Jump to content

Lamira neden istediği avatarı yükleyemiyor?

Recommended Posts

Sevgili dostlar, adminler,

Sevimli mi sevimli lamira arkadaş, jpeg formatında kaydettiği 2 adet avatarı bir türlü foruma aktaramamaktan, 'resmen' avatar sahibi olamamaktan şikayetçi. Şifresini filan verdi, ben de denedim, olmadı. Bu özelliği kullanmaya yetkili değilmiş lamira.

Acep bu henüz 4 mesajı olduğu için midir? Çözüm önerebilir misiniz??

Sitelerde Paylaş

evet, öyle bir durum var gerçekten ve bu beni çok üzüyor. yardımcı olursanız çokça teşekkür edebilirim, haribo bile verebilirim.

bir de an itibariyle 6 mesajım var forumda :)

tarihinde lamira tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sorun çözme başlığıysa hayrınıza birde benim sorunuma el atın yahuu.

Geçenlerde tavanarasına giremiyordum. Firefox'u kapatıp açıtğımda bir kez tavan arasına girebiliyordum. Bugün siteyi açtım renkler değişmişti ardından düzeldi. Tavanarasına sınırsız sayırda giriş çıkış yaptım. Şimdi de üye profiline bakamıyorum yahu...

Açmak istediğimde

Fatal error: Call to undefined method skin_profile_4::personal_portal_aboutme() in /var/www/apache2-default/forum_current/sources/components_public/profile/aboutme.php on line 85
yazısı çıkıyor..

Napıyorsunuz beyler.. Bana kastınız mı var yahuu :)

Sitelerde Paylaş

Bence mürtoş forumu bozdu.

Lamira'nın avatarı da komik olmuş, avatar işine neden bu kadar takıldığını görebiliyorum.

Bir de; çocuk ya da büyük ol, hariboyla mutlu ol.

tarihinde A$tur tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Sorun çözme başlığıysa hayrınıza birde benim sorunuma el atın yahuu.

Geçenlerde tavanarasına giremiyordum. Firefox'u kapatıp açıtğımda bir kez tavan arasına girebiliyordum. Bugün siteyi açtım renkler değişmişti ardından düzeldi. Tavanarasına sınırsız sayırda giriş çıkış yaptım. Şimdi de üye profiline bakamıyorum yahu...

Açmak istediğimde

Fatal error: Call to undefined method skin_profile_4::personal_portal_aboutme() in /var/www/apache2-default/forum_current/sources/components_public/profile/aboutme.php on line 85

yazısı çıkıyor..

Napıyorsunuz beyler.. Bana kastınız mı var yahuu :)

Kodoman birtatım güvenlik güncellemeleri yaptı, arada bir böyle aksaklıklar olabilir bu ara. Eğer gözünüze çarpan başka arızalar da olursa bu başlık altında yazalım.

Valla kimsenin size bir kastı yok hallac01. Sizi okuyunca ben de profilime gireyim dedim, giremedim.

Hepsi düzelir.

---------

Lamira,

Haribo'yu kaçırmışım, çok üzüldüm...

Avatarına da bayıldım. Uğraştığına değmiş doğrusu.

Sitelerde Paylaş
Lamira'nın avatarı da komik olmuş, avatar işine neden bu kadar takıldığını görebiliyorum.

Bir de; çocuk ya da büyük ol, hariboyla mutlu ol.

teşekkür ederim, gerçekleri yansıtıyor avatar :)

büyüyünce haribo ve yumiyum distribütörü olmak hayalimdi :)

Lamira,

Haribo'yu kaçırmışım, çok üzüldüm...

Avatarına da bayıldım. Uğraştığına değmiş doğrusu.

çok çok teşekkür ederim. isterseniz haribo gönderebilirim size, çok lezizler :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...