Jump to content

TÜRKLERE ZATEN SONYERİCSON YAKIŞMAZ

Recommended Posts

Sonyericson türk piyasasında artık çekiliyor kahredici bir haber

adamlar zerafet,yapıyor karizma yapıyor,estetik yapıyor ,fakat bizim türk milleti hala nokia diye tutturmuş

sonyericson sanattır , ne anlar türk halkı

artık sonyericson çekiliyor türkiyeden malasef

tarihinde ataizm tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

bak bu konuda aynı düşünceleri paylaşıyoruz

yaw sonyericson warken nokia nedir yağu

siemensde iyidir

nokia ise tahammül edemediğim bir marka

hani uzaktan akraban olur ya hiçbir ortak zewkiniz yoktur huzur bozucu bıkkınlık werici bir durumdur adını bile duymak istemezsin

hani alakanızda yoktur o isimle o an hatta aynı isimde başka birinden bahsediyorlardır ona rağmen huzur bozucu bir imge belirir zihninde

gereksiz yere sinir olursun iyi yürekli akrabana

len ne gıcıkmışım markaya be içimi döktüm rahatladım :D

Sitelerde Paylaş
Sonyericson türk piyasasında artık çekiliyor kahredici bir haber

adamlar zerafet,yapıyor karizma yapıyor,estetik yapıyor ,fakat bizim türk milleti hala nokia diye tutturmuş

sonyericson sanattır , ne anlar türk halkı

artık sonyericson çekiliyor türkiyeden malasef

Evet! Bu haber beni de kahretti. 1996'dan beri Ericsson kullanıyorum. Sonradan SonyEricsson oldu ama hiçbir şey farketmedi benim için de.

Ne Turkcell'den vazgeçebildim, ne de SonyEricsson'dan. Geçenlerde bir SonyEricsson bayiinden öğrendim ben de bu haberi. İstediğiniz modeli sipariş edeceksiniz, getirtecekler..

Bundan sonra böyle imiş.

Ben de nefret ediyorum Nokia'dan. SonyEricsson'un kalite ve zerafeti yok onda...

Türk halkını ben de kınıyorum valla!

Sitelerde Paylaş
Evet! Bu haber beni de kahretti. 1996'dan beri Ericsson kullanıyorum. Sonradan SonyEricsson oldu ama hiçbir şey farketmedi benim için de.

Ne Turkcell'den vazgeçebildim, ne de SonyEricsson'dan. Geçenlerde bir SonyEricsson bayiinden öğrendim ben de bu haberi. İstediğiniz modeli sipariş edeceksiniz, getirtecekler..

Bundan sonra böyle imiş.

Ben de nefret ediyorum Nokia'dan. SonyEricsson'un kalite ve zerafeti yok onda...

Türk halkını ben de kınıyorum valla!

kızıl arkadaşlar, kışkırtmak gibi olmasın ama

burjuvayı görüyor musunuz?

hadi oğuz abem 95de ericsonda turkcell kullanırken yaşını başına çoktan almış bir adamdı

ve muhtemelen kendisi açısından cep telefonu bir ihtiyaçtı. :)

ama 13 sene evvel, 96 senesinde muhtemelen daha üniversiteyi yeni bitirmişken

kendine cep telefonu alan ifeelgood aplama ne demeli? :)

bu arada, yanlışınız var:

o zamanlar cep telefonu diye birşey yoktu.

telsiz görünümlü cep telefonumsu cihazlar vardı.

:D

Sitelerde Paylaş
kızıl arkadaşlar, kışkırtmak gibi olmasın ama

burjuvayı görüyor musunuz?

hadi oğuz abem 95de ericsonda turkcell kullanırken yaşını başına çoktan almış bir adamdı

ve muhtemelen kendisi açısından cep telefonu bir ihtiyaçtı. :)

ama 13 sene evvel, 96 senesinde muhtemelen daha üniversiteyi yeni bitirmişken

kendine cep telefonu alan ifeelgood aplama ne demeli? :)

bu arada, yanlışınız var:

o zamanlar cep telefonu diye birşey yoktu.

telsiz görünümlü cep telefonumsu cihazlar vardı.

:D

Demek "burjuva" ha? Mürtedd, dost musun düşman mı bir anlasam?:)

Okulu bitireli iki yıl olmuştu, yüksek lisans yapıyordum. Aslında çok da lüzumlu sayılmazdı çünkü cep telefonu pek sayılı insanda vardı. O arada staj filan da yapıyordum, eve çok gecikiyordum, babam da yardım etti, aldım bir tane. Genelevlerle çok içli dışlıydım:). E babam da İstanbul'da emniyet müdürü bir adam olarak, endişeleniyordu haliyle.. Gerçi o zaman şube müdürüydü galiba.

Ama ne pahalıydı biliyor musun? Hattıyla falan 1000$'dan fazlaya malolmuştu neredeyse. Gel gör ki konuşacak adam bile yoktu..

96 sonlarına doğruydu belki de. Ericsson 388'di ilk telefonum.

Ve evet, kocaman şeylerdi onlar. Olsun. Benin SonyEricsson'la çok ciddi duygusal bağım var. Çok kızmama rağmen Turkcell'le de. Sanki babamın şirketleri...

Oğuz'la aramda da öyle büyük bir yaş farkı yok Mürtedd. Ben de dünkü çocuk sayılmam değil mi?

Sitelerde Paylaş

Ben yıllarca Nokia 3310 kullandım, zaten ilk telefonum oydu, bozuluncaya kadar kullandım. Nokia'lar o zaman da güzeldi, bugün de güzeller. Şu anda SonyEricsson kullanıyorum, ama sadece telefon bana bedavaya geldiğinden. Para verecek olsaydım yine Nokia alırdım.

Sitelerde Paylaş

Baz istasyonlarından kazandıklarına saysınlar. Ericsson artık, bırakın Türkiye'yi dünyada telefondan para kazanamıyor. O yüzden Sony ile cep telefonu departmanlarını birleştirme yoluna gittiler. Ama dünyada, özellikle avrupada baz istasyonları konusunda hatırı sayılır bir yere sahipler.

Günümüzde, bana göre tasarım, performans ve fiyat konusunda en iyisi Samsung'tur.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...