Jump to content

Müslüman takım gay'lerle maç yapmadı

Recommended Posts

:) ayet yapıştırmak moda, ben de bu modaya uyayım.

Belki alakalıdır

33 De ki: "Rabbim, ancak şunları haram kıldı: "İğrençlikleri-görünenini, gizli olanını-günahı, haksız yere saldırmayı, hakkında hiçbir kanıt indirmediği şeyi Allah'a ortak koşmayı, bir de Allah hakkında bilmediğiniz şeyleri söylemeyi.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 41
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

:lol: şu reyting canavarı cüppeli de epey güldürüyor beni. bu sıralarda pek bi güler oldum cüppelilere.

hayırdır işallah. kurtuluşuma ilk adımlarım mı bunlar acaba.

Birgün benim misafirim ol, İzmir'deyim. Otel masrafın benden. İnşaAllah dönüşün muhteşem olur. Sen saygılı birisin. Tekrarlıyorum az evvelki davranışım için özür dilerim.

Sitelerde Paylaş
Biz öcü değiliz. Müslümanız.

Samimiyetimle söylüyorum, nurcularla mukayese ettiğimde sizin cemaat hem samimi, hem daha insani geliyor bana. Giyim kuşam yüzünden imajınız kötü ama daha iyisiniz evet böyle düşünüyorum

Sitelerde Paylaş

Cübbeli kendine gel bak ne diyor müslümanlar yine parazit yapmış. Hani televizyonda oluyo zzsıııt pısstt parazit insanın sinirini bozuyor. Senin müslolar gavur elinde bile problem teyze oluyolar. Kendi çöplüklerini geçtim. Bunun başka bir versiyonunu da söyleyebiliriz mesela bak :

Müslüman kadın doktor ölmek üzere olan erkek yahudi hastayı tedavi etmedi ve hasta öldü gibi...Yani müslümanus parazitus senin deyiminle peki ne için ıvır zıvır masallar için

Ayrıca espri yapmaya kalkıyosun ama espri yapmaa çalışacağına sus bari adam aday adayı sansınlar okmi cicim

Sitelerde Paylaş
Samimiyetimle söylüyorum, nurcularla mukayese ettiğimde sizin cemaat hem samimi, hem daha insani geliyor bana. Giyim kuşam yüzünden imajınız kötü ama daha iyisiniz evet böyle düşünüyorum

Nurcu kardeşler de iyidir. Hepimiz kardeşiz.

Sitelerde Paylaş
Nurcu kardeşler de iyidir. Hepimiz kardeşiz.

O kadar emin olma. Cübbeli Ahmet'e kurulan malta tatili komplosu var bilirsin. Ahmet Hoca Fetullah'ı eleştiriyormuş o dönem, gözdağı vermek için onlar tuzağa düşürmüş adamı diye biliyorum. Yaparlar bence

Sitelerde Paylaş
O kadar emin olma. Cübbeli Ahmet'e kurulan malta tatili komplosu var bilirsin. Ahmet Hoca Fetullah'ı eleştiriyormuş o dönem, gözdağı vermek için onlar tuzağa düşürmüş adamı diye biliyorum. Yaparlar bence

yani jadı nikinle o kadar uyum içindesin ki... :acute:

Sitelerde Paylaş
Sana son uyari bu sekilde yazmaya devam edersen senide Kubaya yollariz.

SAYGILAR

Bunu bugün Küba'nin wiki sayfasında okudum. Niye kızıyorsun ki?

Aha al sana link:

http://en.wikipedia.org/wiki/Cuba#Modern_history

Groups such as homosexuals were locked up in internment camps in the 1960s, where they were subject to medical-political "re-education".[47]

Sitelerde Paylaş
Bunu bugün Küba'nin wiki sayfasında okudum. Niye kızıyorsun ki?

Aha al sana link:

http://en.wikipedia.org/wiki/Cuba#Modern_history

Groups such as homosexuals were locked up in internment camps in the 1960s, where they were subject to medical-political "re-education".[47]

Söylediğin doğru, bu konuda arkadaşım bir-iki yazı çevirecek bu aralar, foruma asarım. Genel itibariyle Küba hakkında bir yazı çevirdim, sanırım bir daha çevireceğim. Onu da asacağım buraya :)

Sitelerde Paylaş
Kuran'dan biliyorum.

HÛD suresi 17- Bir mümin ki, Rabbi tarafından verilen açık bir delil (gerçek dâvasını isbat eden selim bir akıl) üzeredir ve bunu, Allah’dan bir şâhid olan Kur’ân, bir de Kur’ân’dan evvel kendisine uyulan ve büyük bir nimet bulunan Mûsa’nın kitabı (Tevrat) da teyîd ediyor; hiç o, sırf dünya hayatını istiyen asiler gibi olur mu? İşte bu vasıfta olanlar, Kur’ân’a iman ederler. Herhangi bir topluluk da Kur’ân’ı inkâr ederse, artık ateş, onun vaadedilen yeridir. Sen de, sakın bunda bir şüpheye düşme. Çünkü bu Kur’ân ve onun vaadi. Rabbin tarafından hakdır. Fakat insanların çoğu iman etmezler.

burada eşcinseller cennete gidemez mi diyor :D kaldıki, kadir-i mutlak bir gücün vereceği hükmün şartlarını bilsen dahi, hükmün kendisini bildiğin manasına gelmez, aksi halde bu kendine tanrılık atfenmen olur ki, şirk en büyük günahlardan biridir! bu açıdan, müslümanların ilahi bir otorite, ilahi bir karar mercii gibi davranıp hüküm vermeleri bizzat islam'ın özüyle çelişik değil midir?

Sitelerde Paylaş
Küba'da devrimden sonra homoseksüeller toplanıp "eğitilmek" üzere toplama kamplarına götürülmüş.

ludwig ve şehvetten kudurmuş bir kız işi pişiriyor; fakat, zeusun takdiri, ogün ludwig ciddi bir başarısızlık içersinde. gelin ludwig'i dinleyelim:

-sevgilim haklısın; ama devrimci örgütlerde ilişki kurmak yasak,piss komünistler aşk yaşamamıza bile izin vermiyor :blink::blink::blink:

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Yemek yenen yerde dışkıda çıkar,bunu unutma CUBCUB.

Şu bir gerçekki CEHENNOM Var eden YÜCE GÜÇÜ Kureyşlı Muhammede dünür başı ve sekreter vede kahya yapanlarla vede bu YALANLARA inananlarla dolacahtır.

Zatan,Tanrıda şöyle diyor.

Onlar,müslüman oldular,fakat İMAN etmediler.

gerçekten İman edenlerse,çok küçük bir orandır.

De gedin ,ananız uhcurunuzu bağlasın:-))))).

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...