaşamadığım bir insan olan Freddie'yi haksızlık olduğunu düşündüğüm bir durumda savunduğum için yandı mesela. Forumda eğlenmek de yasak değil, ben siyaset tartışırken falan da eğleniyorum mesela, mizah başlıkları falan da var; ne olup bittiği belli ki seni biraz aşıyor.

Queen'in sorunu bilgiden önce tavır ve üslup. Daha geçen gün İllegal'e o ona hiç hakaret etmediği halde sayısız hakaret savurdu, tartışmaya da fikri olarak en ufak katkısı olmadı. Bilmemek değil öğrenmemek ayıp derler ya, cahil cesareti ile millete saldırmak, yaftalamak çok daha ayıp.

Bu arada bana bir sürü insan gerek burada yazdıklarımı, gerek inspeak'te konuştuklarımı beğendiğini, düşüncelerimden faydalandığını vs. belirtti.

Neyse, zamanıma daha fazla yazık etmeyeyim, film falan izleyeyim.

canımın için bir nurcu bana nurculuğu yanlışlarsan cehennemliksin derse ben elbette o öküzlüğe öküzce cevap veririm

ayrıca sen bende ne zaman erkek argosu gördün????????

ne fikri :blink:

hangi fikir :blink:

kürt saidi yanlışlarsan cehennemliksin :blink:

liboş nurcu işbirliği

şak şak şakkk

Sitelerde Paylaş

Astur,

Film ve dizileri iyi kalitede indirip izlediğini söylemişsin.

Nereden indiriyorsun?

Bir de bana müzik indirip kendi müzik arşivime taşıyacağım bir site gerekiyor.

Yardımcı olursan sevinirim şekerim.

Ha bu arada, vereceğin siteler beleş olursa iyi olur.

Herkes sen gibi burjuva çocuğu değil. :)

Sitelerde Paylaş

Astur,

Nereden indiriyorsun?

www.sharebus.com'a takıl; dizi, film, müzik vs. inanılmaz bir arşiv var o sitede. Aynı filmin farklı kalitelerde sununmları da oluyor, hatta sana bir kıyak daha çekeyim orada mave diye bir üye var onun sunumlarını kaçırma, hem paylaştığı versiyonlar iyidir hem de aynı filmi 6 siteye falan atar, premium hesap kullanmadan paralel indirebilirsin. Rapid premium alırsan en rahatı tabii, bir sinema bileti alacağın paraya 1-2 aylık premium hesap alabilirsin.

Sitelerde Paylaş

Astur,

Nereden indiriyorsun?

Ben biliyorum. Ama sana söylemem.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...