Jump to content

Metal müzik dinlemenin anlamsızlığı

Recommended Posts

• İleti 105
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

ben ateistim ama arabeski çok seviyorum.niye acaba? ben niye metalden nefret ediyorum? hayat niye böyle?

Senin doğan bu şekilde. Bunu değiştiremezsin.

Sitelerde Paylaş
İlkokuldan beri metal dinlerim, giyim kuşamımı dinlediğim müzik tarzına göre değiştirme ihtiyacı da hiç duymadım, belki bir iki metallica, megadeth tişörtü dışında ama o kadarı da olur :D

A$tur, sen benim liberal kişiliğim misin nesin?!

Bu kadar benzerlik olmaz!

Sitelerde Paylaş
A$tur, sen benim liberal kişiliğim misin nesin?!

Bu kadar benzerlik olmaz!

:D

Şu forumda insanlara en aykırı gelen görüşlerimi paylaştığımda bile benimle hemfikir olan tek üyenin(dönem dönem Kieslowskii için de aynısı geçerli oluyor, o da marksist bu ara) marksist olması da bana enterasan geliyor açıkçası; hele işin görüşlerle kalmayıp müzik zevkine, giyime kuşama kadar gitmesi inanılmaz.(Rexino ile müzik zevkini tartıştığın başlığa bakmıştım bir süre önce, orada da epey benzeştiğimizi söyleyebilirim) İnançlı bir insan olsam kaderin cilvesi diyeceğim.

Sitelerde Paylaş

Ben de çoğunlukla metal müzik dinlerim, metal-dressing takılmayı da epey severim. Sevdiğim grupların tişörtlerini giymek çok keyifli ya, onun dışında, sürekli siyah takılmak da bana kendimi daha muhalif, başkaldıran hissettiriyor; böyle hissetmeyi çok sevdiğimden olsa gerek, artık siyah olmayan iç-dış hiçbir giysim yok, iyice bütünleştik. Bu konuda biraz takıntılıyımdır da ben :D

Öyle bir siyah saplantım var işte, çok seviyorum, daha mutlu oluyorum, şimdilik böyle gidiyoruz bakalım :)

Müzik ve giyim zevki üzerinden zeka analizi yapılması saçma, insanların müzik seçimlerine tahammül edememek daha da saçma.

tarihinde Kara tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ateizm ile Manowar uyusmaz yalniz. Thorcu veya Odinci olmak lazim :)

Benimsemen gerekmiyor.Mitolojiyle hobi olarak ilgilenirim zaten.Power metalin özündedir mitoloji vs.

Manowar'ın ve birçok Power Metal grubunun yaptığıda bu.O tanrıları benimsediklerini falan zannediyorsan yanılıyorsun:)

En azından ben hiç zannetmiyorum.

Sitelerde Paylaş

Bu güzide başlıkta birbirine metal şarkılar armağan eden kişileri öncelikle esheflen gınamaktayım.

tespitlerime çamur atabilirsiniz, iz bırakmak istiyorsanız tespitlerinizi sıralayında görelim.

HOdri MEYDAN...

öyle "ssinnerr, tespitlerin kaka gibi" demekle neyi ıspatladığınızı sanıyorsunuz.

hadi görelim.

Sitelerde Paylaş

Bu güzide başlıkta birbirine metal şarkılar armağan eden kişileri öncelikle esheflen gınamaktayım.

tespitlerime çamur atabilirsiniz, iz bırakmak istiyorsanız tespitlerinizi sıralayında görelim.

HOdri MEYDAN...

öyle "ssinnerr, tespitlerin kaka gibi" demekle neyi ıspatladığınızı sanıyorsunuz.

hadi görelim.

ZOHAN!!

Zohansin sen :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...