Jump to content

Genelkurmay'dan haritalı cevap

Recommended Posts

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/12655438.asp?gid=229

Genelkurmay, 28 Eylül'de Diyarbakır'ın Lice İlçesi'ne bağlı Şenlik Köyü bölgesinde 12 yaşındaki Ceylan Önkol'un patlama neticesinde ölmesi olayının araştırılmasına ilişkin harita üzerinde bilgi verdi.

http://webtv.hurriyet.com.tr/adplayer_new.swf?videoid=607

tarihinde Rochader tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 113
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/12655438.asp?gid=229

Genelkurmay, 28 Eylül'de Diyarbakır'ın Lice İlçesi'ne bağlı Şenlik Köyü bölgesinde 12 yaşındaki Ceylan Önkol'un patlama neticesinde ölmesi olayının araştırılmasına ilişkin harita üzerinde bilgi verdi.

http://webtv.hurriyet.com.tr/adplayer_new.swf?videoid=607

Bu bilgi zaten bir günlük, sustukları izlenimine kapılman için erken değil mi? :)

Bir de, 'araştırıyoruz' dediler diye ne değişti şimdi, onu da anlamadım.

Açtığın her başlık nefret başlığı olmak zorunda mı? Zor olmuyor bu bu derece kin dolu bir yüreği göğsünde taşımak yav? :)

Sitelerde Paylaş

Diyarbakır’ın Lice İlçesi’ne bağlı Ecemiş Köyü yakınlarında hayvanlarını otlatırken ölen 12 yaşındaki Ceylan Önkol’un cansız bedeninden dahi yuce TURK ordumuzu yipratmaya calisan asagilik medya,kurdcu hainler,islamci hainler ve sozde acilimci aydin surusu ''PKK MAYINI SONUCU''oldugunu birakin ihtimal vermeyi dusunemiyorlar dahi..

Buyrun eylul 2008 de haber olan benzer olay

Batman'ın Sason ilçesi Balbaşı Köyü bölgesinde araziye yerleştirilen tuzaklanmış patlayıcı maddenin patlaması sonucu dün 9 yaşındaki bir çocuk hayatını kaybetti.Edinilen bilgiye göre Köyde ikamet eden soysal ailesinin 9 yaşındaki çocukları Ömer Soysal akşam saatlerinde köy yakınlarında bulduğu bir cismi kurcaladı. Cismin patlaması sonucu küçük çocuk feci şekilde can verdi.Soysal'ın cesedi otopsi yapılmak üzere Sason Devlet hastanesine kaldırıldı. (ARASTIRMALAR SONUCU BULUNAN MAYIN YINE PKK'NIN KULLANDIGI RUS YAPIMI POMZ IDI)

Otopsi sonrası talihsiz çocuğun cenazesi ailesine teslim edildi. Soysal, gözyaşları arasında toprağa verildi.

PKK'NIN O BOLGEYE DOSEDIGI VE KIZI PARCALAYAN RUS POMZ MAYINI

pomz2ma.jpg

Sitelerde Paylaş
Bu bilgi zaten bir günlük, sustukları izlenimine kapılman için erken değil mi? :)

TSK dan atılan havan'dan Ceyalan öldü haberi yapan kim. ?

Haber araştırılarak yapılır, önce haber yapılır sonra araştırıyoruz söylemi olmaz.

Kaldı ki istediği yeri araştırsın, dünya üzerinde menzili o kadar uzun olan havan topunun taraf icat etti anlaşılan.

Kaç gündür 'PKK mayınıdır' diyip de, olayı reddetti mi TSK?

TSK bir kurumdur önüne gelen konuşamaz birimleri inceler rapor halinde konuşur. PKK , taraf gazetesi gibi kürtleri kullanan YAHUDİ Terör örgütü değildir.

tarihinde murteddd tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
askerıyenın g.tunu yalamak ıcın ne bu caba ey gerı harıta verecegıne vıdeoyu ver sana tam karsısındakı karakolu gosteyım

Göstermezsen müfterisin.

Çocuğun pkk'lı piçlerin mayınıyla katledildiği yer ile karakol arasında 4 km var. TSK çocuğun peşine düştü bölgeye gelip havan attı anlaşılan.

Ne acı değilmi kendi insanı katlet üzerinden sşyaset yap. dünya savaşında yahudiler yapmıştı, şimdi pkk yapıyor.

Al sana önermeler çürüt bakalım ;

Önerme 1: Olay günü birliklerden bir atış yapılmamıştır

Önerme 2: Havan topu menzili dışı

Önerme 3: Yerdeki çukur bir havan topu çukuru değil.

Önerme 4: Olay bölgesi Pkk'nın sık eylem yaptığı bölgedir. Daha önce bu bölgede dokuz şehit verilmiştir.

Sitelerde Paylaş
Yalan söylemek serbesmi. ?

Hem başlıkta Faşistlik ne. ?

Baslikta fasistlik yapan sensin. Link veriyorsun verdigin linkte asagilik diye bir kelime varmi?

Gerekli düzenleme yapildi. Baslik orjinali gibi degistirildi.

Hakaret iceren iletiler silindi.

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş
Baslikta fasistlik yapan sensin. Link veriyorsun verdigin linkte asagilik diye bir kelime varmi?

Gerekli düzenleme yapildi. Baslik orjinali gibi degistirildi.

Hakaret iceren iletiler silindi.

SAYGILAR

İmzam size cevabı veriyor.

Bu ülke ahlaksızlığı koruya koruya bu hale gelmedimi.

Sitelerde Paylaş
Göstermezsen müfterisin.

Çocuğun pkk'lı piçlerin mayınıyla katledildiği yer ile karakol arasında 4 km var. TSK çocuğun peşine düştü bölgeye gelip havan attı anlaşılan.

Ne acı değilmi kendi insanı katlet üzerinden sşyaset yap. dünya savaşında yahudiler yapmıştı, şimdi pkk yapıyor.

Al sana önermeler çürüt bakalım ;

Önerme 1: Olay günü birliklerden bir atış yapılmamıştır

Önerme 2: Havan topu menzili dışı

Önerme 3: Yerdeki çukur bir havan topu çukuru değil.

Önerme 4: Olay bölgesi Pkk'nın sık eylem yaptığı bölgedir. Daha önce bu bölgede dokuz şehit verilmiştir.

http://www.youtube.com/watch?v=7szZo8Xk93M...feature=related

tam oldugu yerın karsısında karakol var

ben halklar konusunda halklara saldırılar konusunda hassasım burada ne ermenılere ne fılıstınlere nede cecenlere laf atılmasına dayanabılırım

fasıstlıgı onleyecek olan yonetıcıler ıslerını yaparken ayrım yapmadan yapmalılar

Sitelerde Paylaş
+1

İşteee böyle, olayı pkk nın yaptığı kesin gibi neredeyse, bazı arkadaşlar başlık açıp kınayacak mı pkk yı merak ediyorum.

Yahu başlığa bak ülkede kimin ne olduğunu anla, kürtçüler şimdi başlık içeriği ile yazamaz, başlarlar ırkçılıktı faşizmdi kıldı tüydü.

Kendi insanını katledip üzerinden politika yapan insanlardan ne beklersin.

Böceğin tekide gelmiş 10 mesajla sınırlandırsanıza demiş, yaptığı kütçülük dağları aştı kalkmış cambaza bak oynuyor.

Sitelerde Paylaş
+1

İşteee böyle, olayı pkk nın yaptığı kesin gibi neredeyse, bazı arkadaşlar başlık açıp kınayacak mı pkk yı merak ediyorum.

Orası ksin canım. Onu tartışmaya bile gerek yok. Olayı kesin Pkk yapmıştır.

Zaten yüce ordumuzdan kim şüphe edebilir.

Ya tersi doğruysa. Olayı Tsk yapmışsa ne olacak. Başlık açıp Tsk'yı kınayacak mısın kerkenez? Yoksa münferit bir olay diye geçiştirecek misin?

xxx.

tarihinde murteddd tarafından düzenlendi
İfadelerimize dikkat edelim, bir daha uyarmam.
Sitelerde Paylaş
http://www.youtube.com/watch?v=7szZo8Xk93M...feature=related

tam oldugu yerın karsısında karakol var

ben halklar konusunda halklara saldırılar konusunda hassasım burada ne ermenılere ne fılıstınlere nede cecenlere laf atılmasına dayanabılırım

fasıstlıgı onleyecek olan yonetıcıler ıslerını yaparken ayrım yapmadan yapmalılar

Bak müfterisin dedim haklıydım.

Karşısında karakol falan yok.bilmediğin coğrafyalar üzerinde Roj tv de yayınlanan görüntülerle karşısında var döylemi yapamazsın.

Eğer ki , varsa niye göstermiyor bu davul çalanlar. !!!!!???????

Önce dürüst insan olun bu toplum sizin için her şeyi yapacaktır.

Sitelerde Paylaş
TSK bir kurumdur önüne gelen konuşamaz birimleri inceler rapor halinde konuşur. PKK , taraf gazetesi gibi kürtleri kullanan YAHUDİ Terör örgütü değildir.

Yahu TSK'daki memurların maaşını ben veriyorsam, zırt pırt yaptırdıkları askeri modernizasyon girişimleri benim cebimden vergi diye çıkıyorsa; ben konuşurum TSK öyle önüne gelen her konuda konuşamaz.

Sitelerde Paylaş
İmzam size cevabı veriyor.

Bu ülke ahlaksızlığı koruya koruya bu hale gelmedimi.

Sen o imzayi aldigin benim basliktaki ana konuyu yani Boby Fischerin dediklerini oku. Hem ben onu o amacla yazmadimki. Bir yurttasinin kendi ülkesinden nasil nefret eder duruma düsürüldügünü anlatmaya calistim. Nedir bu adamin nefreti? Spor ile politika karisirsa olacagi bu olur. Bosa kizma hakli bile olsan sen davranisin ile kendini haksiz duruma düsürmesini iyi beceriyorsun.

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş
Kekoluk yapma yukarıda önermeler var çürüt. PKK ile tüm yardakçıları bir gün toprağın beş metre altında yerlerini alacak süre az.

Dostum ben verdiğin sayfayı nedense açamıyorum şu an, bana TSK ne bilgi vermiş özet olarak yazar mısın?

Sitelerde Paylaş
Kekoluk yapma yukarıda önermeler var çürüt. PKK ile tüm yardakçıları bir gün toprağın beş metre altında yerlerini alacak süre az.

Bos konusyorsun sende dört metrede yerini alacaksin dememizimi bekliyorsun. :lol:

Burda anlamadan bilmeden herkeside yardakci yapma. Kurallara uy yeter.

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...