Jump to content

Recommended Posts

kodoman tabi sil, ama işine karışmak gibi olmasın, ne diye bu forumda "ilgisiz ileti silme" gibi bir zihniyet var? Bıraksanız millet konuyu istediği yere götürse daha güzel olmaz mı? Ne de olsa bu forum ilerde bir forum güzellik yarışmasına girmeyecek. Arşivlerde başlıkların hep "konuyla ilgili" iletilerden oluşması ne işe yarar? Küfür hakaret silmeyi anlıyorum, ama bu "ilgisiz iletiler" olayını anlayamıyorum.

Sitelerde Paylaş
kodoman tabi sil, ama işine karışmak gibi olmasın, ne diye bu forumda "ilgisiz ileti silme" gibi bir zihniyet var? Bıraksanız millet konuyu istediği yere götürse daha güzel olmaz mı? Ne de olsa bu forum ilerde bir forum güzellik yarışmasına girmeyecek. Arşivlerde başlıkların hep "konuyla ilgili" iletilerden oluşması ne işe yarar? Küfür hakaret silmeyi anlıyorum, ama bu "ilgisiz iletiler" olayını anlayamıyorum.

Al sana konuyla alakasız bir ileti orak-çekiç ve gamalı haçı çöpe doları cebine atıyon değilmi seni hınzır seni

Vesper'e

Doğu günü kızı o sallanan kuyrukmu saçmı be.Doğum gününde ve sonrasında mutlu ol

Sitelerde Paylaş

Çok teşekkürler arkadaşlar..birileri farkedecek diyodum nitekim secret'cığım etti..canımmmm

İnsan "31" yaşına girer mi yav?Vallaha ayıp.. :p

Marcos sallanan kuyruk..kediyim ben.Yaşayan araform yani..:)

tarihinde vesper tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Çok teşekkürler arkadaşlar..birileri farkedecek diyodum nitekim secret'cığım etti..canımmmm

İnsan "31" yaşına girer mi yav?Vallaha ayıp.. :p

Marcos sallanan kuyruk..kediyim ben.Yaşayan araform yani..:)

31 yaşının kıymetini bil, bir ömür boyu mutluluklar, nice senelere derim...

Sitelerde Paylaş

İşime istediğiniz gibi burnunuzu sokabilirsiniz.

Alakasız iletilerin silinmesinin nedeni, o alakasız iletilerin ileride güzellik kariyeriniz için tehlike oluşturmasının önüne geçmek değil. Her başlıkta başlık gündemi ile alakasız polemik çıkarmanın alışkanlık halini almasının önüne geçmek.

Sitelerde Paylaş
doğum günün kutlu olsun vesper nice mutlu yıllar geçirmen temennisi ile.. ifeelle aynı dilekler içerisindeyim tekrarlamayayım.. yazılarını ve avatarını seviyorum..

sevgiyle kal..

Çok teşekkürler..Mutluluğunuz daimi olsun bu arada.. ^_^

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...