Jump to content

Yeni Forum

Recommended Posts

• İleti 81
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Forumun bu hali geçici. Daha fazla forum kapalı kalmasın diye, güvenlik ayarlarını tamamladıktan sonra, skin ve diller üzerine çalışmadan yayına açtım. Fakat bir kaç güne kalmaz, eski skinler küçük değişikliklerle birlikte foruma eklenecektir. Ancak bu halini sevenler için, bu görünümde seçimlik bırakılacaktır muhtemelen.

Sitelerde Paylaş

eski hali bu renklerle muhteşem olurdu

çok şey mi istiyorum bilemem :D

eski forumda 3 değişik skin vardı, sarı desert, metal bir de mavili bir skin vardı, ben maviyi kullanırdım, buna benziyordu, bu sadece daha büyük düğmeşler ve ikonlara sahip... biraz okuması zor ama hoş yine de.... arada değişiklik lazım

Sitelerde Paylaş

Yeni hali daha sade ve modern görünümlü olmuş bence. Post beğenme özelliği de gelmiş, güzel.

Sitelerde Paylaş

Bu da güzel ama eskisi türkçe idi.

Kapalı kalmaması için geçici olarak bu forumu yetiştirdiği için kodomana teşekkürler.

Ben önceki gün girdiğimde. Diyanetin sitesine yönlendirilmişti.

Birileri güvenlik barajını geçip yönlendirmiş diye düşündüm. Merak ettim. Konuşma odasında arkadaşlara sordum. Prometeus sorun var dedi yalnızca.

Siteyi yenileme gereği saldırıdan dolayı mı?

Sevgiler.

Sitelerde Paylaş

çok kötü olmuş.eğer eski haline dönmezse daha da gelmem foruma :)

Fırsat bu fırsat arkadaşlar.. Bu adamdan temelli kurtulmanın yolunu bulduk sakın eski hale dönmesin :)

Bana kalsa eski hali daha güzel ama sonuçta şu andaki özel durumdan dolayı beğenmemezlik edemem...

Sitelerde Paylaş

Fırsat bu fırsat arkadaşlar.. Bu adamdan temelli kurtulmanın yolunu bulduk sakın eski hale dönmesin :)

Bana kalsa eski hali daha güzel ama sonuçta şu andaki özel durumdan dolayı beğenmemezlik edemem...

hayranlarımı kıramam tabi atılsam da yine gelmek zorundayım.ah şu vicdanım yok mu! :)

Sitelerde Paylaş

Eski görünüm daha iyi bence.Ama tabi, farketmez. Teknik olarak bu daha iyi sanırım.

tarihinde HARUNN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Alışkanlıklarınız nedeniyle yadırgıyorsunuz.

Her ne kadar eski skinleri, bu yeni versiyona uygulamaya çalışacak olsamda, yeni forum bu... bu nedenle kullanım alışkanlıkları yine de değişecek.

Türkçe seçenek eklenmeyecek mi, bu görünüme?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...