Jump to content

Lenin avatarı yasaklansın

Recommended Posts

• İleti 64
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

hitler avatarı yasak güya ben hala kullanıyorum :D

Bir kaç iri yarı adam, adamın birini karısıyla beraber kırlık bir yerde yakalamışlar. Adamın güzelce bir dövdükten sonra, elini ağzını bağlayıp, bir tarafa atmışlar, çevresine bir çember çizip, "buradan dışarı çıkacak olursan keseriz ona göre" deyip, kadına sırayla tecavüz etmişler. İşlerini bitirdikten sonra da çekip gitmişler..

Adam, karısı gelip elini ağzını çözdükten sonra, "tam üç defa ayağımı dışarı çıkardım, ruhları duymadı" demiş..

Birden aklıma geldi nedense..

Sitelerde Paylaş

Bir kaç iri yarı adam, adamın birini karısıyla beraber kırlık bir yerde yakalamışlar. Adamın güzelce bir dövdükten sonra, elini ağzını bağlayıp, bir tarafa atmışlar, çevresine bir çember çizip, "buradan dışarı çıkacak olursan keseriz ona göre" deyip, kadına sırayla tecavüz etmişler. İşlerini bitirdikten sonra da çekip gitmişler..

Adam, karısı gelip elini ağzını çözdükten sonra, "tam üç defa ayağımı dışarı çıkardım, ruhları duymadı" demiş..

Yoldaşım senin bu zekiliğine hastayım.Davamızda senin gibi insanların olması ne güzel.

Sitelerde Paylaş

İşbirlikçi ludwig sana gelince; Lenin avatarı engellenirse forum karışır.İç savaş çıkar.Sen üyeleri birbirine düşürüp dış güçlerin amaçlarına ulaşmasınımı istiyorsun?Lütfen bölücülük yapma.Lenin avatarı engellenemez.Hatta Lenin avatarı engellenez değil, engel tanımaz diyorum.

Sitelerde Paylaş

ahahaha hakkaten ya tam oturdu :lol:

bende bi halt becerdiğimi sanıyodum :D

Sitelerde Paylaş
Lenin Stalin avatari forumun kurallarina ters düsmüyor.

SAYGILAR

bence hitler ters düşüyorsa onlarda düşmeli.O zat'ların katil profil emirlerini değil eğer politik ideolojiler konuşulcaksa ve o kişileri benimseyen kişiler avatarlarını koymalıdır..Bu yaptığınız politik ayrımcılıkdır...Eğer bu denli olursa benim avatarım'da kural dışı pek ala Martin Luther'de Luthercilik akımı için katoliklerle çok dövüşmüşdür....

Sitelerde Paylaş

12-) Avatar, imza ve üye resmi olarak ırkçılık, terör ve terör örgütleri, siyasi partiler ile

ilgili amblem ve fotoğraf kullanılamaz. Bu tür resimleri kullanan üyeler resimleri kaldırmaları yönünde uyarılır, uyarıları dikkate almayan üyeler forumdan uzaklaştırılır. Siyasi partiler Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'na uygun olarak kurulmuş meşru kuruluşlar olmasına rağmen, Ateistforum'da herhangi bir partinin propagandası yapılamaz ve forum bu amaç için kullanılamaz. Bu bağlamda Ateistforum'un politika amacıyla kurulmuş bir forum olmadığının hatırlanmasında yarar bulunmaktadır.

http://forum.ateizm2.org/index.php?showtopic=7

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş

ludwig bazen sivri laflar eden birisi ama çok bilgili ve donanımlı burasını es geçmemek lazım çoğumuz ona bir iki numara küçük geldiğimizden bazen sinirleniyor tabi bence ondan faydalanmak gerek

Sitelerde Paylaş
Ludwig sonu ''yasaklansın''la biten bir fiil cümlesi bir liberale yakışıyor mu?

Liberalizm ne zamandır politik yasaklara bel bağladı?

Burası bir forum, özel mülkiyet; burada bir şeyin yasaklanması kimsenin hapse atılmasına falan sebep olmaz hem. Forumu belli bir seviyede tutmak için çeşitli yasaklara ihtiyacımız var.

Bu arada Liberalizmde de tek tük yasaklar vardır, şiddete teşvik eden konuşmaların düşünce özgürlüğü kapsamında görülemeyeceğini düşünen birçok liberal de var.

Sitelerde Paylaş
12-) Avatar, imza ve üye resmi olarak ırkçılık, terör ve terör örgütleri, siyasi partiler ile

ilgili amblem ve fotoğraf kullanılamaz. Bu tür resimleri kullanan üyeler resimleri kaldırmaları yönünde uyarılır, uyarıları dikkate almayan üyeler forumdan uzaklaştırılır. Siyasi partiler Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'na uygun olarak kurulmuş meşru kuruluşlar olmasına rağmen, Ateistforum'da herhangi bir partinin propagandası yapılamaz ve forum bu amaç için kullanılamaz. Bu bağlamda Ateistforum'un politika amacıyla kurulmuş bir forum olmadığının hatırlanmasında yarar bulunmaktadır.

http://forum.ateizm2.org/index.php?showtopic=7

SAYGILAR

Bu kuralları okumadım şayet resmi lafı olmasa...Gayri resmi olarak kaldıralabilirdi . Teşekürer.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...