Jump to content

Lenin avatarı yasaklansın

Recommended Posts

lenin zamanında bize yardım etmiş yiğidi öldür hakkını ver sağolsun varolsunda yaptıklarını silemeyiz malesef,

bu yüzden hitleri yasaklayan leninide yasaklamalı

Sitelerde Paylaş
  • İleti 64
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Abartiyorsun. Irkciliga yasak var. Git tekrar oku. Hitler irkcilik yapmistir. Stalinle hata yapmis olabilir ama irkci degildi. Ikisini ayni kefeye koymak sacmaliktir.

SAYGILAR

http://en.wikipedia.org/wiki/Stalin%27s_antisemitism

Sitelerde Paylaş
Bu simulatif yaklaşımındır benim için Hitler soykırıma giden ırkçıdır, Stalin soykırıma gitmeyen bir ırkçıdır al birini vur birine. İkisi de olmamalı siyasetten uzak bir forum diliyorsak.

Saygılar tabi ki.

Gitmez olur mu, Holodomor var, Kırım Tatarları'nın sürülmesi var, Volga Almanları var vs.

Sitelerde Paylaş
Yöneticiler karar verecektir zaten. Bu forum herkesin istedigi gibi olmaz. Bence su an sorun yok.

SAYGILAR

Herkesin istediği olmayacak forum kurallarının dediği olacak. Kuralları siz koyup kendiniz uygulanmasına engel olursanız kural koymanın ne değeri var. Stalin'i sevebilirsin Rochader ama burada apaçık bir kural ihlali var.

Saygılar. :)

Sitelerde Paylaş

http://fcbcapparel.com/Viva.php Böyle bir avatar da olabilir :D

Şaka bir yana, avatarlarla ilgili kural ne ise şuraya açıkça yazılsın, tutarlı bir çözüm bulunsun. Ya bahsi geçen tüm avatarlar yasaklansın, ya da hiçbiri yasaklanmasın.

Sitelerde Paylaş

yasaklanırsa bu insanların karılarını sülalesinden bi insanı koyabiliyoruz arkadaşlar ben eva braun u koyabiliyordum :D

hitler99.jpg

baby-hitler.jpg

F_200705_May07ed_img_39143a.jpg

young-hitler-tn1251397858.jpg

malumunuz hitler avatarları yasak,yukarıdakiler caiz mi ? hepsi hitler.

hitler amma karizmaymış ilk resimde,karı kız hasta olmuyoduysa lisede neyim buna :D

tarihinde Vahşi Diktatör tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bende Nihal Atsızın fotosunu koycam olur mu?

:lol::lol::lol:

img64.imageshack.us/img64/2167/hnahw4.jpg

Yağmur Oğlum! Bugün tam bir buçuk yaşındasın. Vasiyetnameyi bitirdim, kapatıyorum. Sana bir resmimi yadigâr olarak bırakıyorum. Öğütlerimi tut, iyi bir Türk ol.

Komünizm bize düşman bir meslektir. Bunu iyi belle. Yahudiler bütün milletlerin gizli düşmanıdır. Ruslar, Çinliler, Acemler, Yunanlılar tarihi düşmanlarımızdır.

Bulgarlar, Almanlar, İtalyanlar, İngilizler, Fransızlar, Araplar, Sırplar, Hırvatlar, İspanyollar, Portekizliler, Romenler yeni düşmanlarımızdır. Japonlar, Afganlılar ve Amerikalılar yarınki düşmanlarımızdır. Ermeniler, Kürtler, Çerkezler, Abazalar, Boşnaklar, Arnavutlar, Pomaklar, Lazlar, Lezgiler, Gürcüler, Çeçenler içerideki düşmanlarımızdır. Bu kadar düşmanla çarpışmak için iyi hazırlanmalı. Tanrı Yardımcın olsun!

manyak lan bu adam kafayı yemiş :D

n52152694017_7176.jpg

zaten akli dengesi yerinde olmadığı resimdende belli.

japonlar düşmanızmış :D

öyleyse savaşa hazır olun samuraylar !!

kiaaaaaaa !!! :lol: :lol:

Sitelerde Paylaş
“ Yağmur Oğlum! Bugün tam bir buçuk yaşındasın. Vasiyetnameyi bitirdim, kapatıyorum. Sana bir resmimi yadigâr olarak bırakıyorum. Öğütlerimi tut, iyi bir Türk ol.

Komünizm bize düşman bir meslektir. Bunu iyi belle. Yahudiler bütün milletlerin gizli düşmanıdır. Ruslar, Çinliler, Acemler, Yunanlılar tarihi düşmanlarımızdır.

Bulgarlar, Almanlar, İtalyanlar, İngilizler, Fransızlar, Araplar, Sırplar, Hırvatlar, İspanyollar, Portekizliler, Romenler yeni düşmanlarımızdır. Japonlar, Afganlılar ve Amerikalılar yarınki düşmanlarımızdır. Ermeniler, Kürtler, Çerkezler, Abazalar, Boşnaklar, Arnavutlar, Pomaklar, Lazlar, Lezgiler, Gürcüler, Çeçenler içerideki düşmanlarımızdır. Bu kadar düşmanla çarpışmak için iyi hazırlanmalı. Tanrı Yardımcın olsun!”

Bunun çocuğu Yağmur naptı acaba onu çok merak ediyorum :lol:

Çok hastalıklı bir mektup :lol:

Atsızcılar ciddi ciddi okuyor bunu bir de :lol:

Sitelerde Paylaş

:D

ülkemiz için tehdit oluşturan düşmanımız japonlar:

Sensei%20-%20Neko%20Ashi%20Dachi.jpg

ula japonyanın ordusu bile yok adamlar saldıramazda savunamazda :D

bu kadarda salaklık olmaz bari klişe niyetine ermeniler yunanlılar amerikalılar en kötü fransızlar diyip bıraksaydı iyice saçmalamış.

tarihinde Vahşi Diktatör tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bunun çocuğu Yağmur naptı acaba onu çok merak ediyorum :lol:

Çok hastalıklı bir mektup :lol:

Atsızcılar ciddi ciddi okuyor bunu bir de :lol:

afrikalıları nerden duysun o :D

görse kürt zanneder andaval :fool:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...