Jump to content

Müslüman takım gay'lerle maç yapmadı

Recommended Posts

Fransa'nın Paris Amatör Futbol Ligi'nde çoğu kuzey Afrikalı Müslüman Araplardan oluşan futbol takımı Creteil Bebel, Loisir Kupası'nda rakipleri olan ve futbolcularının büyük çoğunluğu eşcinsel oyunculardan oluşan Paris Foot Gay takımı ile maç yapmayı reddetti.

(DHA) -- Karşılaşmanın başlamasına az bir süre kala, Müslüman takımı, "İnançlarımız gereği size karşı oynayamayız. Çünkü takımımızdaki oyuncuların çoğu İslam'ın bütün kaidelerini yerine getiren insanlardan oluşuyor" şeklinde rakip takıma mesaj gönderdi.

Müslüman takımı, eşcinseller ile oynamak istemediklerini, bunun bir prensip meselesi olduğunu, kameraların karşısında da tekrarladılar.

Paris Foot Gay Kulübü'nün yöneticileri ise, Bebel Kulübü'ne karşı 'ayrımcılık' yaptıkları için dava açacaklarını bildirdi.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 41
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ahirette yaparlar aynı maçtan. tabi foot gay takımındaki oyuncuların inci gibi parlak olmaları gerekiyor :D gilman idman yurdu vs crazy müslims :D

Ulen cehennemde yanarken keşke şu cübbelii gelse de üstümüze işese, biraz serinlesek diye çok dua etçeniz amma cennette küçük abdest, büyük abdest gibi durumlar olmayacak. Şansına küs. Artık bol bol birbirinizin suratına tükürürsünüz serinlemek için.

Sitelerde Paylaş
Adil bir maç olmazdı ki.

11 e karşı 12...

Hakemin müslüman olduğu nerden belli?

:)

Bazen senin buraya kafa ve malzeme bulmaya gelen bir komedyen olduğunu düşünüyorum sayın cübbeli...

tarihinde OldCode tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Ulen cehennemde yanarken keşke şu cübbelii gelse de üstümüze işese, biraz serinlesek diye çok dua etçeniz amma cennette küçük abdest, büyük abdest gibi durumlar olmayacak. Şansına küs. Artık bol bol birbirinizin suratına tükürürsünüz serinlemek için.

Peki sen kimin cennete kimin cehenneme gideceğini nerden biliyorsun.

Sitelerde Paylaş
Peki sen kimin cennete kimin cehenneme gideceğini nerden biliyorsun.

Kuran'dan biliyorum.

HÛD suresi 17- Bir mümin ki, Rabbi tarafından verilen açık bir delil (gerçek dâvasını isbat eden selim bir akıl) üzeredir ve bunu, Allah’dan bir şâhid olan Kur’ân, bir de Kur’ân’dan evvel kendisine uyulan ve büyük bir nimet bulunan Mûsa’nın kitabı (Tevrat) da teyîd ediyor; hiç o, sırf dünya hayatını istiyen asiler gibi olur mu? İşte bu vasıfta olanlar, Kur’ân’a iman ederler. Herhangi bir topluluk da Kur’ân’ı inkâr ederse, artık ateş, onun vaadedilen yeridir. Sen de, sakın bunda bir şüpheye düşme. Çünkü bu Kur’ân ve onun vaadi. Rabbin tarafından hakdır. Fakat insanların çoğu iman etmezler.

Sitelerde Paylaş
Kuran'dan biliyorum.

HÛD suresi 17- Bir mümin ki, Rabbi tarafından verilen açık bir delil (gerçek dâvasını isbat eden selim bir akıl) üzeredir ve bunu, Allah’dan bir şâhid olan Kur’ân, bir de Kur’ân’dan evvel kendisine uyulan ve büyük bir nimet bulunan Mûsa’nın kitabı (Tevrat) da teyîd ediyor; hiç o, sırf dünya hayatını istiyen asiler gibi olur mu? İşte bu vasıfta olanlar, Kur’ân’a iman ederler. Herhangi bir topluluk da Kur’ân’ı inkâr ederse, artık ateş, onun vaadedilen yeridir. Sen de, sakın bunda bir şüpheye düşme. Çünkü bu Kur’ân ve onun vaadi. Rabbin tarafından hakdır. Fakat insanların çoğu iman etmezler.

Kendinin cennetlik olduğuna nasıl karar verdin?

Sitelerde Paylaş
bu yukarıdaki kadar zekice olmadı.

komikliği yitirmiş bir klişe.

hayal kırıklığına uğradım.

"yanılmışım. komedyen değilsin."

alınmaca yok umarım.

saygılar.

Arkadaşım özür dilerim, ben asla alınmadım ama seni incittiysem ki incittim, kusura bakma...

Sitelerde Paylaş
Kuran'dan biliyorum.

HÛD suresi 17- Bir mümin ki, Rabbi tarafından verilen açık bir delil (gerçek dâvasını isbat eden selim bir akıl) üzeredir ve bunu, Allah?dan bir şâhid olan Kur?ân, bir de Kur?ân?dan evvel kendisine uyulan ve büyük bir nimet bulunan Mûsa?nın kitabı (Tevrat) da teyîd ediyor; hiç o, sırf dünya hayatını istiyen asiler gibi olur mu? İşte bu vasıfta olanlar, Kur?ân?a iman ederler. Herhangi bir topluluk da Kur?ân?ı inkâr ederse, artık ateş, onun vaadedilen yeridir. Sen de, sakın bunda bir şüpheye düşme. Çünkü bu Kur?ân ve onun vaadi. Rabbin tarafından hakdır. Fakat insanların çoğu iman etmezler.

Çıkmadık candan umut kesilir mi?Belki ilerde iman edip cennete girecekler yada tam tersi bunu siz bilemezsiniz.HZ.Ali cennetle müjdelendiğinde bile cehenneme bir kişi girecek deseler kendimden şüpelenirim demiş.

tarihinde Barby tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Çıkmadık candan umut kesilir mi?Belki ilerde iman edip cennete girecekler yada tam tersi bunu siz bilemezsiniz. 2 HZ.Ali cennetle müjdelendiğinde bile cehenneme bir kişi girecek deseler kendimden şüpelenirim demiş.

1 İman ederlerse cennete girerler ama hiçbir ateist cennete giremez.

2 Onu diyen Hz. Ömer'dir.

3- Barby bebek haramdır.

Sitelerde Paylaş
....

3- Barby bebek haramdır.

:) Cübbeli Ahmet standapçı bunu bilmeyen kalmadı ama merak ettiğim Mahmut hocada da varmı bu espritüellik acaba? Bütün cemaat böyle mi?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...