Jump to content

Vatanı Satmak

Recommended Posts

Evrimi bilmiyorsan gerisi boş...

Bence böcek kadar değerin yok.

Bir mikropsun diyeceğim ama, olarda bile teritori bir anlam taşıyor.

Sende tümüyle anlamsız.

Mikrop bile olamıyorsun.

Ne acı..

HACI

Bu ara saldırgan üslup kullanıp senle aynı fikirde olmayanlara karşı ahlaksızlaşmaya başladın bence pcden uzaklaş.Burası senin güdebileceğin adamlar bulacağın forum değil.

Git sakinleştirici al kendine.

tarihinde Alphabeta tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 346
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bu ara saldırgan üslup kullanıp iyice ahlaksızlaşmaya başladın bence pcden uzaklaş.Burası senin güdebileceğin adamlar bulacağın forum değil.

Git sakinleştirici al kendine.

yerden bitme fidanın koskoca ağaca yaptığı muameleye bak :)

Sitelerde Paylaş

BALABAN o alıntıları nereden kopyaladın? Mesela Ahmet Altan nerede ne zaman"Toprak tek başına bir anlam ifade etmiyor. APO Türklere Allahın bir lütfüdür. İnsanları öldürmek yerine Kürtlere istedikleri toprakları vermek gerekir" demiş? Demin bu alıntıyı google'da bir aratayım dedim, kerameti kendinden menkul forumlar dışında bir yerde olduğunu göremedim.

"Memleketi bir çift kadın memesine satarım"

Ahmet Altan

Bu sözün nerede geçtiği de bu başlığın başında Pante tarafından verilmiş, böyle ucuz cımbızlamalarla nereye varmaya çalışıyorsunuz?!

Leyla Zana, Fethullah Gülen, Kadir Topbaş falan ne zamandan beri liberallerin ve liberal düşüncenin temsilcileriler?!

Neyse, sizinle zaman harcadığıma değmez, hayatınız yalan, dolan, iftira sizin.

Sitelerde Paylaş
yerden bitme fidanın koskoca ağaca yaptığı muameleye bak :)

Hacı'ya bu uyarıyı yapmak farz oldu.Alıntıladığı yazı ile yazdığı cevaba bak.

Kaç gündür müslümanlar ahlaksızdır, pisliktir, talibandır, el-kaidedir imalarında bulunup sayıklıyor.Aynı şeyi koministlere de yapar.Savunmadığı her düşünceye karşı böyle genellemelerde bulunur.Onun bu genellemelerine katılmayan ateistlere siz ateist değilsiniz diyor ve kendisini Ateizmin peygamberi ilan etme noktasına geliyor.

Hacı hissi ve duygusal konuşan/yazan biridir.Bol bol slogan atar.Evet donanımına birikimine saygımız var.Ama kontrolü kaybettiğinde tuhaflaşıyor.

Liberalizme nefretini kusmaya yer arıyordu böyle girmiş olaya:)

tarihinde Alphabeta tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kaç gündür müslümanlar ahlaksızdır, pisliktir, talibandır, el-kaidedir imalarında bulunup sayıklıyor.Aynı şeyi koministlere de yapar.Savunmadığı her düşünceye karşı böyle genellemelerde bulunur.Onun bu genellemelerine katılmayan ateistlere siz ateist değilsiniz diyor ve kendisini Ateizmin peygamberi ilan etme noktasına geliyor.

Hacı hissi ve duygusal konuşan/yazan biridir.Bol bol slogan atar.Evet donanımına birikimine saygımız var.Ama kontrolü kaybettiğinde tuhaflaşıyor.

Haddini bil Alfabeta

Sen kim başkasına akıl vermek kim.

Terbiyesizlik yaptığının farkında bile olduğunu sanmıyorum.

Hatırlatıyorum.

Sitelerde Paylaş
Liberal derken?

Uluslararası hukuki bağlamda hemen tüm Batılı devletler liberal-demokratik devletlerdir misal.

Buna Liberalizm değil, Ulus devlerin sonu deniyor bizim buralarda.

Ulus - üstü yapıların oluşması kimi Liberal yapıyor. ?

Mesela amerika Liberalmi. ?

tarihinde Neferkare Neby tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

hacı doğru söylüyor,slogan konuşmasıda onun yapısı,adam yaratıcı birisi sürekli teoriler üretiyor bu kötü bir şey değil yazılarını seviyorum.

gizli müslimsinde müslimleri savunmak sana mı kaldı ?

islamiyet pisliktir ve ahlaksızlıktır,bak bende diyorum,muho adlı yerden bitme bana küfretmesini biliyor,diğer yanağımızı mı çevirelim.

Sitelerde Paylaş
Buna Liberalizm değil, Ulus devlerin sonu deniyor bizim buralarda.

Ulus - üstü yapıların oluşması kimi Liberal yapıyor. ?

Mesela amerika Liberalmi. ?

Ulus-devletten bahseden kim ya? Liberal-parlamenter demokratik modelden bahsediyorum ben. Ulus-devletli bir liberal-demokratik devlet de olur, ulus-devletsiz de.

Sitelerde Paylaş
hacı doğru söylüyor,slogan konuşmasıda onun yapısı,adam yaratıcı birisi sürekli teoriler üretiyor bu kötü bir şey değil yazılarını seviyorum.

gizli müslimsinde müslimleri savunmak sana mı kaldı ?

islamiyet pisliktir ve ahlaksızlıktır,bak bende diyorum,muho adlı yerden bitme bana küfretmesini biliyor,diğer yanağımızı mı çevirelim.

Kim Müslüman yav? Tartışmanın çıktığı noktayı bir geri dönüp, oku bakalım.

Sitelerde Paylaş

KEmal Sunal filmlerinden birinde (Üç Kağıtçı), kemal sunalın bir amca modeli var.

Böyle para için herşeyi yapacak biri, tek gözü sakat, iğrenç mi iğrenç bi tip.

Aynı tip adamlar diğer türk filmlerinde de var, hem çirkinler hem mide bulandırıcılar böyle hep yerlere yatıp kendilerine atılan paraları öpüyolar, bütün kötü işleri para için filmde onlar yapıyolar.

Filmde bile olsa sırf para için o kadar iğrençleştikleri için yolda görseniz selam vermeyeceğiz adamlar.

Benim Türkiye'nin medyatik, tanınmış liberalleri ile bir sıkıntım yok, vatanı da satsalar umrumda olmaz. Umrumda olmayışı vatanı önemsiz bulduğumdan filan da değil kendi rahatsızlığımdan ki herşeyin önemsiz olması bi insan için sanırım onun hasta olduğu anlamına gelir.Ben bunu kabul ediyorum.

Ama o tanınmış liberalleri kendine model edinmiş abarttıkça abartmış artık o kadar "laissez faire"ci olmuşki bir erol taştan, bir kemal sunalın tek gözü sakat amcasından farkı kalmamış gibi görünenler midemi bulandırıyor artık. Yanlış anlaşılmasın kimseye direk türk filmi karakteri benzetmesi yapmıyorum, o şekilde çok para göz olduklarını da düşünmüyorum. Sadece sanki abartıyolar gibi geliyor sırf renklerini belli etmek için, ya da sürekli birilerinin şakşakçılığını yapmaları onları gözümde hemen türk filmlerindeki şakşakçı paragözlerle özdeşleştiriyor.

Sitelerde Paylaş

Burda fakirleri düşünüyoruz diyen insanlar aslında hepimizin köle olacağı bir sistemi hayal ediyor. Bu sistemde bütün üretim tepeden programlanıyor. Tepedeki beyler neyin ne kadar üretileceğine karar veriyor. Bu demektir ki senin ne giyeceğin, ne yiyeceğin, ne tarz eşyaların oyuncakların olacağı çeşidine rengine kadar devlet tarafından belirlenecek. Özle gazete, radyo, TV olmayacak. Bütün devletin kanalından propganda marşları ve yalan üretim başarıları hiakeyeleri dinleyecez. Üç-beş kişi bir araya gelse polis bunları içeri alacak, işkence yapacak.

Bunları istemek iyi ama "herkes hayatını bildiği gibi yaşasın" demek iğrenç öyle mi?

Sitelerde Paylaş
Mac, laissez faireci olmayalım da milletin hayatına ayar mı çekelim? Hangisi daha iğrenç?

Üfff. Banane, ne olursanız olun.

Ben sadece ne olduğunu belli etmeye çalışırken abartıp itici olduğunuzu söylüyom.

Hatta direk kimseye söylemişliğimde yok.

Belki başka forumlarda, başka yerlerde, işte, evde...vs bu "laissez faire"ci olcam diye erol taşlaşan adamlara doldum, burda patladım.

Çay koyayım da içelim.

Sitelerde Paylaş
Burda fakirleri düşünüyoruz diyen insanlar aslında hepimizin köle olacağı bir sistemi hayal ediyor. Bu sistemde bütün üretim tepeden programlanıyor. Tepedeki beyler neyin ne kadar üretileceğine karar veriyor. Bu demektir ki senin ne giyeceğin, ne yiyeceğin, ne tarz eşyaların oyuncakların olacağı çeşidine rengine kadar devlet tarafından belirlenecek. Özle gazete, radyo, TV olmayacak. Bütün devletin kanalından propganda marşları ve yalan üretim başarıları hiakeyeleri dinleyecez. Üç-beş kişi bir araya gelse polis bunları içeri alacak, işkence yapacak.

Bunları istemek iyi ama "herkes hayatını bildiği gibi yaşasın" demek iğrenç öyle mi?

Ne alakası var ibiş. Ben siz iğrençsiniz de biz ya da o dediğini diyenler süper mi dedim.

Hepimiz iğrenciz işte, şimdi gidip biraz intihar edeceğim.

Sitelerde Paylaş
Çay koyayım da içelim.

Koy. Ben Coca Cola içicem ama. (böyle bişeyden mi bahsediyosun?)*

*dskjklkasjd

Sitelerde Paylaş
Ulus-devletten bahseden kim ya? Liberal-parlamenter demokratik modelden bahsediyorum ben. Ulus-devletli bir liberal-demokratik devlet de olur, ulus-devletsiz de.

bana modelden bahsetmene gerek yok, tüm modeller bir tiyatro oyunundan başka bir şey değildir. üst yapıların oluşturulduğu bir sistemde kim özgrlükçü olabilir, senin adına karar alacak uluslararası organizmalar kurulmuştur zaten. Liberalizm söylemleri için bu saatler biraz geç.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...