Jump to content

Yeni Forum

Recommended Posts

Kodomana ve emeği geçenlere çok teşekkürler.. bu forumu hiçbir maddi karşılığı olmadan ayakta tutuyorlar, her türlü saldırıya karşı forumun hayatını sürdürmesini sağlıyorlar, kolay şey değil gerçekten, ben de bir zamanla site ve forum işleri yaptığım için hiç kolay olmadığını biliyorum.. ellerine sağlık tekrar...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 81
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Kodoman, görünüşe göre başlıkları kaç kişi okumuş olduğu anında update edilmiyor. Heralde birkaç saatte bir update ediliyor? Bu eski foruma göre bir fark, diğeri anında update ederdi biliyon

Sitelerde Paylaş

Teknik Admin Kodoman'ı uğraşıları için tebrikler.

Forumun son IPB Sistemiyle kurulmuş olması ve gerekli eklenti, skin v.b lerin yüklenmesi ile geniş seçenekli olması da nasılsa ayarlanacaktır.

Kendi açımdan ise IE ile foruma girdiğimde, topicleri tıkladığım zaman PC ın donması sorunuyla karşılaşmam nedeniyle ancak Mozilla ile işlem yapabilmek. Anlaşılan sistem İE nin eski sürümlerini algılayamıyor. Kimbilir!... Belki skinler v.b ayarlanınca düzelebilecek geçici bir sorundur. :blink:

Sitelerde Paylaş

Kodoman, görünüşe göre başlıkları kaç kişi okumuş olduğu anında update edilmiyor. Heralde birkaç saatte bir update ediliyor? Bu eski foruma göre bir fark, diğeri anında update ederdi biliyon

Artık anında güncellenmekte.

Sitelerde Paylaş

Ewet, eline sağlık.

Yeni bir bug daha bildireyim

http://forum.ateizm2.org/index.php?showtopic=29010&pid=499121&st=120entry499121

Bu sayfaya bakarsan, Deha'nın bir iletisinde kapanmamış bir "bold" etiketi devamındaki iletileri de kalın font yapmış.

Öncekisi bir bug değil, ayardı bu nedenle kolayca ayarlanabiliyor. Ama bu işaret ettiğin problem ise gerçekten bir bug, bu nedenle programlayanlara bildirip, yama çıkıncaya kadar beklemek dışında bir şey yapmak pek olası değil.

Sitelerde Paylaş

Evet, bir çok kişiden teyit aldım: yeni forum uygulaması IE 7 ile problem çıkarıyor.

Bu problemi mümkün olan en kısa sürede çözmeye çalışacağım.

Evet, sabahtan beri cafe'deki hemen hiçbir sayfaya giremedim. Sayfayı tıkladığım anda donup kalıyor, kapatmak zorunda kalıyorum.

Bir de yazdığım iletiler sanki metreler büyüklüğünse sayfalar halinde çıkıyordu. Karman çormandı herşey.

Bir türlü alışamadığım Firefox'dan girdim şimdi, hiçbir sorun yok.

Explorer8 yüklemek gerekiyor demek ki..

Sitelerde Paylaş

Evet, sabahtan beri cafe'deki hemen hiçbir sayfaya giremedim. Sayfayı tıkladığım anda donup kalıyor, kapatmak zorunda kalıyorum.

Bir de yazdığım iletiler sanki metreler büyüklüğünse sayfalar halinde çıkıyordu. Karman çormandı herşey.

Özellikle ateistcafe'de mi oluyor?

Yani, diğer forumlarda aynı problem yok mu?

Sitelerde Paylaş

Özellikle ateistcafe'de mi oluyor?

Yani, diğer forumlarda aynı problem yok mu?

Bütün forumda var. Ama çok ilginç bir şey daha var..

Hani açılan başlıkların sol yanında dosya resimleri var ya, lacivert ve kavuniçi..

Lacivert dosyalı başlıklar açılıyor, diğerleri açılmıyor. Mesela bu başlığa sadece Firefox aklıma geldikten sonra girebildim.

Sitelerde Paylaş

::::::::::::::::::::::::::

Kodoman sağolsun...

İE8 i uzun uğraşlar sonunda kurup, aktive edebildim de şimdi bu iletiyi yazabiliyorum. Eski sürüm İE lerden kaynaklanıyormuş demek ki...

İE8 güzelmiş güzel olmasına da; ah bir de insanı indirip kurduktan sonra aktive edebilmek için uğraştırmasa.. :angry:

PS: Mozilla ile olsun eski sürüm İE ile

olsun foruma girdiğimde okurken gözlerim

yaşarıyordu. İE8 ile bu durum da düzeldi

ve iletiler ile diğer bilgiler koyulaştı.

tarihinde brackish tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bir de bi tek bende mi oluyor bilmiyorum ama başlıklara tıklayınca son iletiyi göstereceğine,ilk sayfaya gidiyor.

Last post info sütunu altında konunun tarih ve saat bilgisi bulunuyor. O satırın hemen başındaki küçük oka tıklarsanız konudaki son mesaja gidersiniz. :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...