Jump to content

Sorun yok istila var

Recommended Posts

Anayazını altına imzamı koyuyorum.

atsızcılar sitesinin yanından bile geçemez o,

işte gerçek ırkçılar burada:

''http://www.atsizcilar.com/forum/''

forumdaki özlü sözler:

''Türk olmayanlar konusunda görüşümüz bellidir. Uzaylı olmaları bir şey değiştirmez.

Merhaba dünyalı biz dostuz deseler de "Türkün Türkten başka dostu yoktur" kefereler deyip tokat delisi etmeliyiz.''

''Türk ırkından olmayan herşey bizim düşmanımızdır.İster uzaylı olsun ister insan.Ebedi olan tek şey Türklüktür...''

ulu türkçüler kimmiş arkadaşım sahtedir onlar,burada gerçek ırkçılık kanı taşıyan orjinal vatandaşlarımız varken onlara ne oluyor. :)

Sitelerde Paylaş
  • 11 months later...

Bu durumdan kim rahatsız oluyorsa, bu rahatsızlığını slogan ve fiili şiddet üzerinden göstermesin. Bu şekilde haklıyken haksız konuma düşer. Ama bireysel ve demokratik tercihlerimizi kullanarak tavır koyarsak bu ırkçılığa girmez. Kimse de birşey diyemez. Mesela ben alışveriş yaptığım esnafa, dükkanlara, pazarcılara vs. dikkat ediyorum. Çünkü bunlar para kazanıp palazlandıkça, memleketlerinden hemşerilerini, akrabalarını da dolduruyorlar yaşadıkları yere. Sonra da etnik çeteler, lümpen mafyözler türüyor. Ayrıca siyasi tercihlerde de buna dikkat ediyorum. Mesela oy verdiğim partinin benim yaşadığım yere koyduğu belediye başkan adayı Bitlisliydi. Bunu görünce başka bir partiye oy verdim. Bu ne yahu? Adamın memleketinde partinin oyu %0,1 iken gelmiş bir de burada beni yönetmeye kalkıyor. Sen önce kendi memleketinde oyları arttır. Bir batılı oraya gitse, değil başkan seçilmek, rahatça dikkat çekmeden barınamaz bile. AKP'de de durum farklı değil. "Milli" eğitim, sanayi, tarım, ekonomi, iç işleri gibi en önemli bakanlıklar kimlere verildi, başbakanı yönlendiren başdanışmanları kimdir nerelidir bir inceleyein. Adamlar bölgecilik, hemşericilik konusunda cin gibi ama buradakiler safça uyuyor. Uyandırmak, bilgilendirmek lazım. Yosa kendi yurtlarında parya olacaklar.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...