Jump to content

Yeni Forum

Recommended Posts

• İleti 81
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

eski halini bekliyor olacağım.. buna alışamadım

Zamanla, göz aşina olur bunada. Yabancılık yaşıyoruz şuan evet.

tarihinde HARUNN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ben metal kullanıyordum zaten kısa bir süre önce deserte dönmüştüm ama bilmem :S eski profil sayfamı istiyorum :( neyse geçiciymiş zaten.. bide bu +rep çalışmıyor bende hata veriyor, gerekli bişey değildi zatende. bide kişi yazılarını nicke tıkladığımızda kısa yoldan ulaşabiliyorduk şimdi önce profiline girmek gerek :( umarım çok sürmez ne diyim.

Sitelerde Paylaş

kişi yazılarını nicke tıkladığımızda kısa yoldan ulaşabiliyorduk şimdi önce profiline girmek gerek :( umarım çok sürmez ne diyim.

Eski sürümdede aynı idi çiğdem. Üye, yorum ve başlıklarını görmek için, sayfasına girmemiz gerekiyordu.

Sen yanlış hatırlıyorsun yani.

Sitelerde Paylaş

Forumun bu şeklini takip etmesi biraz daha zor geldi bana.. Veya bende alışamadım ne yapıyım :)

Eski haline dönmesini umut ediyorum.

Ben alıştım valla. İyi yani.:)

Sitelerde Paylaş

üye mesaj ve başlıklarına ulaşmak için konu içerisinde kullanıcı adına tıkladığında ayrı kutucuk açılıyordu

üye profili, mesaj gönder, gönderdiği iletileri bul ve açtığı başlıklar diye bişey vardı.. yanlış hatırlamam imkansız sık kullanıyorum :)

Sitelerde Paylaş

üye mesaj ve başlıklarına ulaşmak için konu içerisinde kullanıcı adına tıkladığında ayrı kutucuk açılıyordu

Üye adının yanında, küçük yeşil bir pin ikonu var ona tıklarsanız benzeri açılır.

Sitelerde Paylaş

sol köşede, ateizm ve din sitesi yazan yere tıklandığında, farklı bir foruma yönleniyor. Bu neden acaba?

tarihinde HARUNN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kaç gündür giremiyorum ve aklıma neler geldi.Hiç yenilenme aklıma gelmedi.Arka fonun beyaz olması bana göre iyi olmamış.Gözlerim aşırı derecede rahatsız oluyor.Bu aralar çok hassasta.Ama yenilik her zaman iyidir.Mutlaka birçok şey gelişmiş olacaktır.Emeği geçenlere teşekkürler.:)

Sitelerde Paylaş

Yeni forumun Internet Explorer 8 öncesi sürümlerde ciddi problemlere neden olduğuna dair bir kaç şikayet geldi.

Bu sürümü kullanan veya kullanma imkanı olanlar tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim.

Sitelerde Paylaş

IE8'den önceki sürüm de kullanılır mı? Yükleyiverin bir FF :)

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun.

Forumda "Yeni mesajlar" gibi bir butonla son gönderilen yazıların toplu halde gösterileceği bir bölüm olması iyi olurdu.

Yani, ateistforum-ateistcafe-bilim arasında turlamaktansa, son mesajların hepsini birarada görüp ordan takip etmek mümkün mü?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...