Jump to content

İnsanliga zarar veren din

Recommended Posts

Müslüman bir ülkede yaşadığımdan en çok yok edilmesi gereken dini islam olarak görüyorum. Dini herkes kendi içinde yaşasa, dinlerde ıvır zıvır olmasa benim dinlere diyecek birşeyim olmaz. Adam inansın, ama ne bana zarar versin, ne kendisinin birşeyleri öğrenmesine engel olsun, ne de ülkesine iyi yönde katkıda bulunmasına... Beyinleri yıkanmasın...

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar din gereklidir nedenmi?

yarısı cahil eğitimsiz olan bir toplumda eğer din olmassa insanları zaptedemessiniz.ayrıca kapital sistemin egemen oldugu dünyamızda sömürülen kesim vardır ve var olaacaktır eğer siz bu cahil ezik sömürülen kesimi din ile afyonlamassanız isyan çıkar.ne zaman toplumun tamamı eğitiml olursai gerçekten insan gibi yaşarsa ozaman dini kaldır çöpe at gitsin hiçbirşeye yaramaz.ama şu an bu mumkun değil dini yoketmek bu ulkenin sonu olur

tarihinde diyalektikmateryalizm tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

din içgüdüler gereği gereklidir ateist bir mantıkla değerlendirdiğimizde hiçbişey boşuna evrimleşmiyo ortaya cıkmıyo demekki içgüdülerimiz bir bilinç eseri var tanrıya inanma içgüdüsü, burda tüm dinlerin değil içgüdülerimizi istismar ederek kötü şeyler (cennete gitmek için) yaptıran dinlerin imha edilmesi gerekiyor ,yoksa doğayı sevin hayvanları sevin koruyun gibi emirleri şartları olan yararlı güzel dinlerde var hepsini aynı (islam yahudilik hritiyanlık) kefeye koyamayız

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...