Jump to content

Ateist olduğumu öğrenen müslüman arkadaşımın tepkisi

Recommended Posts

:) marcos ne düşünüyorsan açık açık söyle kafa yapıyorsun felan :) buyur face imi verim gör yaşımıda 18 yaşında da adamım kimliğime kadar gösteririm 18 durmuyorsun dersen :D 18 yaşındayım bu şeyleri düşünmeye yeni başladım.. ( ve sorularıma, sizin sorularınıza cevap alıyorum)

Şimdi kimlikle veya yaşınla ne ilgisi var ben senin başka biri olduğunu değil bizimle kafa yaptığını söylüyorum.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 105
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Şimdi kimlikle veya yaşınla ne ilgisi var ben senin başka biri olduğunu değil bizimle kafa yaptığını söylüyorum.

Evet böyle söyledin ve buna cevaben "18 yaşındayım kimliğimi gösteririm" dedi.

Neyse, genç adamın üstüne çokta gitmek istemem, daha çok yolu var

Sitelerde Paylaş

bende dedim ki sizinle neden kafa yapayım yaşım daha 18 :D başka işim mi yok dersim var gücüm var benim, zamanımı neden kafa yapmak için burda öldüreyim??

Sitelerde Paylaş

bende dedim ki sizinle neden kafa yapayım yaşım daha 18 :D başka işim mi yok dersim var gücüm var benim, zamanımı neden kafa yapmak için burda öldüreyim??

Bir ateist oluyon bir müslüman oluyon sonra çıkıp kimsenin bilmediği bir dinin inanırı gibi davranıyon (Kuran dan daha önce kimsenin çıkarmadığı anlamlar çıkarıyon) evet sen kafa yapıyon eğleniyon bizimle

Sitelerde Paylaş

Bilge, bu arkadaşına yeniden müslüman olduğunu söylede içi rahatlasın :lol:

hepsi inançsız sanıyor beni hala :) zamanla öğrenicekler birden söyleyince şok etkisi yapıyor :)

Bir ateist oluyon bir müslüman oluyon sonra çıkıp kimsenin bilmediği bir dinin inanırı gibi davranıyon (Kuran dan daha önce kimsenin çıkarmadığı anlamlar çıkarıyon) evet sen kafa yapıyon eğleniyon bizimle

başka oyuncak mı bulamadım insanla oynayayım marcos :)

Sitelerde Paylaş

bende değilim :D tüh böyle olmadı şimdi kadın mı olsam gidip :lol: :lol:

Kadın değilim diyorsan öyle kabül ederim.Gerçekten kadın değilsen sakın kadın olmaya kalkışma kadın olursan kadınların güzelliğini tatmaktan mağrum kalırsın.Kendini böyle bir avantaşdan mağrum bırakma.

Tabiki gerçekten kadın değilsen

Sitelerde Paylaş

Kadın değilim diyorsan öyle kabül ederim.Gerçekten kadın değilsen sakın kadın olmaya kalkışma kadın olursan kadınların güzelliğini tatmaktan mağrum kalırsın.Kendini böyle bir avantaşdan mağrum bırakma.

Tabiki gerçekten kadın değilsen

değilim kadın =)

Sitelerde Paylaş

Dogmalar bir zehir insanlar kalıplaşmış fikirlerini aşamıyorlar

liberal(özgür) düşünce demişsin..

özgür olmak gerektiğini savunmak bile bir kalıba girmek değilmidir??

özgür olmayı istemeyenler, özgür olduklarında kendilerini bir kalıp içinde hissetmezler mi??

ki her insan neye inanırsa inansın özgürdür hal ve hareketlerinde...yanlızca sonuçlarına katlanır ve sonuçlarını bilmeside özgür olmadığını göstermez...

Sitelerde Paylaş

"Bana arkadaşını göster sana kim olduğunu söyliyeyim"

Sende böyle "ulan ateist eli tuttuk, abdestimiz kaçtı" diyen adamlarla arkadaşlık edersen, burada gelir matematiksel yanlışları bile ay gözlüğüyle savnursun

Sitelerde Paylaş

"Bana arkadaşını göster sana kim olduğunu söyliyeyim"

Sende böyle "ulan ateist eli tuttuk, abdestimiz kaçtı" diyen adamlarla arkadaşlık edersen, burada gelir matematiksel yanlışları bile ay gözlüğüyle savnursun

kadı güldürüyorsun beni :D

ben bu muhabbete inanan biri değilim ilk olarak.

at gözlüğünü takan sizsiniz :) önyargılarınızı bir kenara bırakamıyorsunuz..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...