Jump to content

Babalarınızın kadınları

Recommended Posts

6/143 Allah sekiz cift hayvan yaratmistir: Koyundan iki ve keciden iki; de ki: «Iki erkegi mi, yoksa iki disiyi mi veya o iki disinin rahimlerinde bulunan yavrulari mi haram kilmistir? Dogru sozlu iseniz bana bilgiye dayanarak cevap verin.»

=======================

Haram helal konusu bir bilgiye dayanmak zorunda ise eger bana şu konuda bilgiye dayalı bir cevap verin

33/37 Hani sen, Allah'ın kendisine nimet verdiği ve senin de kendisine nimet verdiğin kişiye: "Eşini yanında tut ve Allah'tan sakın" diyordun; insanlardan çekinerek Allah'ın açığa vuracağı şeyi kendi nefsinde saklı tutuyordun; oysa Allah, kendisinden çekinmene çok daha layıktı. Artık Zeyd, ondan ilişkisini kesince, biz onu seninle evlendirdik; ki böylelikle evlatlıklarının kendilerinden ilişkilerini kestikleri (kadınları boşadıkları) zaman, onlarla evlenme konusunda mü'minler üzerine bir güçlük olmasın. Allah'ın emri yerine getirilmiştir.

kurana göre Babalarınız sizin boşandıgınız eşleriniz ile nikah kıyabilir ama siz babalarınızın eşleri ile nikah kıyamazsınız

cünkü babalarımızın eşleri size haramdır.

4/22 Ve babalarınızın nikâhladığı (evlendiği) kadınlarla nikâhlanmayın. Geçmişte olanlar hariç. Muhakkak ki o, bir fuhuştur ve iğrenç bir şeydir. Ve kötü bir yoldur.

Sorum şudur musluman erkeklerin boşandıkları eşleri babalarına helal iken babalarının eşleri kendilerine neden haramdır bir bilgiye dayalı cevabınız varmı?....

Sitelerde Paylaş
sapıtmış allahtan şeytana sığınırım demiştim galiba.. ama silinmiş nedense...

Bende sana sıgınma talebini kabul ediyorum demiştim ama silinmiş nedense..

tarihinde Dadaş tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Almanyaya il gittigimde bir kapı pencere çerçevesi yapan firmaya girdiydim.

Benim gibi adı tolon olan bir şakacı Türk daha vardı firmada.

Her hafta iki büyük tır kamyonları gelirdi kapı pencere almaya.

Şoforları Yogoslavyadandı.

Anlatırlardı bize Yogoslavyada Osmanlıların yediyi bokları.

Osmanlı Belgırata bir İtalyan vali tayın etmiş.

Bu vali tellel (cığırtkan) (habarcı)çıhartıp şöyle bağırtmış.

EyyyyyyyyyBelgıratlılar,bu şehirde evlenen herkes,ilk gecede karısını bana getirecek,ben o zor delik delmeyi yapıp sizi o zor işten kurtaracam.

Yoh bu zor işi biz yaparız diyen çıharda GARIYI delikci TONİYE getirmezse.

Şeriat usullerince katli vaciptir Osmanlı şeriat usüllerince diye bize anlatırlardı.

Arhadaşda daha iyiya ,sizi o zahmatlı iştengurtarmış adam derdi:-)))))))).

Osmanlının ve Arap dininin ne olduğunu bizzat kıtaplarından ohuyup ögrendık.

Başka kitaplara heç gerek yoh.

TOlonbeg

Sitelerde Paylaş
  • 2 months later...

Benim anlamadigim sey ise nasil bukadar insan(kurani okuyan muslumanlardan bahsediyorum)bu kagit parcasina yazilmis aptal ve salakca seyleri okuyup mantigina ters gelmiyor,dusunun alemlere rahmet olarak gonderilmis birisinin akli fikri iki bacak arasi oluyor ve onun allahida ona ayetlerinde yol aciyor isini kolaylastiriyor bukadarmi kor olur insanlar birtek bu degil bastan asagiya boyle zaten kurandan muhammetin cinsel hayatini cikarinca geriye tevrat kaliyor.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...