Jump to content

Radyoaktif pil yapıldı (gene emperyalistler tarafından)

Recommended Posts

• İleti 106
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Yeni model çıkması ile ürün eskimez. Alma yenisini... Eskisini verimli kullan... Adam sana zorla mı satıyor? Sen heves ediyorsun...

Ben 3 yıldır aynı telefonu kullanıyorum, ondan öncekini 7 yıl kullandım... 7 yıl! Her yeni çıkan şeyi gereksinimin yoksa almak zorunda değilsin.

Adamla şabanlar heves edip almasın diye teknolojik gelişimi mi durdursunlar?

telefonunu iki kere değiştirmişsin işte.demekki eski olduğuna kanaat getirdin ki değiştirdin.yoksa niye çalışan telefonu değiştiriyorsun ki?benim hiç cep telefonum olmadı, eksikliğini de hissetmedim.kapitalizm beni saçma icatlarıyla kandıramaz.

Sitelerde Paylaş
Heee... Amatör gençler babalarının garajlarında eski radyo parçalarında yapıyorlar tüm teknolojiyi...

drekinci'yi ciddiye almamak lazım, daha geçenlerde tarihte hiçbir kapitalist hiçbir buluş yapmamıştır diye konuşuyordu. Örnekler önüne getirilince durum daha da komikleşti, mesela Henry Ford örneğini verince beni "fortçu"lukla itham etmişti.

Üretimi patron oturuyor puro içiyor, işçiler üretiyor, patron da emeklerini tırtıklıyor hede hödö diye açıklayan adama ar-ge işini anlatamazsın işte.

Sitelerde Paylaş
bu pili işçiler filan icat edemez.bu tamamen kâr hırsıyla yapılmış saçma bir icat.dünya'da artık fosil yakıtların kullanılmasına ihtiyaç yok.bunu sağlayacak teknoloji mevcut fakat kapitalizm buna izin vermez.

Bu pilin fosil yakıtlarla ilgisi ne? Nükleer yazıyor okuyamıyor musun?

Sitelerde Paylaş
sen araplardan 3'e alıyorsun bize 300'e kakalıyorsun.bir leptop dediğin şeyde ne kadar petrol var ki?biraz plastik, biraz metal..tüm sorun arge denen şeyde.zaten arge'de kâr etmenin aracı haline koşulmuş.herifler bir yılda üst üste yeni modeller çıkartarak elindeki ürünü anında eskitiyorlar.ve senin de "yeniye" ihtiyacın oluyor.

Sen plastikle metali karıştırıp yap kendi laptopunu o zaman, bizim gibi kazık yeme. Çok zekisin sen ya. Avatarın seni tam temsil ediyor.

Yeni modellerin çıkmasını da komplo teorisi yaptınız sonunda. Bravo. Meğerse dünya tamamen bir komploymuş.

Yani 20 sene önce 386 işlemciler varken aslında dual-core yapma teknolojisine sahiptiler ama sırf daha kar etmek için ufak ufak verdiler diyorsun.

200 sene önce de heralde bugünkü uçak teknolojisi vardı ama demiryolu teknolojisini satmak için piyasa sürmediler.

Ah ne şeytanlar bu beyazlar. Pis emperyalistler. İliğimizi sömürdüler.

Sitelerde Paylaş

başlığı açan arkadaş adamların bu teknolojileri yarattıkları ortamlardan haberi yok sanırsam

günümüzde sanki özgür gelişmeyi sağlayacak ekonomik politik şartlar var

düşün basit bir model uçak olayına girsen 1000 euroyu gözden çıkarman lazım

zittiriboktan bir apartman dairesinin kirasını ödemek 3-4 kredi kartının,oda sadece marketten alış verişte kullanılmış

kredi kartı borcu ve kira ayrıca bira için bir ay sabah sekiz akşam 6 çalış sonra buluşmuş elin conisi yapmış kıl tüy

artık günümüzde insanların içindeki tutkularıda öldürdü puştlar

dünyayı kendilerine benzetti lavuklar.sanki biz bu haberi her akşam discoveriden izlemiyoruz.

Sitelerde Paylaş
Telefon neki? :lol:

Öyle el kadar plastik metal vs. malzemeden mamül bir cihaz. Arasıra dır dır dır diye ötüyor, düğmesi var basıyorsun, karşıdan ses geliyor... Bi dinliyorsun kızlarmış meğer, "Bilgehan cluba gidelim, yok Ibiza'ya gidelim, Saint Tropez'ye akalım..." Bıy bıy konuşuyorlar. Güzel bir icad, alemler akmaya yarıyor... Bir de glowstick var... Ludwig'e söyledim onun da nükleerini yapacak...

Sitelerde Paylaş
Yani 20 sene önce 386 işlemciler varken aslında dual-core yapma teknolojisine sahiptiler ama sırf daha kar etmek için ufak ufak verdiler diyorsun.

bunu yeni mi anlıyorsun?belki 20 yıl değil ama 10 yıl vardır.bak zaten günümüzde popüler olan tüm icatlar(internet, bilgisayar vb.) askeriyeden yani silah sanayiden gelmiştir.bu demek oluyorki kapitalizmin kafasını ancak savaş ve katliam çalıştırıyor.

Sitelerde Paylaş
başlığı açan arkadaş adamların bu teknolojileri yarattıkları ortamlardan haberi yok sanırsam

günümüzde sanki özgür gelişmeyi sağlayacak ekonomik politik şartlar var

düşün basit bir model uçak olayına girsen 1000 euroyu gözden çıkarman lazım

zittiriboktan bir apartman dairesinin kirasını ödemek 3-4 kredi kartının,oda sadece marketten alış verişte kullanılmış

kredi kartı borcu ve kira ayrıca bira için bir ay sabah sekiz akşam 6 çalış sonra buluşmuş elin conisi yapmış kıl tüy

artık günümüzde insanların içindeki tutkularıda öldürdü puştlar

dünyayı kendilerine benzetti lavuklar.sanki biz bu haberi her akşam discoveriden izlemiyoruz.

aynen katılıyorum

Sitelerde Paylaş
bunu yeni mi anlıyorsun?belki 20 yıl değil ama 10 yıl vardır.bak zaten günümüzde popüler olan tüm icatlar(internet, bilgisayar vb.) askeriyeden yani silah sanayiden gelmiştir.bu demek oluyorki kapitalizmin kafasını ancak savaş ve katliam çalıştırıyor.

Güzel memleketimiz zaten senin gibi akıllı adamlar sayesinde kalkınacak ve muasır medeniyet seviyesine ulaşacak.

Sitelerde Paylaş
telefonunu iki kere değiştirmişsin işte.demekki eski olduğuna kanaat getirdin ki değiştirdin.yoksa niye çalışan telefonu değiştiriyorsun ki?benim hiç cep telefonum olmadı, eksikliğini de hissetmedim.kapitalizm beni saçma icatlarıyla kandıramaz.

Yukardaki iletini de duman kullanarak gönderdin dimi oturanşaban?

Sitelerde Paylaş
Öyle el kadar plastik metal vs. malzemeden mamül bir cihaz. Arasıra dır dır dır diye ötüyor, düğmesi var basıyorsun, karşıdan ses geliyor... Bi dinliyorsun kızlarmış meğer, "Bilgehan cluba gidelim, yok Ibiza'ya gidelim, Saint Tropez'ye akalım..." Bıy bıy konuşuyorlar. Güzel bir icad, alemler akmaya yarıyor... Bir de glowstick var... Ludwig'e söyledim onun da nükleerini yapacak...

Evet anladim. Bende bir tane var. Bir yerden devamli benzin aldim bana bonus olarak verdiler. Simdi bu moda biliyormusun? Lutwige sorsak bu pilden iki tane alsam ücüncüsü bedavami?

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş

En kabız troll sensin be.... Biraz eğlenceli ol, biraz yaratıcı ol ya... Ufff....

Sitelerde Paylaş

dumanla değil ilk defa aldığım, henüz değiştirmediğim ve değiştirmemek için direneceğim masaüstü bilgisayarımla gönderdim.sonuçta ben de sistemin içindeyim.tamamen dışında kalamam.

Sitelerde Paylaş
dumanla değil ilk defa aldığım, henüz değiştirmediğim ve değiştirmemek için direneceğim masaüstü bilgisayarımla gönderdim.sonuçta ben de sistemin içindeyim.tamamen dışında kalamam.

Niye içinde kaldın ki sistemin? Hala insan yerleşimi olmayan dağlar bayırlar var, AtlaGitŞaban!

Sitelerde Paylaş

şu an tüm iletişim sistemi ağlar vs hepsinin bozulabilmesi için gereken şeyin bilgisine emin ol savaş sanayisi sahiptir

normal zamanda yazıyoruz çiziyoruz ama olağan üstü bir durumda bu sistem çökmeye en açık sistemdir

örneğin windowsun sahipleri istesin anında tüm sistem kitlenir eminim.o sebeten her zaman yanınızda bir kısa dalga radyo ve el feneri bulundurmak lazım.

Sitelerde Paylaş
şu an tüm iletişim sistemi ağlar vs hepsinin bozulabilmesi için gereken şeyin bilgisine emin ol savaş sanayisi sahiptir

normal zamanda yazıyoruz çiziyoruz ama olağan üstü bir durumda bu sistem çökmeye en açık sistemdir

örneğin windowsun sahipleri istesin anında tüm sistem kitlenir eminim.o sebeten her zaman yanınızda bir kısa dalga radyo ve el feneri bulundurmak lazım.

Takunya, tespik, çekme, halatı, takoz, ilk yardım çantası da bulunduralım...

El feneri ile yakıp söndürüp sinyal ile karşımızdakine haber verebiliriz.

Radyoynan da dinleriz. Biraz tek yönlü bir iletişim ama olsun.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...