Jump to content

Recommended Posts

• İleti 73
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bilgi güzeldir.Bilgini paylaştığın zaman daha da güzeldir.Bilginle karşındakini ezmeye çalışıyorsan,o bilgi bilki saadece sana zarar verir.:)

Böyle bir derdimiz yok.

hemen her başlıkya yazılarıma dalga geçer gibi uzaylı, 2012 kıl, tüy gibi ifadeler yazıyor bazı arkadaşlar. Bu tür bilgileri yazabildiklerine göre konu hakkında bilgi sahibi olmalılar. Bende en azından bilgilerimin yanlışlığını görmüş olurum. Kötümü. :)

Sitelerde Paylaş
İlgili ilgisiz her başlıkta tarafıma bu tür ifadeler yazan arkadaşı HODRİ MEYDAN' a davet ediyorum.

Sadece bu şahsiyeti değil, olur olmaz yerde yazan herkesi.

Bakalım kim ne biliyor görelim.

Hodrimeydan talebiniz tarafımca reddedilmiştir.Ayrıca hodrimeydan talebi Ö.M ile iletilir.Şova dönüştürülemez.

Her başlıkta ayağımın altında dolanıyorsun zaten.Gerek yok hodri meydana.

Sitelerde Paylaş
Hodrimeydan talebiniz tarafımca reddedilmiştir.Ayrıca hodrimeydan talebi Ö.M ile iletilir.Şova dönüştürülemez.

Her başlıkta ayağımın altında dolanıyorsun zaten.Gerek yok hodri meydana.

Başlıkta 2012 yazan sensin , bilmediğin konularda bir daha yazma, heleki tarafıma cambaza bak oynamak için hiç yapma.

Bunu bir kaç kişi daha yapıyor, her yapıldığında linki yazının altına koyucam, koyucam ki artık bir takım şeyler netleşsin.

Sitelerde Paylaş
Konu ne türklerin atası uzaylılar mı gene Akhenaton? Herkes bıktı bir sen bıkmadın 2012 gelse de kurtulsak senden bir halt olmayınca. :))

Kaos sende gir konuya. İstediğin yerden kopy/paste serbes.

2012 presesyon olgusuna bağlı bir tarihlemedir ve başlangıçtır, hani arada astro-fizikçilik yapıyorsunya, biraz bunlarıda araştır.

Sitelerde Paylaş

Hayatımda hiç copy/paste yapmam forumlarda çünkü her şeyi bilirim : ))) Bu tür yaftaları da en çok dinciler ondan sonra senin gibi faşistler söyler söylemlerinin saçmalığı yüzlerine vurulunca. Ha sende biraz da takıntı ve şizoid belirtiler var o psikiyatrinin konusu onlara danış :))

Sitelerde Paylaş
Yeri gelmişken sen de benim ayağımın altında dolanıyorsun...

Bu konuda ne yapacaz bilmiyorum...

Ben, sen beni muhattap almadıkça almamaya özen gösteririm.Sen beni muhattap almadıkça sorun çıkmaz.

tarihinde Alphabeta tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Hayatımda hiç copy/paste yapmam forumlarda çünkü her şeyi bilirim : ))) Bu tür yaftaları da en çok dinciler ondan sonra senin gibi faşistler söyler söylemlerinin saçmalığı yüzlerine vurulunca. Ha sende biraz da takıntı ve şizoid belirtiler var o psikiyatrinin konusu onlara danış :))

Popon yiyorsa HODRİYE iştirak edersin kaos. Fikirselde banlayıpğ arkamdan yazmakla olmuyor bu işler.

Bak burda küfürsüz hakaretsiz teke tek bölüm var.

Forum kim şizoid kim kıl , kim tüy görsün.

Bu arada senin şu Sosyal antropoloji yazına getirdiğim eleştiri sonrasında beni Fikirselde banlamıştın, istersen onuda alalım konuya. :)

Bilim ayatlerini herkes görsün değilmi, kendi kendine yaz, itiraz edeni banlamayla olmuyor bu işler. :D

Sitelerde Paylaş

Başlıkta 2012 yazan sensin , bilmediğin konularda bir daha yazma, heleki tarafıma cambaza bak oynamak için hiç yapma.

Bunu bir kaç kişi daha yapıyor, her yapıldığında linki yazının altına koyucam, koyucam ki artık bir takım şeyler netleşsin.

Ben senin yaptığının karşılığını verdim başlıktan bağımsız direk bana ateistçilik oynama diyen sensin yani kaşınıyorsun karşılığını alıyorsun.

Dediğim gibi sen de beni muhattap almadıkça sorun çıkmaz aramızda.

Sitelerde Paylaş

Sosyal antropoloji konussuna ufolarla ilgili alakasız bilgi yazarsan doğal olarak yazın çöpe gider banlayan da ben değilim :)) Neden sen sürekli çok önemli bilgiler verdiğini iddia ediyor sonra da banladılar beni diye yalana başvuruyorsun tribünlere karşı şov için o da psikiyatrik bir inceleme konudsudur. HgHodri meydan diyip bostan korkuluğu gibi boş boş dikilmekle olmaz bu işler ortada öne sürdüğün konu bile yok hodri meydan demekle tartıştım sanıyorsun :))

Sitelerde Paylaş
müreted cevap hakkımı kullanayım veya kaosun yazısını sil, yoksa yeni başlık açmak zorunda kalıcam.

beyimiz özelden böyle buyurmuş.

ateistforum babasının çiftliği yaa, istediği kadar başlık açar o.

ömrümü tükettin akhenaton.

başlık şimdilik tekrar açılmıştır.

Sitelerde Paylaş

uzaylılar düşmanımızdır,atsızcılar sitesinde ırkdaşlarımızın dediği gibi türk olmayan her varlık düşmanımızdır.

bu yüzden 2012'de uzaylıları tokat manyağı yapıcaz

dünyalı biz dostuz diyebilir kanmayacağız :D

neferkamin giyinip top tüfeğini alıp marduğu bekleyecek anlaşılan.

tarihinde Vahşi Diktatör tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Sosyal antropoloji konussuna ufolarla ilgili alakasız bilgi yazarsan doğal olarak yazın çöpe gider banlayan da ben değilim :)) Neden sen sürekli çok önemli bilgiler verdiğini iddia ediyor sonra da banladılar beni diye yalana başvuruyorsun tribünlere karşı şov için o da psikiyatrik bir inceleme konudsudur. HgHodri meydan diyip bostan korkuluğu gibi boş boş dikilmekle olmaz bu işler ortada öne sürdüğün konu bile yok hodri meydan demekle tartıştım sanıyorsun :))

CC bu forumda yazmıyor rahatça yalan söylerim diye düşünüyorsan Leo bu forumda ...!!!!

Sitelerde Paylaş

Akhe, TD forumda 2012'de görüşürüz diyen ben değildim heralde :)

Sirius'taki galaktik ırk, dünyadaki işçilerini ziyarete gelecek.. Belli bir bilinç seviyesinde olanları da, 5. boyuta mı ne atlatacaktı..

Sanırım sende zaman geçtiktçe Müslümanların dinlerini revize etmesi gibi, kendi dinini revize ediyorsun.. Ama şu ana kadar onların daha başarılı olduğunu söyleyebilirim :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...