Jump to content

MUHALEFET'İN SESİ TAMAMEN KISILDI

Recommended Posts

• İleti 74
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Neferkare senin için de bazı söylentiler var. Masonmuşsun diyorlar?

Tarih sahnesinde yahudilerin iki özelliği vardır ;

1- Kendi varlıklarını daimi kılmak, seçilmiş halk özelliğini yaşatmak için aile kavramının yıkılması için düşünce üretirler.

2- Vatansızlığın verdiği duygusallıkla içlerine girdikleri toplumlarda milli değerleri erozyona uğratarak daha rahat yaşayacaklarını düşünürler. Sosyalizm ve Liberal Kapitalizm hep bu düşüncenin birer yansımalarıdır.

Bana bir tane yahudi verebilirmisin söylemim dışında yazan çizen, veya bu düşünce akımlarının kimler tarafından dünya üzerine pazarlandığını açıklayabilirmisin. ? Örnek olarak Türkiye sabetaylarının tek amacı sürekli kargaşa yaratarak çıkardıkları bu karmaşadan nemalanmaya çalışırlar. Altan kardeşler, baskın oranlar, Mustafa filmini çekenler , hep bu düşüncenin birer yansımalarıdır.

Sitelerde Paylaş
ilker başbuğ'un resimleri dolaşıyordu bir ara.ağlama duvarının önünde.neyse :)

Adam israili ziyarete gitmiş haliyle tarihsel yerlerede gidecektir. Sen israile gitsen gitmezmisin, ben gider bakarım bu hibnolar burda ne iş yapar diye.

tarihinde Neferkare Neby tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Başbuğ çok da kötü bir gen. bşk. değil. Gene müdahil falan oluyor olaylara ama gitgide azalacak bunlar diye umuyoruz. Ama çok şahin değil. Ilımlı gözüküyor. Yahudi falan olması da bence sorun değil. Ne farkeder ki?

Sitelerde Paylaş

Neden kapandığını bilen var mı kanalın? Ona göre yorum yaparım :)

Sitelerde Paylaş
Onu kabul etmezler

Gene vakit gazetesi sayesinde öğrendik onları

Yaşa varol vakit

TC 'yi ziyarete gelen papanın resminide basta altına papa müslüman oldu yaz. Şimdi benim gitmediğim tariihi cami kalmadı bende müslomu oldum. :lol:

21036.jpg

tarihinde Neferkare Neby tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

vay anasını, bu ülkede muhalefet yapan yegane kanal demek ki art gibi irrasyonel/tepkisel milliyetçi, aşırı devletçi kanalmış. Kemalistlerin de savunmak durumunda olduğu 'muhalefet' kanalı böyle bir kanalmış, 'çağdaş normların bekçisi' Kemalizm'in müteveffalarına bak :)

Roni bile boşuna demedi, 'Baskın Oran olmasa, oyumu AKP'ye verecektim' diye :)

Sitelerde Paylaş
bu art gibi kanallar reklam alamıyor parasızlıktan kapanıyor.kanalbiz'de o yüzden kapanmıştır :) yoksa hükümetin işi gücü yok reytingi binde bir olan kanallarla uğraşacak öyle mi? :)

Bu kanalın 'Alman' bir versiyonu Almanya'da yayın yapsaydı, şak diye kapatırlardı. Bizim Nefer de Almanya'da yaşayan bir Türk olsaydı, buna alkış tutardı :)

Sitelerde Paylaş

Muhalefetin susturuluyor olduğu fikrine kapılmamız için hükümetin o kanalı kapatmış olması gibi bir durum gerekir. Adamlar reyting ve reklam alamadıklardan batıyorlarsa bu muhalefetin susturulması falan değildir. Neden kapanıyor? sorusunu o sebeple soruyorum.

Sitelerde Paylaş
Muhalefetin susturuluyor olduğu fikrine kapılmamız için hükümetin o kanalı kapatmış olması gibi bir durum gerekir. Adamlar reyting ve reklam alamadıklardan batıyorlarsa bu muhalefetin susturulması falan değildir. Neden kapanıyor? sorusunu o sebeple soruyorum.

Hadi ya baksen şu allahın işine, tüm devlet araçlarına sahip ol, reklam verenlere korku sal sonrada devletmi kapattı canımı oyna.

Komik çocuklar sizi.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...