Jump to content

Recommended Posts

Bilim teknik sizi yalanlar.

Irklarla ilgili bir makale var.

Haa pardon oda AKP 'ye geçti değilmi.

Siz mevcut anladığınız anlamda açıklayın veya açıklayan bir makale verin, varsa tabi.

Karnından konuşma.. Getir Bilim ve Teknik, nerede ne demiş, nasıl yalanlamış, görelim. Ne alakası var akepenin makepenin?

Al bak çok merak ediyorsan.. Görüp göreceğin en kapsamlı araştırma. Varsa buna bir itirazın bekleriz:

https://genographic.nationalgeographic.com/...phic/index.html

İftira etmeden, mugalata yapmadan, kara çalmadan tabi.. Argümanla.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 73
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bu yazı banaysa , ilk yazıdada belirttiğim gibi Hodri meydan çağırısıdır. Hodri haricinde kimseye bir şey ispat gibi derdimde yoktur.

Ben bu cümleye cevap yazmıştım sanki uçmuş.Başlık burada.Sen Marduk'u ve uzaylıları ispatlamakla başla.Yazıma cevap ver Sn. Demogugulkereste.

Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
Sen Marduk'u ve uzaylıları ispatlamakla başla.Yazıma cevap ver Sn. Demogugulkereste.

Hangi bilginle yazdıklarımı analiz edeceksin. ?

Bu iş arada bir müslüman arada bir islama saldırmakla olmazzzzz.

O kereste lafınıda en kısa sürede misliyle yediricem.

tarihinde Neferkare Neby tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Hangi bilginle yazdıklarımı analiz edeceksin. ?

Bu iş arada bir müslüman arada bir islama saldırmakla olmazzzzz.

O kereste lafınıda en kısa sürede misliyle yediricem.

Sen yaz ben analiz ederim.Sen hele bir yaz marduk'u uzaylıları.Açıl susam açıl.

Sana burada yediren yedirene.Sen bu anlayışla kimseye birşey yediremezsin.Ancak kendi yediğin foseptikleri kusarsın.

tarihinde Alphabeta tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
Sen yaz ben analiz ederim.Sen hele bir yaz marduk'u uzaylıları.Açıl susam açıl.

Sana burada yediren yedirene.Sen bu anlayışla kimseye birşey yediremezsin.Ancak kendi yediğin foseptikleri kusarsın.

Bak başlık hodi meydan popon yiyorsa giresin. Yemiyorsa senin salaklıklarınla uğraşamam. Slaklığın her deşifre olduğunda nik değiştime özelliğindende vazgeç.

Bu başlığı senin söylemin üzerine açtım fakat hem cahilsin hemde ukala. ha değilim diyorsan ortaya buyur.

tarihinde Neferkare Neby tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Karnından konuşma.. Getir Bilim ve Teknik, nerede ne demiş, nasıl yalanlamış, görelim. Ne alakası var akepenin makepenin?

Al bak çok merak ediyorsan.. Görüp göreceğin en kapsamlı araştırma. Varsa buna bir itirazın bekleriz:

https://genographic.nationalgeographic.com/...phic/index.html

İftira etmeden, mugalata yapmadan, kara çalmadan tabi.. Argümanla.

Yazıyı bulunca bilim bölümüne açar özel mesajla bildiririm.

Sitelerde Paylaş
Bak başlık hodi meydan popon yiyorsa giresin. Yemiyorsa senin salaklıklarınla uğraşamam. Slaklığın her deşifre olduğunda nik değiştime özelliğindende vazgeç.

Bu başlığı senin söylemin üzerine açtım fakat hem cahilsin hemde ukala. ha değilim diyorsan ortaya buyur.

Ey yüceler yücesi bilgeler bilgesi demagogulkereste,

Hala yazmadın bize Marduk'u nibiruyu nefilimleri.Yaz çekinme.Ulu bilge.

Sitelerde Paylaş
Ey yüceler yücesi bilgeler bilgesi demagogulkereste,

Hala yazmadın bize Marduk'u nibiruyu nefilimleri.Yaz çekinme.Ulu bilge.

Niye korkuyorsun !!!!! forumun salak olduğunu görmesi ise zaten bilinen bir şey.

Bilmediğin konularda bir daha karşıma çıkma, adamı kıçının üstüne oturturlar sonra.

Sitelerde Paylaş
Niye korkuyorsun !!!!! forumun salak olduğunu görmesi ise zaten bilinen bir şey.

Bilmediğin konularda bir daha karşıma çıkma, adamı kıçının üstüne oturturlar sonra.

Ulu üstün bilge yaz ki feyz alalım.Biz senin kapına yanına gelemeyiz bu üstün bilgiyle.Yaz bize uzaylıları mardukluları.

Marduk süresini vahyet bize ulu bilge Demagogul kereste.

Marduk ve Uzaylıları reddeden kafirlerden olmayalım :D

tarihinde Alphabeta tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Ay ulu üstün bilge yazki feyz alalım.Biz senin kapına yanına gelemeyiz bu üstün bilgiyle.Yaz bize uzaylılar mardukluları.

Marduk süresini vahyet bize ulu bilge Demagogul kereste.

Evet veya hayır .....

Başlıkta ki cevap bu olmalı.

Ötesi cahillik.

Sitelerde Paylaş
Yazıyı bulunca bilim bölümüne açar özel mesajla bildiririm.

Bekliyorum.. Bu arada diğer yazdıklarımız yutuldu gördüğüm kadarıyla. İş laf yarıştırmaya gelince on saniyede bir yanıt geliyor da, ortada yanıtlanması gereken argümanlar olunca susulup kalınıyor bakıyorum.

Sitelerde Paylaş
Neferkare, mazoşist misin sen? Dayak arsızı olmuşsun sen.

Alışmış kudurmuştan beterdir derler...

Sitelerde Paylaş
Bekliyorum.. Bu arada diğer yazdıklarımız yutuldu gördüğüm kadarıyla. İş laf yarıştırmaya gelince on saniyede bir yanıt geliyor da, ortada yanıtlanması gereken argümanlar olunca susulup kalınıyor bakıyorum.

Konuyu bilim forumuna açmak istediğimi belirttiğimi zannediyorum.Başlık amacından oldukça uzaklaştı.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...