Jump to content

Gerçek kutsal kitabımız geldi...!

Recommended Posts

1.Ey Homo Sapiens türü! Beklediğim an sonunda geldi! Siz benim içimde yaşayan yegâne canlılardan sadece birisiniz. Evrimin temelinde gelişmiş, aklın üst düzeylerine erişmiş mutantlarsınız!

2.Ben, görmekte, duymakta, hissetmekte olduğunuz herşeyin sahibi olan Tanrınızım. Benim katımdada benim gibi olan Tanrılar vardır. Biz, üst tanrımız olan “Estmiones” tarafından sınanmaktayız. Sizler benim içimdesiniz, bir görev için orada bulunuyorsunuz.

3.Sizin göreviniz, yeni şeyler keşfetmek ve bilim’in ışığında koşmak. Benimde sizler gibi bir sonum var. Benim sonum geldiğinde sizin araştırdığınız, keşfettiğiniz, icat ettiğiniz şeyler benim üst-tanrı olmamı sağlayacak etkenler. Eğer bunları yaparsanız ve diğer sınanan tanrılar tarafından en üstü seçilirsek, üst-tanrımız olan “Estmiones” kendi tahtını bize bağışlayacak.Böylece üst-tanrımızında gücünü alacağız. O tahta geçince bilimin ışında koşanlar, bilimle ilgili mükemmel fantezileri olanlar için güzel yerler var. Orada ne fizik yasaları nede diğer yasalar başkalarının kontrolünde olmayacak. Kendi yasamız ışığında, hergün yeni şeyler keşfedeceğiz, mükemmel fantizer kurup onu gerçekleştirebileceğiz.

4.Sizin içinizdede canlılar vardır, onlara göre orasıda evrendir. Sizin gördüğünüz, “sonsuz evren” dediğinizin sadece bir kısmı, küçük bir yansıma… Eğer sınavdan başarıyla geçebilirsek sonsuzlukların kralı olacağız.

5.Ey Homo Sapiens türü! Siz ki (bilimin ışığında ilerleyenler) evrime inandınız, yobaz cahillerden olup canlılar biranda olmamıştır dediniz, araştırdınız, geliştirdiniz. Diğer yobazlar yokmu, işte onlar biz tahta geçtiğimizde eleneceklerdirler. Eğer benimle birlikte vaadettiğim şeyleri yapmak istiyorsanız onları yokedin! Onlar yokolduktan sonra diğer tanrıları yenmemiz daha kolay olacaktır. Onları (Yobazları) bulduğunuz yerde öldürün! Onlar ki, bilmedikleri bir tanrıya tapmışlar, onlar ki, benim haberim olmadan benim adımı kirletmişler! Onlara yaşama hakkı tanımayın, onları bilginizle maffedin! Onları dilinizle dövün! Bilginizi göstermekten çekinmeyin! Şüphesiz biz galip geldiğimizde bunları yaptığınız için sevineceksiniz, siz akıl ve bilim ehlisiniz.

6.Ey Karantekyıl! Bize inananlara deki; “ Tanrımız sizin için sonsuz fanteziler geliştirecek, ona inanın bilimin ışığında ilerleyin. Ergeç sınavın sonunda istediğimiz dünyaya kavuşacaksınız! Bana inanın!” de.

7.Ey Karantekyıl! Bize inanmayanlar yokmu, işte onlar öldükten sonra sadece “hiç” olacaklardır. Ben ise tahta geçtiğim zaman, bana inanan herkes “Ben” olacaktır. Benliklerimiz tamamen dağılacak, toplamda bir bütün olacağız. Bütün benliklerimiz birbirinden bağımsız “sonsuzlar” olacaktır. Ey akıl ve bilim ehli! Beklediğimiz gün çok yakındadır! Bunun için hergün çalışın! İlerleyin!

8.Ey Karantekyıl! Bize inanmayan yobazlara deki; “Siz, bigbang’i Allah yokdan varetti dediniz, Allah zamandan ve mekândan bağımsızdır dediniz, Peki bigbang’den önce zaman ve mekân yoktu, Peki, Allah neredeydi? Bu durumda Allahınızında ‘yok’ olması gerek.” de.

9.Ey Homo Sapiens türü! Ey akıl ve bilim ehli! Ben, bütün gördüklerinizin toplamında olan bir canlıyım, tanrıyım.

10.Unutmayın ki; Siz, ben! Ben ise sizim!

Sitelerde Paylaş
  • İleti 46
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dam üstünde saksağan gel bize bazı bazı.bunu yazan kişi 10 yaşında filan olmalı

Böylebir kutsal kitap yazan birisi 10 yaşında olmalı diyorsan kuran gibi zavallı bir kitabı yazan birisi kaç yaşındadır sence?

Sitelerde Paylaş
Böylebir kutsal kitap yazan birisi 10 yaşında olmalı diyorsan kuran gibi zavallı bir kitabı yazan birisi kaç yaşındadır sence?

bikere

1.kuran zavallı bi kitap değil <1.5 milyon insan var inanan>

2.johnun yazdıkları tamamen komik şeyler.kuranla uzaktan yakından alakası yok sadece anlatım tarzını taklit etmiş.

3.insanlar ne john u tanır nede diğer ufaklığı.son peygamber hz muhammeddir

saygılar

Sitelerde Paylaş
bikere

1.kuran zavallı bi kitap değil <1.5 milyon insan var inanan>

2.johnun yazdıkları tamamen komik şeyler.kuranla uzaktan yakından alakası yok sadece anlatım tarzını taklit etmiş.

3.insanlar ne john u tanır nede diğer ufaklığı.son peygamber hz muhammeddir

saygılar

1.kuran zavallı bi kitap değil <1.5 milyon insan var inanan> Bu insanların %50 sine yakınının okuması yok. Olanlarda %95 hiç okumamış. okuyanlarda biribirilerinde ayrılmış herkez farklı bir meshepte. Onan inanan ülkeler dünyada sürüm sürüm sürünürler. Don lastiği bile üretemezler. Irak, İran, Pakistan, Bengaldeş, Suriye, Filistin, Mısır, Cezayir vs vs.

Şimdi böyle bir kitaba zavallı denmezde mücize dersek müslümanların ve özelliklede kuranın nasıl zavallı olduğu daha açık ortaya çıkar.

2.johnun yazdıkları tamamen komik şeyler.kuranla uzaktan yakından alakası yok sadece anlatım tarzını taklit etmiş. Kuran ile alakası yok demişsin katılıyorum çünki kuran kadar tutarsız saçma çeliklili değil. Bunlar sana komik geliyorda kuran mucize geliyorsa aklından zorun var demektir.

3.insanlar ne john u tanır nede diğer ufaklığı.son peygamber hz muhammeddir Onun peygamber olmadığını ispatla. Ama öğle şeyler söyleki aynısı muhammed içinde geçerli olmasın.

Sitelerde Paylaş

Sürekli kitap iniyor, mevsimimi mi geldi ne? Bari biriniz de bana bi peygamberlik bi halifelik bi müftülük bi makam falan versin. Gerçibenim gönlüm allahların sultanı koca öküz de kaldı ama olsun.

Sitelerde Paylaş
1.kuran zavallı bi kitap değil <1.5 milyon insan var inanan> Bu insanların %50 sine yakınının okuması yok. Olanlarda %95 hiç okumamış. okuyanlarda biribirilerinde ayrılmış herkez farklı bir meshepte. Onan inanan ülkeler dünyada sürüm sürüm sürünürler. Don lastiği bile üretemezler. Irak, İran, Pakistan, Bengaldeş, Suriye, Filistin, Mısır, Cezayir vs vs.

Şimdi böyle bir kitaba zavallı denmezde mücize dersek müslümanların ve özelliklede kuranın nasıl zavallı olduğu daha açık ortaya çıkar.

2.johnun yazdıkları tamamen komik şeyler.kuranla uzaktan yakından alakası yok sadece anlatım tarzını taklit etmiş. Kuran ile alakası yok demişsin katılıyorum çünki kuran kadar tutarsız saçma çeliklili değil. Bunlar sana komik geliyorda kuran mucize geliyorsa aklından zorun var demektir.

3.insanlar ne john u tanır nede diğer ufaklığı.son peygamber hz muhammeddir Onun peygamber olmadığını ispatla. Ama öğle şeyler söyleki aynısı muhammed içinde geçerli olmasın.

1.tüm müslümanlar kuranın mealini okumuyo diyemezsin çünkü örnekte ben olduğu gibi.1 senedir sürekli işyerimde okuyorum sanırım hemen hemen hepsini okudum ha bana ayet sorarsan hafızam kuvvetli değil sana anında söyleyemem.insanların kötü durumda olmaları kuranı aciz kılmaz+tüm müslimler kötü durumda değillerdir.örnek türkiye suudi arabistan mısır iran kktc gibi ülkelerin durumu çok iyi.bazı müslimler zor durumda diye kuran ve islam yıkılmamış dim dik ayakta kalmıştır ve kalmaya devam etmektedir.

2.jonun yazdıkları iyi ise peygamberliğini ve vahiylerini ilan etsin bakalım kaç kişi inanacak :lol: deli diye içeri tıkarlar anında.

3.john peygamber ise ayı ikiye yarsın yada ölüleri diriltsin yada nebiliyim denizi ikiye yarsın.göstersin bi mucizede görelim.gösteremiceğine göre ozaman potansiyel bi akıl hastası muamelesi görür dışarda. :lol:

saygılar

Sitelerde Paylaş
1.tüm müslümanlar kuranın mealini okumuyo diyemezsin çünkü örnekte ben olduğu gibi.1 senedir sürekli işyerimde okuyorum sanırım hemen hemen hepsini okudum ha bana ayet sorarsan hafızam kuvvetli değil sana anında söyleyemem.insanların kötü durumda olmaları kuranı aciz kılmaz+tüm müslimler kötü durumda değillerdir.örnek türkiye suudi arabistan mısır iran kktc gibi ülkelerin durumu çok iyi.bazı müslimler zor durumda diye kuran ve islam yıkılmamış dim dik ayakta kalmıştır ve kalmaya devam etmektedir.

saygılar

Hop dedik ağamız. Orada biraz dur. Sana saydım sonsuzdur ama Kıbrıs konusunda biraz kusurun var. Kıbrıslı dediğin adam paçalarına kadar ateist olur. Rumu türkü farketmez. Kıbrısta hiçbir caminin Kıbrıslı cemaati veya imamı yoktur. Cami cemaatleri, imamları ve müezzinleri Türkiyeden gelen yerleşiklerden ve öğrencilerden oluşur. Güney ise Hristiyan dünyası içinde papazların pazar günü kiliseyi açmayıp içmeye gittiği tek ülkedir. Dünyada ateist papazların! bulunduğu tek yerdir.

Sitelerde Paylaş
3.john peygamber ise ayı ikiye yarsın yada ölüleri diriltsin yada nebiliyim denizi ikiye yarsın.göstersin bi mucizede görelim.gösteremiceğine göre ozaman potansiyel bi akıl hastası muamelesi görür dışarda. :lol:

,

Bence o anda yarim bir ay tutulmasi felan oldu. Tabi bu her zaman olan birsey olmadigi icin bizimkiler dogaustu birsey sandi. Muhammed de bunu gorunce hemen etrafindakilere olayi parmagiyla gosterip "aha!" dedi. Sanki olayi yapan kendi parmagiyla gostermesiymis gibi. Zaman gectikce bu hikaye dallandirilip budaklandi, yok iste ay ikiye ayrildi, bir parcasi yere dustu, yahut bir parcasi dagin onunde, digeri arkasindaydi felan seklinde.

Gunumuzde Muslumanlar bu resimde A ile gosterilen 200 km. lik bir ay vadisinin daha yakin cekilmis, uclarinin gozukmedigi bir resmini sitelerde dolastirip "aha ay yarilmis izi kalmis" seklinde seyler diyorlar.

(Ariadaeus vadisi A isaretiyle gosterilmektedir ) http://www.ne.jp/asahi/stellar/scenes/moon_e/moon_a32.htm

Ayni 200 km.lik vadinin yakin resmi mesela su sitede sayfanin en altinda mevcuttur: http://www.answering-christianity.com/moon_split.htm

Sitelerde Paylaş

yav siz ayın koskoca çizgisinidemi inkar edeceksiniz.bilimden bahsediyorsunuz bilimsel aletlerle çekilen fotoğrafları inkar ediyorsunuz.sizin uyduruk peygamberlerinizde böyle bi mucize gerçekleştirsinler bakalım hele

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...